Προς το περιεχόμενο

Επιλογή ρούτερ


Ntoubroutza

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παρακαλώ να μεταφερθεί αν είναι σε λάθος μέρος.

 

Είμαι στην cyta και θέλω να αλλάξω εταιρεία αλλά δυστυχώς ο εξοπλισμός cyta υποστηρίζει μόνο τη cyta.

Από την wind μου είπαν 20 ευρώ το δικό τους ρούτερ αλλά χωρίς να σε δεσμεύει.Μπορείς δηλαδή να έχεις και δικό σου.

Τι έχετε να προτείνετε?Να πάρω της wind αν αποφασίσω να πάω εκεί ή να πάρω κάποιο άλλο?

Σε λογικά πλαίσια πάντα γιατί ο πρώτος λογαρισμός θα είναι 21 το πάγιο + 35 έξοδα σύνδεσης + τιμή ρούτερ.

 

 

Ευχαριστώ πολύ...

 

Α και κάτι άλλο.ΤΟ ρούτερ παίζει ρόλο στην σύνδεση?Εννοώ αν υπάρχει διαφορά κι αν είναι μεγάλη...

 

Να είστε καλά ....

 

Συγγνώμη,μόλις είδα ότι το έβαλα σε λάθος μέρος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακαλώ να μεταφερθεί αν είναι σε λάθος μέρος.

 

Είμαι στην cyta και θέλω να αλλάξω εταιρεία αλλά δυστυχώς ο εξοπλισμός cyta υποστηρίζει μόνο τη cyta.

Από την wind μου είπαν 20 ευρώ το δικό τους ρούτερ αλλά χωρίς να σε δεσμεύει.Μπορείς δηλαδή να έχεις και δικό σου.

Τι έχετε να προτείνετε?Να πάρω της wind αν αποφασίσω να πάω εκεί ή να πάρω κάποιο άλλο?

Σε λογικά πλαίσια πάντα γιατί ο πρώτος λογαρισμός θα είναι 21 το πάγιο + 35 έξοδα σύνδεσης + τιμή ρούτερ.

 

 

Ευχαριστώ πολύ...

 

Α και κάτι άλλο.ΤΟ ρούτερ παίζει ρόλο στην σύνδεση?Εννοώ αν υπάρχει διαφορά κι αν είναι μεγάλη...

 

Να είστε καλά ....

 

Συγγνώμη,μόλις είδα ότι το έβαλα σε λάθος μέρος..

α.το ρουτερ της cyta θα παιξει και σε αλλη εταιρεια απλα θα στο ζητησουν πισω.η wind δινει με πληρωμη ενα tp link>για μενα μην το παρεις καν απλα πηγαινε εξω και παρε απο το εμποριο ενα πχ tp link 8970.ναι το ρουτερ παιζει ρολο στην συνδεση .στο συγχρονισμο μπορει να εχει μικρη διαφορα αλα μπορει να υπαρχει διαφορα στο wireless οπως και σε αλλα χαρακτηριστικα που μπορει να εχει το ρουτερ που θα αγορασεις.

μεταφερεται στην σωστη ενοτητα no worries.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α.το ρουτερ της cyta θα παιξει και σε αλλη εταιρεια απλα θα στο ζητησουν πισω.η wind δινει με πληρωμη ενα tp link>για μενα μην το παρεις καν απλα πηγαινε εξω και παρε απο το εμποριο ενα πχ tp link 8970.ναι το ρουτερ παιζει ρολο στην συνδεση .στο συγχρονισμο μπορει να εχει μικρη διαφορα αλα μπορει να υπαρχει διαφορα στο wireless οπως και σε αλλα χαρακτηριστικα που μπορει να εχει το ρουτερ που θα αγορασεις.

μεταφερεται στην σωστη ενοτητα no worries.

Ευχαριστώ....

 

Πω γμτ πολύ ακριβό....Μέχρι 30 ευρώ λέω και μπορώ να δώσω για ρούτερ.

ΓΙατί όχι της wind?Θα έχω θέμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

αν δεν μπορεις να παρεις το 8970 τοτε κοιτα το 8968 που ειναι σε καλυτερη τιμη.καλυτερα απο ενα καταστημα και να βγαζεις ακρη μαζι τους αν γινει κατι και χαλασει παρα με την wind.καποιο tp link δινουν και αυτη απλα αν ειναι να παρεις αυτο δες μηπως σε skroutz το βρεις φτηνοτερα.

http://www.skroutz.gr/s/2278445/TP-LINK-TD-W8968.html?keyphrase=tp+link+8968

ειναι 8 ευρω πανω απο το budget του.

η wind δινει το 8951 ελπιζω να δινει το νεο versiοn αλλα πραγματι το δινει 5 ευρω πιο χαμηλα απο το skroutz.αλλα για 10 ευρω για μενα πηγαινε στο 8968.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...