Προς το περιεχόμενο

LENOVO Z50-75 80EC0055BM 399.00€


stefanidisg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να καταλάβω στην τιμή 400 άντε 420 το πολύ υπάρχει κάτι καλύτερο,με full hd οθόνη άσχετα αν είναι TN πάνελ με ανεξάρτητη κάρτα γραφικών με 1 tb δίσκο και ssd 8 gb ,με καπάκι από κάτω και είναι όλα μπροστά σου (έχω και ένα dell που για αλλάξω δίσκο Πρέπει να λύσω ολο το λάπτοπ) , και στην δικιά μου περίπτωση η τιμή βγαίνει 368€ λόγω ΦΠΑ ,υπάρχει κάτι καλυτερο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 118
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για να καταλάβω στην τιμή 400 άντε 420 το πολύ υπάρχει κάτι καλύτερο,με full hd οθόνη άσχετα αν είναι TN πάνελ με ανεξάρτητη κάρτα γραφικών με 1 tb δίσκο και ssd 8 gb ,με καπάκι από κάτω και είναι όλα μπροστά σου (έχω και ένα dell που για αλλάξω δίσκο Πρέπει να λύσω ολο το λάπτοπ) , και στην δικιά μου περίπτωση η τιμή βγαίνει 368€ λόγω ΦΠΑ ,υπάρχει κάτι καλυτερο;

Όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο ποιοτητα κατασκευης και αν ζεσταινετε πολυ δεν ειπατε. (καποιος ειπε οτι το εχει)

Ποιότητα κατασκευής καλή θα έλεγα. Όχι τίποτα το τρομερό αλλά ένα κλικ ανώτερο από τα inspiron 35xx σειράς που είναι για πέταμα.

 

Από θερμοκρασίες άγνωστο. Δε νομίζω να έχει θέμα πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.google.gr/search?q=lenovo+z50-75&oq=lenovo+z&aqs=chrome.4.69i57j0j69i60j0l2j69i60.4703j0j4&client=ms-android-motorola&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8#q=lenovo+z50-75+screen

 

screen problems.. δεν ξερω αν τα συγκεκριμενα θα τα εχουν, παντως εμενα ειναι το μονο που με σταματησε απο το να αγορασω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα τελικα ποια καρτα γραφικων εχει εφοσον δεν υπαρχει η r7 255?,αν ειναι ι r5 255 ειναι πολυ κατωτερη,αν ειναι ομως καποια r7 ειναι μια χαρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το επομενο FHD 15αρι να ξεκιναει απο 489 τι συζηταμε ακριβως?

 

Και την εγγύηση του e-shop την είδατε; 2 χρόνια με αντικατάσταση τον πρώτο χρόνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και την εγγύηση του e-shop την είδατε; 2 χρόνια με αντικατάσταση τον πρώτο χρόνο!

Εφόσον το λαπτοπ  είναι από ΕΕ (Πολωνικά φέρνει συνήθως το εσοπ), έχεις κανονικά εγγύηση και από την αντιπροσωπεία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς τι παίζει με το κατά παραγγελία; Σε πόσες μέρες εννοούν;

Κάποτε τα κατόπιν παραγγελίας ήταν 10-15 μέρες - πολλές φορές δεν το έφερναν και ποτέ.

Λογικά 10 μέρες υπολόγιζε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα τελικα ποια καρτα γραφικων εχει εφοσον δεν υπαρχει η r7 255?,αν ειναι ι r5 255 ειναι πολυ κατωτερη,αν ειναι ομως καποια r7 ειναι μια χαρα..

Μαλλον εδω ειμαστε...AMD R7 M260DX 2GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς τι παίζει με το κατά παραγγελία; Σε πόσες μέρες εννοούν;

Εμένα στη δεύτερη εργάσιμη ήρθε. Το παρήγγειλα Σάββατο βράδυ και σήμερα το πήρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...