Προς το περιεχόμενο

Η Lenovo ανακοίνωσε το θηριώδες PHAB Plus στις 6,8 ίντσες


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μία νέα συσκευή, με πολύ μεγάλη διαγώνιο οθόνης ανακοίνωσε για την αγορά της Κίνας –τουλάχιστον αρχικά- η Κινέζικη Lenovo. Πρόκειται για το Lenovo PHAB Plus που επιδεικνύει διαγώνιο οθόνης 6,8 ιντσών.

Η συσκευή θα κυκλοφορήσει από τις εταιρείες China Telecom, China Unicom και China Mobile με τιμή περίπου $407. Το PHAB Plus βασίζεται στο Qualcomm Snapdragon 615 SoC, το οποίο συνοδεύουν 2GB RAM και 32GB επεκτάσιμου αποθηκευτικού χώρου. Πρόκειται για μία Dual SIM συσκευή, που υποστηρίζει 4G LTE δίκτυα και ενσωματώνει μπαταρία 3500mAh.

 

Στην πρόσοψη διαθέτει κάμερα 5,0 Megapixels ενώ στο πίσω μέρος βρίσκεται μία κάμερα που βασίζεται σε αισθητήρα 13 Megapixels και συνοδεύεται από dual LED flash. Βασίζεται στο Android 5.0 Lollipop πάνω από το οποίο η Κινέζικη εταιρεία έχει προσαρμόσει το Vibe UI.

 

Δημοσιευμένη Εικόνα

 

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δύο παρατηρήσεις.

 

η μπαταρία για τόσο μεγάλη οθόνη φαίνεται οριακή

 

και άν κρίνω απο τα περιθώρια στο πάνω και κάτω μέρος αλλά καί στα πλαινά μάλλον θα είναι πραγματικά τεράστιο

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μην με προσπεράσει ο χρόνος και αποδειχτώ κολλημένο μυαλό αλλά σαν υπερβολή δεν είναι να έχει κάποιος τηλέφωνο που δεν μπαίνει σε κανονική τσέπη.?

για να μην πω για το χέρι...το λέω έχοντας αυτή τη στιγμή για multimedia ένα nexus 7 FHD στα χέρια μου...

Ε αυτό που έχω ας πούμε δεν θα το ήθελα για τηλέφωνο...παρα πάει πιστεύω για λόγους μεγέθους...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω στο εξωτερικο ποσο θα πουλησει το παραπανω phablet αλλα καλυτερα να μην το φερουν καν Ελλαδα γιατι δεν νομιζω να το αγορασει και κανενας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω στο εξωτερικο ποσο θα πουλησει το παραπανω phablet αλλα καλυτερα να μην το φερουν καν Ελλαδα γιατι δεν νομιζω να το αγορασει και κανενας.

Τι λες? Εδω αγόρασα το sony Z ultra (6,4 ίντσες) Μαζί με αυτό έπρεπε να αγοράσω καινούργια παντελόνια, αυτά με τις μεγάλες τσέπες στα πλάγια για να χωρέσει το θηρίο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα για να μη το βλεπει ο αλλος και γινεις ρεζιλι εχει αισθητήρα φωτισμού ετσι ωστε να μπορεις να κανεις κληση μονο το βραδυ για να μη σε βλεπουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην γελάτε καθόλου,είχα το Note 8 3G και το δούλευα κανονικά σαν τηλέφωνο,δεν είχα κανένα θέμα εγώ προσωπικά και δεν με ενδιέφερε καν τι λέγανε οι χαζοί τριγύρω μου. :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...