Προς το περιεχόμενο

Corsair Flash Voyager LS USB 3.0 16 GB 4.93 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο Skroutz παντως μεχρι και τωρα εμφανιζεται με την τιμη των 4.93ευρω ενω οταν μεταφερθεις στο site του καταστηματος η τιμη ειναι αυτη των 15ευρω http://www.skroutz.gr/s/3891995/Corsair-Flash-Voyager-LS-16GB.html

 

Παντως δεν ξερω γιατι θεωρειται το συγκεκριμενο usb προσφορα οταν βλεπω και τα υπολοιπα στικακια να παιζουν σε αυτες τις τιμες...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παντως δεν ξερω γιατι θεωρειται το συγκεκριμενο usb προσφορα οταν βλεπω και τα υπολοιπα στικακια να παιζουν σε αυτες τις τιμες...

16άρια USB 3.0 με €5?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Η παραγγελία σας ακυρώθηκε λόγω μη διαθεσιμότητας του προϊόντος"....

 

Παραγγειλε ενα αλλο προιον με παραλαβη στο σπιτι και οταν στο φερουν πες τους η παραγγελια ακυρωνεται λογω μη διαθεσιμοτητας χρηματων.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκτός από ασυνεπείς είναι και προκλητικοί, ο ιδιοκτήτης με...διαβεβαίωσε -ή τουλάχιστον προσπάθησε- τηλεφωνικώς ότι όποιος διαμαρτυρηθεί σε οργανισμούς όπως Κέντρο Προστασίας Καταναλωτών κλπ έχει τα... μέσα να τον...κυνηγήσει!

Του απάντησα βέβαια αναλόγως...

Μόνο και μόνο γι' αυτό εκτός από black list τους χρειάζεται και μύνηση...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκτός από ασυνεπείς είναι και προκλητικοί, ο ιδιοκτήτης με...διαβεβαίωσε -ή τουλάχιστον προσπάθησε- τηλεφωνικώς ότι όποιος διαμαρτυρηθεί σε οργανισμούς όπως Κέντρο Προστασίας Καταναλωτών κλπ έχει τα... μέσα να τον...κυνηγήσει!

Του απάντησα βέβαια αναλόγως...

Μόνο και μόνο γι' αυτό εκτός από black list τους χρειάζεται και μύνηση...

Έτσι όπως πάμε θα φοβόμαστε μη μας βρουν και σε κάνα χαντάκι ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κριμα που δεν εκανα αποπειρα αγορας για να εχω δικαιωμα καταγγελιας. Οπως ειδα καπου χθες, πολυ θα ηθελα να τον δω "να βαζει την R και να ερθει με φορα" ο μαγαζατορας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σπατάλη ενέργειας να θυμώνεις μ’ έναν άνθρωπο που συμπεριφέρεται άσχημα, όπως είναι να θυμώνεις με ένα αμάξι που δεν παίρνει μπροστά(Bertrand Russell, 1872-1970, Βρετανός φιλόσοφος)

 

αλλά από την άλλη μεριά,... επειδή η λίστα (ιστορικό) άκυρων είναι μεγάλη......... και ισως διάβαζει και ο μαγαζατορας.....

 

1239164_669728136373053_829509366_o.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eκτός από ασυνεπείς είναι και προκλητικοί, ο ιδιοκτήτης με...διαβεβαίωσε -ή τουλάχιστον προσπάθησε- τηλεφωνικώς ότι όποιος διαμαρτυρηθεί σε οργανισμούς όπως Κέντρο Προστασίας Καταναλωτών κλπ έχει τα... μέσα να τον...κυνηγήσει!

Του απάντησα βέβαια αναλόγως...

Μόνο και μόνο γι' αυτό εκτός από black list τους χρειάζεται και μύνηση...

Κάνε του και μια ωραία κριτική στο skroutz.... 

 

άλλος ένας κακομοίρογλου που σύντομα θα το κλείσει το τσαρδί του (black listed)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω κάτι πρέπει να γίνει εδώ μέσα για τα άκυρα. Δεν είναι δυνατόν να κοροϊδεύουν τον κοσμάκη κι εμείς να σβήνουμε όνομα μαγαζιού και λινκ και να κλειδωνουμε το θέμα . Τι φίμωση και τι τρελή κάλυψη των απατεώνων είναι αυτή; Διαφημίζεται ή δυσφημίζεται το κάθε μπακάλικο που δεν τηρεί τις υποσχέσεις του;;; Απο το πρωί τρέμω από τα νεύρα μου και ο λόγος είναι μια απάντηση που έλαβα από άλλο κωλοχανείο που ακύρωσε την παραγγελία μου και πλέον το θέμα του είναι κλειδωμένο. Ειλικρινά φοβάμαι να αναφέρω το όνομα του γιατί με τέτοια αντιμετώπιση που είχα τους θεωρώ ικανούς για όλα! Πριν κάποια χρόνια είχα δημιουργήσει κάποιο γκρουπ στο Facebook και μόλις το κοινοποίησα εδώ μου το σβήσανε. Πλέον οι συνθήκες (και οι διαχειριστές) έχουν ωριμάσει. Αν το forum δε θέλει ή δε μπορεί να φτιάξει ένα τοπικ με κακές εμπειρίες μελών,ας μας το γνωστοποιήσει τουλάχιστον. Προσωπικά εγώ είμαι μέσα 1000% για τη συνδρομή σε ένα τέτοιο εγχείρημα. Μέσα ή έξω από το Insomnia.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κάνε του και μια ωραία κριτική στο skroutz.... 

...

Tην έκανα αλλά αμφιβάλλω πολύ ότι θα δημοσιευθεί...

post-66821-0-30193700-1443713064_thumb.png

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...