Προς το περιεχόμενο

Corsair Flash Voyager LS USB 3.0 16 GB 4.93 €


zacharis1955

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει εγκριθεί αυτό από το Σκρουτζ;;;; Γιατί σε εμένα ζητάνε χίλιες δύο διορθώσεις...

 

Α οκ τώρα είδα την απάντηση του Σκρουτζ. Τα ίδια Παντελάκη μου...

Γιατί δεν τους υπογράφουμε μια εξουσιοδότηση να γράφουν αυτοί για εμάς;

Χεχεχε με την ώρα! Μου το επέστρεψαν ξανά γιατί χρειάζεται επαναδιατύπωση η έκφραση "προϊόν - κράχτης"...

Πραγματικά τα συμπεράσματα δικά σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν,λεω ....αν καταργισουμε σαν κοινοτητα τα λινκ και τις αναφορες του τσιγκουνη για μια βδομαδα....τοτε λετε να μας παρουν στα σοβαρα και να αρχιζουν να υπολογιζουν και ΕΜΑΣ....ΠΟΣΑ ΧΙΛΙΑΔΕΣ KLIKS θα χασουν και rating??????

ειμαστε οι καλυτεροι πελατες και των μαγαζιων αλλα και του τσιγκουνη ή οχι;

 

μια αποψη λεω.....αν !

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι τετοιοι χρειαζονται πραγματικα την απαντηση μας. μεμονωμενα η σαν κοινοτητα (ακομα καλυτερα).

τα φαινομενα αυτα εχουν παραγινει και πλεον εχει γινει δεδομενη διαδικασια.

μπλα μπλα μπλα προσφορα τρελη 70% κατω μπλα μπλα εκανα παραγγελια αναμενουμε μπλα μπλα ηρθε ακυρωτικο μειλ μπλα μπλα αντιο και αυτοι τσιμπησαν κλικς μειλ κτλ.

ειναι δεδομενο οτι απειρες "προσφορες" γινονται απλα για να εμφανιστουν στο insomnia. επισης δεδομενο οτι φορουμ ακολουθειται στενα απο πολλους μαγαζατορες.

επειδη προληψη δεν βλεπω να ειναι δυνατον να υπαρξει (ολοι θα μπαινουμε να παραγγειλουμε με την ελπιδα) πρεπει κατι να γινεται μετα την λυπητερη. απειλησαν τον ζαχαρενιο?

100 κυνηγητα απο εμας. (σε περιπτωση που θεωρηθει απο το μοντερεσιον ακραιο αυτο το "κυνηγι" μας εξηγω πως αναφερομαι σε ενδικα και νομοτυπα μεσα). 100 τηλεφωνα απο εμας 100 καταγγελιες απο εμας και κρατηση του θεματος ανοιχτου για να κραζουμε φουλ και να το βλεπουν ολοι.

φυσικα και θα γινονται λαθη απο εταιριες αθελα χωρις να μπαινουν απαντες στο τσουβαλι. ομως με πολλα παραδειγματα εδω μεσα η κοινοτητα εχει αποκτησει την εμπειρια να αφηνει αθορυβα τα πραγματικα λαθη και να τα αναγνωριζει. και αν καποιος ξεφευγει υπαρχουν τοσοι και αλλοι τοσοι που θα αναγνωρισουν το πραγματικο λαθος και θα το προσπερασουν.

 

ps ακομα θυμαμαι το ταμπλετ απο την κρητη και επειδη αναφερθηκα πριν στα μη ηθελημενα λαθη των καταστηματων να θυμησω οτι η τιμη ηταν ξεφτιλα και ολοι γελουσαμε (dobro topic starter :P ). η μετεπειτα αντιμετωπιση και τα "σας εχω ηχογραφησει" τα "δεν μπορειτε να μου κανετε τιποτα" τα "θα σας κανω μηνυση" καθως και η αλλαγη των ορων του site ηταν αυτα που μας εξοργισαν και εφυγαν καταγγελιες.

 

πισσα και πουπουλα σε οσους εκμεταλευονται τα στοιχεια μας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...