Προς το περιεχόμενο

NBA 2K16 [Xbox 360][Xbox One][PS3][PS4]


jorimkian2

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλοι απο μας περιμενουν να ξεκινησει το κανονικο nba και πριν απο αυτο θελουν να ζεσταθουν με λιγο 2k16... Ας ξεκινησουμε λοιποον μ αυτο το game οποιος το εχει παιξει να μας μιλησει

 

 

https://www.2k.com/games/nba-2k16

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδάρα, από γραφικά-gameplay και ότι άλλο μπορείς να φανταστείς. Αν είχα χρόνο διαθέσιμο θα το έλιωνα, προς στιγμή 2-2 στο δύσκολο στη season (chicago bulls). Μ' αρέσει που πρέπει να παίξεις σωστό μπάσκετ για να καταφέρεις να κερδίσεις, όχι σαν τα ποδοσφαιράκια που παίρνεις έναν messi-ronaldo και τους περνάς όλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάθε χρόνο, το παίζω full.Φετος έχουν κάνει απίστευτη δουλειά παντού αλλά & στο gameplay.Ειναι πολύ πιο δύσκολο από πέρσι σε ανάλογο επίπεδο δυσκολιας.Χωρις να σου σπάει τα νεύρα αλλά έχουν καταφέρει στο offline, να κάνουν την cpu να συμπεριφέρεται πιο πολύ σαν Human με αποτέλεσμα να μην μπορείς να χρησιμοποιείς συνέχεια κάποιες "τακτικές" δοκιμασμένες όλη την ώρα με αποτέλεσμα να είναι πολύ "ζωντανό" το παιχνίδι & να μην το βαριέσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια το εχει αγορασει κανεις σε ps4?Οι μεταγραφες των ευρωπαικων συλλογων ειναι οι φετινες?

Το εχω πάρει για το ps4 αλλα εχει τα περσινά ρόστερ στη euroleague.Αν πας ομως εκει που λέει create roster εχει κατι downloads απο αλλους χρήστες και μόλις κατεβάσεις αυτο που λέει euroleague 15/16 rosters σου βάζει όλες τις φετινές μεταγραφές κανονικά.Οταν το βάλεις αυτο θα δεις τα ρόστερ όπως ειναι αυτη τη στιγμή σε όλες τις ομάδες της euroleague.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το έχω σε ps3 cfw 4.65 και lagarei απίστευτα. Έχει κανένας λυση;;; την imars version εχω

νομιζω εχει βγει update που το φτιαχνει το προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για PS3 τι παίζει ρε παιδιά;

1. Έχει καμιά βελτίωση σε σχέση με πέρσι ή απλά αλλάζουν τα ρόστερ;

2. Το περιβάλλον και τα modes είναι ίδια με του PS4 ή πάλι λείπουν modes?

 

Κρίμα να δώσουμε και φέτος 50€ και ουσιαστικά η μόνη αναβάθμιση που υπάρχει να είναι αυτή του ρόστερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα και εγω χτες στο ps4 !!! εμενα μ αρεσε πολυ οσο προλαβα να παιξω βεβαια! εχει αναβαθμιστει αρκετα σε σχεση με το περσυνο. φυσικα παιρνει παντα βελτιωσεις και περιμεναμε και την euroleague tournament αλλα τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Σήμερα το πήρα, αλλά μου φαίνεται πολύ δύσκολο!!!

Πόσους χειρισμούς έχει βρε παιδιά!!!

Η ξεφτίλα ήταν όταν στο 2ο παιχνίδι, παίρνω τους θρυλικούς Celtics ενάντια σε μια Τσατσάρα (λολ) της σύγχρονης Ευρωλίγκας, και έφαγα μεγάλη ήττα  :-D

 

Έχουμε τίποτα tips για το πώς να εξελιχτούμε και να μάθουμε το παιχνίδι καλύτερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...