Προς το περιεχόμενο

Εκδρομή Βέλγιο - Γερμανία πληροφορίες


Thaninho

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλουμε με την παρέα μου να πάμε τον Δεκέμβριο στο Ντόρτμουντ ( για τον αγώνα) και είδαμε ότι είναι φθηνότερα  να πάμε πρώτα Βρυξέλλες και μετά εκεί. Έχει κανείς να μου δώσει πληροφορίες για το πως θα πάμε από το ένα μέρος στο άλλο και με τι μέσο, και γενικά ότι πληροφορίες έχετε που μπορούν να βοηθήσουν 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τραινα σε αυτα τα μερη ειναι πανακριβα. Αν δε θελεις να κανεις την εκδρομη για την εκδρομη πιθανως να σε συμφερει να πας κατευθειαν στο κοντονοτερο αεροδρομιο. Αν εχετε οδηγους στην παρεα ισως σας συμφερει να νοικιασετε αμαξι/βανακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέχνα τις πτήσεις. Κοιτάξτε να καθίσετε και μία μέρα στις Βρυξέλλες να δείτε τα top attractions. Αν φτάνετε πρωί μπορείται να καθίσετε μέχρι το απόγευμα και μετά να πάρετε το τραίνο για το Ντόρτμουντ με διάρκεια ταξιδιού 4 ώρες (όσο θα σου πάρει και με το αεροπλάνο μαζί με check in-out)  και κόστος γύρω στα 50ε μαζί με θέσεις.

https://travel.b-europe.com/thetrainline-europe/Travel

Αν καταφέρετε να καθίσετε μία μέρα Βρυξέλλες ψάξε στο internet guide "brussel in one day".

+Με το τραίνο θα έχεις μία πάρα πολύ ωραία διαδρομή. Μπορεί να μην ξαναπάς στο ίδιο μέρος ποτέ. Πάντως πιστεύω ότι θα σας στοιχίσει φτηνότερα το Ελλάδα-Βερολίνο και μετά τρένο για Ντορτμουντ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεωφορεια eurolines που συνδεουν πολλες πολεις της ευρωπης,η flixbus για εντός γερμανιας,

 

Φτηνη επιλογη και ανετα πολυ,πριζες κατω απτο καθισμα τουαλετες κομπλε,κοιμασαι ανετα στο κάθισμα αμα λαχει.

 

Εγω αυτο χρησιμοποιω για φτηνα εντος γερμανιας αν δεν πιεζει ο χρονοε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ χρήσιμο αυτό με το κτελ έβαλα μια ημερομηνία και μου βγάζει 25 πάνε έλα μάλλον αυτό θα προτιμήσουμε.
Για πείτε αυτοί που ξέρετε τι να πάμε να δούμε σε Βρυξέλλες και Ντόρτμουντ . Οι Βρυξέλλες πρέπει να είναι δυνατο μέρος με αξιοθεατα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...