Προς το περιεχόμενο

[tablet]Asus VivoTab Note 8 - Tablet 8" 32GB Μαύρο 129,03€ @public [εξαντλήθηκε]


leonpapas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποσο δυσκολο ηταν να βαλουν σ αυτα τα φοβερα μηχανακια ενα hdmi?????? Τα θαβουν μονοι τους.

 

 

Πες τα ρε φίλε...

Έτσι θα μπορούσε να συνδέεται σε οποιαδήποτε οθόνη και πραγματικα να απογειωθεί η χρησιμοτητά του.

Σωστά, αλλά ακόμα και έτσι, συνδέεται με οθόνη εύκολα με έναν Wi-Di - Miracast adapter....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 349
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Υπάρχει της Asus αλλά είναι ακριβός. Για πιο φτηνά Measy, Gigastone, ... Να και ένα video. Όποιος έχει δοκιμασμένη φτηνή λύση ας μας πει παρακαλώ!

 

Άλλη φάση το καλώδιο όμως ρε παιδί μου.. Δυστυχώς ούτε mhl/ slimport υποστηρίζεται (usb σε hdmi δηλ.), εκτός αν πάρεις κανένα καλώδιο με κάρτα ενσωματωμένη ("active" adapter).

Επεξ/σία από Philippe
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει της Asus αλλά είναι ακριβός. Για πιο φτηνά Measy, Gigastone, ... Να και ένα video. Όποιος έχει δοκιμασμένη φτηνή λύση ας μας πει παρακαλώ!

 

Άλλη φάση το καλώδιο όμως ρε παιδί μου.. Δυστυχώς ούτε mhl/ slimport δεν υποστηρίζεται (usb σε hdmi δηλ.), εκτός αν πάρεις κανένα καλώδιο με κάρτα ενσωματωμένη ("active" adapter).

Και πόσο κάνει ένα active καλώδιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η συσκευασία μάλλον έρχεται με micro sd 8 gb όπου υπάρχει το recovery partition, κάτι τέτοιο είδα να λένε σε βιντεακια λίγο που το κοίταξα, μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος που το έχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια είναι πολύ καλή ευκαιρία, εγώ έριξα παραγγελία 4. Αν μου τα δώσουν βλέπουμε τι θα τα κάνω. Μπράβο στα παιδιά εδώ για αυτές τις ευκαιρίες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η συσκευασία μάλλον έρχεται με micro sd 8 gb όπου υπάρχει το recovery partition, κάτι τέτοιο είδα να λένε σε βιντεακια λίγο που το κοίταξα, μπορεί να το επιβεβαιώσει κάποιος που το έχει;

 

Έτσι ακριβώς, έρχεται με micro sd 8 gb με το recovery partition.

Ευχαριστώ πολύ τον topic starter για την ενημέρωση, το τσίμπησα και τώρα παλεύω με τα privacy settings των windows 10.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4??? 

 

Aπο την στιγμη που παιζει το Chiwi Hi8 sta 75 ευρω στο banggood με φουλχαντε αναλυση ουτε καν....

Μόνο που κάποιοι δεν έχουν πιστωτική, το Chiwi είναι Chiwi και πάντα υπάρχει και η περίπτωση να χρειαστείς service. Επίσης κάποιοι άλλοι δεν θέλουν να περιμένουν με τις εβδομάδες για να παραλάβουν το προϊόν τους...

 

Του λόγου μου δε, όποτε μπορώ προτιμώ τα Ελληνικά καταστήματα (και ειδικά τα πιο μικρά), με 26% επίσημη ανεργία θέλω όσο μπορώ να στηρίξω και λίγο τη χώρα μου και τους εργαζόμενους της... Και εγώ σε αυτή τη χώρα ζω.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ακριβώς, έρχεται με micro sd 8 gb με το recovery partition.

Ευχαριστώ πολύ τον topic starter για την ενημέρωση, το τσίμπησα και τώρα παλεύω με τα privacy settings των windows 10.

τι χώρος έμεινε διαθέσιμος μετά το update? επίσης το πενάκι πως πάει με τα 10?

εχω μπει σε σκέψεις για το αν πρέπει να το πάρω. Σε περίπτωση που το μετανιώσω ξέρει κανείς που μπορώ να στείλω μαιλ να το ακυρώσω? ή γίνεται μόνο μέσω τηλεφώνου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την στιγμή έχω 11 gb ελεύθερα σβήνοντας και το windows.old (backup της παλιάς εγκατάστασης). Το πενάκι κομπλέ αλλά δεν το δοκίμασα χωρίς να βάλω τον driver που πόσταρε ένα παιδί παραπάνω. Με το που μπήκαν τα 10άρια έβαλα και τον driver.

Εγώ φίλε το παρήγγειλα με παραλαβή από το κατάστημα και το μήνυμα που ήρθε έλεγε ότι έχω 5 μέρες να το πάω να το πάρω.

Σ' αυτά τα λεφτά tablet με active digitizer δε χωράει δεύτερη σκέψη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την στιγμή έχω 11 gb ελεύθερα σβήνοντας και το windows.old (backup της παλιάς εγκατάστασης). Το πενάκι κομπλέ αλλά δεν το δοκίμασα χωρίς να βάλω τον driver που πόσταρε ένα παιδί παραπάνω. Με το που μπήκαν τα 10άρια έβαλα και τον driver.

Εγώ φίλε το παρήγγειλα με παραλαβή από το κατάστημα και το μήνυμα που ήρθε έλεγε ότι έχω 5 μέρες να το πάω να το πάρω.

Σ' αυτά τα λεφτά tablet με active digitizer δε χωράει δεύτερη σκέψη.

το ξέρω ότι είναι μεγάλη ευκαιρία σε αυτά τα χρήματα, δε κολλάω ως προς την αξία του, είχα πάρει το toshiba απο το you και ξέρω πόσο καλά ταμπλετάκια είναι αυτα τα 8αρια (το οποίο το έδωσα στον αδερφό μου γιαυτό κοιτάω αυτό τώρα), απλά κολλάω στα χρήματα. άτιμη οικονομική κρίση. Θα το σκεφτώ, έχω μέρες ακόμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...