Προς το περιεχόμενο

Dell Inspiron 3543 Laptop I7 + NVIDIA 840 599€ Κωτσος.


GIOMIL

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και τέλος DEL=MERCEDEZ, TOSHIBA=WOLKSWAGEN, LENOVO=SKODA, HP=OPEL !!!!

Από την αρχή τόνισα το θέμα της μνήμης όταν όλοι διαφωνούσατε για το θέμα του επεξεργαστή, χαίρομαι που επιτέλους φτάσαμε στο για μένα κύριο θέμα του laptop... O επεξεργαστής για την τιμή του είναι μια χαρά...

Η αναφορά-σύγκριση με τις μάρκες των αυτοκινήτων είναι ατυχής... Η toshiba είναι για μένα σαφώς ανώτερη από την ΗP και από την Lenovo...

Το service της dell για μένα είναι κορυφαίο...

Από τα χέρια μου πέρασαν αρκετά laptop λόγω δουλειάς, τα acer ήταν με διαφορά τα χειρότερα κυρίως λόγο του sevrice τους, μετά θα έβαζα hp, asus, lenovo, toshiba και κορυφή τα dell. Μεγάλη σημασία έχει βέβαια και το μοντέλο μιας και τα απλά toshiba, dell των 300€ δεν είναι και πολύ ανώτερα από τα acer...

Τέλος το συγκεκριμένο για την τιμή του είναι καλό αλλά όχι αξιόλογη προσφορά... Προσωπικά θα προτιμούσα έναν απλό i3 και 8 gb ram…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 32
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

:lol: :lol: :lol:

 

nnnnot.

 

Επίσης nnnot.

 

 

Συμφωνώ απόλυτα (για όποιον δεν έχει άλλες εναλλακτικές και θέλει αγορά από Ελλάδα και με δόσεις).

 

Γνώμη μου ταπεινή, αν κάποιος έχει άλλες εναλλακτικές (κυρίως μαγαζιά άλλα και επιλογές συναλλαγής), το προσπερνάει.

http://img.auctiva.com/imgdata/0/5/0/8/1/6/webimg/594227264_o.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες ηρεμια..το μηχανημα το ειχα παρει πριν 2 μηνες οταν ειχε παιξει στα 549Ε στα mediamarkt στο Μαρουσι(http://www.insomnia.gr/topic/573278-mediamarkt-%CE%BC%CE%B1%CF%81%CE%BF%CF%8D%CF%83%CE%B9-%CE%B5%CE%B3%CE%BA%CE%B1%CE%AF%CE%BD%CE%B9%CE%B1-1706-%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AD%CF%82-1706-2006/page-1?hl=+dell).

 

Ειναι οντως τερμα πλαστικουρα αλλα τα χαρακτηριστικα του ηταν vfm σιγουρα οταν το ειχα παρει εγω.Ειμαι απολυτα ευχαρηστιμενος απο το λαπτοπ.Δεν κολλαει πουθενα!Σε gaming δεν το εχω δοκιμασει η αληθεια ειναι ακομα ομως οπως ειπε και ενας φιλος,το μονο που θα αλλαζα θα ηταν ο σκληρος του δισκος.Ανεβαζει λιγο θερμοκρασια στο σημειο που ειναι ο σκληρος οποτε θα εβαζα εναν ssd.Για την ραμ δεν ξερω αν θα πηγαινα σε 8αρα γιατι εχει 1 μονο σλοτ και θα ειναι αρκετα ακριβη.

 

Τελος,με εχει εντυπωσιασει η διαρκεια της μπαταριας του.Κραταει πανω απο 5 ωρες με wifi και με κλειστο το wifi μπορω να δω και 3 ταινιες μεχρι να πεσει στο 10-20%...Οποτε οποιος θελει ενα οικονομικο λαπτοπακι ανω του μετριου το συνιστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...