Προς το περιεχόμενο

Xperia Z3 Compact Tablet 8" στα 299 Media Markt


alextrela172

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω το LTE ... Πήρε και 5.1.1 .. τρομερή διάρκεια μπατταρίας SOT 7+ ώρες browsing και λιγο gaming

έχει και FM radiο με RDS.

Και εγώ το LTE έχω. Πάνω από 10 ώρες SOT πιάνω. 7 ώρες πιάνω με 5-6 ημέρες standby :)

Αν έχεις αυτό του Γερμανού, πέρασε του άλλο επίσημο firmware (unbranded Nordic ή UK κτλ) για να παίρνει γρήγορα τα updates.

Είμαι στην 5.1.1 πάνω από 2 μήνες και πριν από 10 ημέρες πήρε και δεύτερο update 5.1.1 με κάποιες μικρές βελτιώσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημέρες, το σκέφτομαι έντονα (αν υπάρχουν κομμάτια και προλάβω)

2 πράγματα με προβληματίζουν

1) θέλω το άσπρο αλλά το περίεργο πίσω μέρος στην έκθεση του mediamarkt είχε γίνει μπεζ από τη μπίχλα, το έχει κανείς σε άσπρο; λερώνει τόσο πολύ όντως; (γενικά είμαι πολύ προσεκτικός)

2) μοιάζει η οθόνη να αντανακλάει πολύ ή με γέλασαν τα φώτα στο mediamarkt? το χρησιμοποιεί κανείς σαν e-book reader? αν ναι τι λέει; ειδικά σε σχέση με άλλα τάμπλετ του εμπορίου, αυτή θα είναι η κύρια χρήση του.

 

μερσί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου 300 ευρω για να το έχεις για ebook reader είναι αμαρτία..πάρε ένα kindle απλο ασπρομαυρο που ειναι κορυφη για αυτη την δουλεια και με αυτά που θα περισεψουν παίρνεις και αλλά 3 ταμπλετ..γνώμη μου φιλικά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...