Προς το περιεχόμενο

Απαγορευτικο στις αναρτησεις του blogger


marinawd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.lahairbraid.com/

Σας δειχνω το site ωστε να καταλαβαιτε το προβλημα.. σε ολες τις αναρτησεις εχουν μπει απαγορευτικα. Ποιος μπορει να εχει δημιουργησει το προβλημα? Μεχρι το πρωι επαιζε κανονικα το blog. Παιζει να εχει κολλησει κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιο πιθανό είναι να είχες περιεχόμενο για το οποίο δεν είχες τις άδειες χρήσης και το "απαγορευτικό" το έβαλε το blogspot το ίδιο.
Αν οι εικόνες ή βίντεο που είχες ήταν δικές σου, επικοινώνησε μαζί τους για να τους εξηγήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα μου έκλεισε το Blog 2 φορές  (free blogspot domain) επειδή έκανα 1 και μόνο 1 άρθρο που ήταν copy/paste. Γενικά σε κόβει εύκολα!

 

Πάνε σε Wordpress! μην σου πω ότι είναι και καλύτερο. Και αυτά που λένε για blogspot και καλύτερη θέση στα αποτελέσματα επειδή είναι προιον της Google, είναι σαχλαμάρες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

main-qimg-9a6e533d24bdedf45cab96b05b892e

 

Εγώ μιλάω σοβαρά. Δεν μιλάω για 100 copy/paste άρθρα. Εδώ ρε συ, με το που έκανα blog Και έβαλα ένα copy/paste άρθρο, σε λίγα λεπτά μου το έκοψε. Μιλάμε για ένα blog με 1 άρθρο. Γενικά φίλε πάνε WP και είσαι ΟΚ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έκανες οτιδήποτε διαφορετικό από τους όρους χρήσης της υπηρεσίας που χρησιμοποιείς, με ποιο δικαίωμα διαμαρτύρεσαι μετά για τις συνέπειες;

 

Αχ Ελλαδιστάν... "Μα κύριε τροχονόμε, ένα STOP πέρασα, όχι 100, γιατί με γράφετε;;;" (και μετά στον φίλο) "Φίλε! Τροχαία είναι! ότι θέλει κάνει!".

 

Και μιλάς και "σοβαρά"... Σα δεν ντρεπόμαστε λέω γω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έκανες οτιδήποτε διαφορετικό από τους όρους χρήσης της υπηρεσίας που χρησιμοποιείς, με ποιο δικαίωμα διαμαρτύρεσαι μετά για τις συνέπειες;

 

Αχ Ελλαδιστάν... "Μα κύριε τροχονόμε, ένα STOP πέρασα, όχι 100, γιατί με γράφετε;;;" (και μετά στον φίλο) "Φίλε! Τροχαία είναι! ότι θέλει κάνει!".

 

Και μιλάς και "σοβαρά"... Σα δεν ντρεπόμαστε λέω γω...

 

Ποιοι όροι χρήσης μωρέ... που βλέπεις ότι όλα τα Sites αντιγράφουν το ένα το άλλο.

 

Παράδειγμα τα ειδησεογραφικά sites, για κάνε μια βόλτα να δεις πόσα copy/paste άρθρα θα δεις -και από μεγάλα sites-, όχι του μπαρμπα-μητσου.

 

Άκου εκεί "όροι χρήσης". LOL!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...