Προς το περιεχόμενο

[tablet]Asus VivoTab Note 8 - Tablet 8" 32GB Μαύρο 129,03€ @public [εξαντλήθηκε]


leonpapas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω δοκιμάσει το gps αλλά στον device manager στους sensors έχει ένα broadcomm geolocation sensor. Λογικά είναι αυτό άρα έχει.

 

Από μπαταρία πως το είδες φίλε μου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 349
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μάιστα. Ενώ έσβησα το windows.old μου βγήκε ειδοποίηση να κάνω clean up τον δίσκο με επιλογή να διαγράψω παλαιότερη εγκατάσταση των windows (lolwut) και ο ελεύθερος χώρος αυξήθηκε στα 15 gb! Not bad at all!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ακόμα αδερφέ. Το ενεργοποίησα αλλά μου έβγαλε κάποιο σφάλμα. Καλά που μου το θύμισες να ξαναδοκιμάσω. Παρεμπιπτόντως μιλάμε για 1 χρόνο office 365, έτσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας πήραν και εσάς τηλ απο το public για να σας πουλήσουν επέκταση εγγύηση για το τάμπλετ? πρώτη φορά το βλέπω αυτό.

edit για να μη σπαμαρω το θεμα απανταω εδω στο αποκατω. Καλά έκανες, και γω τους είπα ότι δεν ενδιαφέρομαι. Απλά με ξάφνιασε γιατί είναι η πρώτη φορά που παίρνουν τηλ για κάτι τέτοιο, συνήθως τα σπρώχνουν στο κατάστημα όταν είσαι εκεί. Τέσπα, ελπίζω να μην τους γίνει συνήθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ποιότητα κατασκευής τί να σου πω, αξιοπρεπές φαίνεται. Φαντάζομαι στα 129€ υπάρχουν πολύ χειρότερα tablets απ'αυτή την άποψη. Δεν ξέρω ρε παιδιά, είναι το πρώτο μου tablet, προσπαθώ να του βρω αρνητικά και δεν μπορώ :-P

Ίσως η έλλειψη θύρας hdmi αλλά και πάλι κλάιν, δεν θα την πολυχρησιμοποιούσα.

Κώστα μου το είπαν και μένα στο Public αυτό, το ξέκοψα αμέσως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πήρα και εγώ τελικά.

gps έχει.

μέσα είχε και σε εμένα κάρτα για 365.Δεν το έβαλα ακόμα για να δω σε τι αντιστοιχεί, 2013 ή 365 ετήσιο.

ελαφρύ μου φάνηκε.

το 10αρι teclast x98 της αδερφής μου έχει σαφώς ανώτερη απτή ποιότητα κατασκευής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...