Προς το περιεχόμενο

[USB Led] Original Xiaomi LED Light @ Banggood - 1.09€ (ή 0,89€ έκαστο για 3 τεμάχια+) [ΤΕΛΟΣ]


Questioner

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αυξανεις την ποσοτητα πχ σε 2 και μετα διαλεγεις ενα χρωμα, δε μπορεις να διαλεξεις 2 διαφορετικα χρωματα ... Αυτα απο κινητο.

Και στην desktop έκδοση αυτό γίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 261
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το "payme" (εκπτωση 2% πληρωμή με paypal) ισχύει μόνο για μια φορά... επομένως αν θέλετε να κάνετε παραγγελία διάφορα πράγματα βάλτε τα όλα μαζί... ίσως δεν αξίζει να "χαραμίσετε" το κουπόνι για 4-5cents

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ τον ts, πήρα με 2.70 μία τριάδα..... και μία xiaomi yi..... και ένα selfocondaro xiaomi..... με bluetooth controler.... και κανά 2-3 ανεμιστήρια xiaomi επειδή βγήκαν φοβερά.... μας έσκισες ts : p

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο ψαρά ts-Questioner.

Αν δεν κάνω λάθος, η τιμή των 0,97 $/τμχ (ok, παραγγέλοντας περισσότερα από 3) είναι η καλύτερη που έχει παίξει μέχρι σήμερα.

 

Νομίζω πως και εγώ δεν τα έχω πετύχει πιο κάτω.

 

ευχαριστώ τον ts, πήρα με 2.70 μία τριάδα..... και μία xiaomi yi..... και ένα selfocondaro xiaomi..... με bluetooth controler.... και κανά 2-3 ανεμιστήρια xiaomi επειδή βγήκαν φοβερά.... μας έσκισες ts : p

 

Δεν χτυπούσες και κανένα Xiaomi κινητό; Αφού μπήκες στη διαδικασία... :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αν και εχω ξαναπαρει απο banggood και ειναι αξιοπιστο site τωρα με αυτα που γινονται σχετικα με τα CC και το paypal με το request money δεν κανω δουλεια αμα βαλω κατευθειαν την καρτα να αγορασω δεν πιστευω να γινει τιποτα ε? Χρεωστικη απλη ειναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια αν και εχω ξαναπαρει απο banggood και ειναι αξιοπιστο site τωρα με αυτα που γινονται σχετικα με τα CC και το paypal με το request money δεν κανω δουλεια αμα βαλω κατευθειαν την καρτα να αγορασω δεν πιστευω να γινει τιποτα ε? Χρεωστικη απλη ειναι.

Πλήρωσα απευθείας με χρεωστική Πειραιώς και τη δέχτηκε αμέσως, οπότε δε νομίζω να αντιμετωπίσεις πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο US warehouse ποσες μερες κανει να ρθει γενικα παιδια?

 

Edit : Παντως απ οτι βλεπω στα περισσοτερο περιμενουν παραλαβη στις 29 του μηνος :)

 

20-30 μέρες αφότου αποσταλούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη έχω πάρει 2-3 παλιότερα απο Gb να καταθεσω την αποψη μου οτι άρεσαν πολύ σε όποιον τα δώρισα. Έχουν πραγματικά πολύ καλό φωτισμό και δεν δίνουν σε καμία περίπτωση την αίσθηση ότι είναι αξίας 1$ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με εψησε ο Θεμος. :)

 

Nα προσθεσω οτι μετα τη δημιουργια λογαριασμου στο μαγαζι, αν κανεις επιβεβαιωση του email σου (πατας αριστερα να δεις τα points σου και εκει υπαρχει η επιλογη) παιρνεις 50 ποντους απο τους οποιους με αφησε να εξαργυρωσω 44, δινοντας μια τελικη τιμη 2.47 δολαρια αντι για 2.91, ετσι βγαινει με αυτον τον τροπο στην ουσια στα 0.75€ το ενα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...