Προς το περιεχόμενο

[USB Led] Original Xiaomi LED Light @ Banggood - 1.09€ (ή 0,89€ έκαστο για 3 τεμάχια+) [ΤΕΛΟΣ]


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάμε πολύ offtopic αλλά δεν πουλάει τίποτα το aliexpress το ίδιο. Απλά "στεγάζει" διάφορους πωλητές, σαν το ebay.

Στο χέρι σου είναι να ξεχωρίσεις τον τίμιο από αυτόν που θα σου κάνει μπαγαποντιά.

Σαφώς και υπάρχουν πωλητές με original, όπως και μαϊμούδες. Κάποια από τα γνωστά κινεζομάγαζα έχουν και παράρτημα στο aliexpress,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ηρθε παραγγελια με 2 τεμαχια που ειχα κανει στις 9-11 πριν λιγο μου τα εφερε ο ταχυδρομος.

Η παραγγελια μου για αλλα 2 κομματια στις 25-10 ακομα δεν εχει ερθει.

 

Παραλογο δεν ειναι;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα φτάσει και το άλλο δέμα.

 

Εδώ πάντως τίποτα ακόμα. (όχι ότι εμφανίστηκε ο ταχυδρόμος καθόλου από την Πέμπτη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά θα φτάσει και το άλλο δέμα.

 

Εδώ πάντως τίποτα ακόμα. (όχι ότι εμφανίστηκε ο ταχυδρόμος καθόλου από την Πέμπτη)

Untracked δεματα απο banggood κανουν 40-60 μερες.Εχω 5 παραγγελιες απο 26 Οκτωμβριου που εγιναν shipped τιποτα ακομα δεν ηρθε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Untracked δεματα απο banggood κανουν 40-60 μερες.Εχω 5 παραγγελιες απο 26 Οκτωμβριου που εγιναν shipped τιποτα ακομα δεν ηρθε.

 

Αυτή την περίοδο είναι ρεαλιστικό αυτό το σενάριο. 1+ μήνας θα έλεγα εγώ.

 

Σε νεκρή περίοδο έχω λάβει untracked από BG σε 19 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτή την περίοδο είναι ρεαλιστικό αυτό το σενάριο. 1+ μήνας θα έλεγα εγώ.

 

Σε νεκρή περίοδο έχω λάβει untracked από BG σε 19 μέρες.

Στην χειροτερη εποχη πεσαμε ετσι.Ειμαι και απο επαρχια οποτε καλα Χριστουγεννα.Πιο πολυ τα ακουστικα ηθελα να ερθουν γρηγορα αλλα δεν το βλεπω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω untracked 12 συνολικα παραγγελιες απο banggood και ολες εγιναν 24-25 Οκτωβρίου και ακομα τιποτα..

Ελπισω μες την βδομαδα αυτη το αργοτερο την επομενη να τα εχω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σε 10 μερες φευγω απο την πολη (φοιτητης) μαλλον δεν θα τα παραλαβω ποτε :P

 

Edit: Και η ειρωνεια ειναι οτι μου εστειλε mail το banggood να κανω Review το προιον αφου το εχω αγορασει  :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω κανει 3 παραγελλίες  στις 12 Νοεμβριου,οι δυο σταλθηκαν απο αποθηκες στην Κινα και η τριτη απο EU που υποτιθεται ερχονται σε 7 μερες.Λετε να μου την "ψειρισανε"?Ολες χωρις tracking number.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω κανει 3 παραγελλίες  στις 12 Νοεμβριου,οι δυο σταλθηκαν απο αποθηκες στην Κινα και η τριτη απο EU που υποτιθεται ερχονται σε 7 μερες.Λετε να μου την "ψειρισανε"?Ολες χωρις tracking number.

κι εγώ εχω 3 παραγγελίες και μάλιστα στις 12 Νοεμβρίου απο Κίνα όλες untracked.

 

Ακόμη τίποτα ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...