Προς το περιεχόμενο

LG G4 tempered glass


GiwrgosP-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ηθελα να μου προτεινετε ενα tempered glass για το lg g4 μου. Παρεπιπτόντως  τι πιστευετε; Αξιζει με το gorilla glass 4 να βαλω γυαλι απο πανω η ειναι σπαταλη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στο δικό μου έβαλα για πρόχειρο αυτό της 4smarts με 6 ευρώ μεχρι να καταφέρω να παραγγείλω ένα της nilkin. Θα σου πρότεινα να βάλεις ένα καθώς δε προστατεύει μόνο από γρατσουνιές αλλά και από χτύπημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χτυπημα αμα γινει εγινε..δεν εχω χτυπησει κινητο μεχρι στιγμης. Αυτο που θελω να πω ειναι, αξιζει να βαλω tempered glass για τις γρατζουνιες πανω στο gorilla glass 4;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο σοφός λαός λέει...καλύτερα γαϊδουρόδενε παρά γαϊδουρογύρευε. Κοινώς άμα κάτσει καμία στραβή, θα λες τότε γιατί δεν έδωσα τα x€ να γλυτώσω την οθόνη κάι την xxx€ ζημιά! Βάλε Nilkin να είσαι ήρεμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτον έχει gorilla glass 4!

Οσο το είχα το g4 μλυ περιμένοντας να έρθει από eBay το νιλκιν που πήρα είχε κάποιες ελάχιστες μικρογρατσουνιες μόνο αν καθόσουν κάτω από φως κ υπό ορισμένες γωνιες φαινόντουσαν αλλά κ πάλι υπήρχαν !

Εγω βάζω σε όλα τα κινητά μου tempered glass όχι τόσο για τις γρατσουνιες αλλά σε περίπτωση πτώσεις έχεις πολλές παραπάνω πκθανοττες να μν σπάσει η οθόνη και να την πληρώσει το tempered glass!

Έχω θα σου πρωτινα από φθηνα πάντα έτσι 1ο godosmith (άμα υπάρχει για το κινητό σου γτ δν βγάζουν για όλα) nilkin amazing h+ (προσοχι υπάρχει το απλό Η και το Η+! Να πάρεις το δεύτερο πιο ωραία αίσθηση στο χέρι και λιγότερες δαχτυλιές!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι δν μπορει??
Αμα στο αρνητε η καρτα σου κανε το κολπο με την paypal (να ζητησεις λεφτα και να τα περασεις απο την καρτα σου στο paypal balance) βαριεμαι να ψαχνω λινκ οποτε ψαξτο μονος σου πιανει κατα 99% σε ολους~

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα για να λεω τα πραγματα οπως ειναι, θα ηθελα απο Ελλαδα γιατι ειναι μεγαλος ο χρονος αναμονης και φοβαμαι μηπως μεχρι τοτε γινει οτι ειναι να γινει γιατι στο nexus μου απο την πρωτη βδομαδα ειδα φθορες στην οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι δοκιμασμενο; Με ποια κριτηρια το προτεινες; (Το λεω γιατι ειναι πολυ φθηνο σχετικα με αλλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή τη στιγμή το φοράω στο δικό μου και είναι μια χαρά μέχρι να μπορέσω να πάρω της nilkin. Το πήρα με βάση τις κριτικές των παιδιών από διπλανό forum που ασχολείται με κινητά και με το δεδομένο ότι ζητάς από Ελλάδα και χωρίς μεταφορικά στο πρότεινα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το lg g4 εχει gorilla glass 3 και οχι 4. Temperend glass καλυτερα να μπει καποιο οπου δεν θα καλυπτει ειδικα τον αισθητηρα εγγυτητας, μιας και δημιουργουνται καποια θεματακια στο g4 με ορισμενες μαρκες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...