Προς το περιεχόμενο

Black Friday


Screamer-hg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Α ώστε δεν στήθηκες στην ουρά από τα μεσάνυχτα :P

(πότε κοιμάσαι εσύ?  )

 

Mεγαλωσαμε πια, δεν αντεχουμε πλεον σαν τους 20αρηδες να στηνομαστε στις ουρες....

 

ενα 6ωρακι καλα ειναι για υπνο....  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω την εντυπωση-χωρις ομως να εχω ο ιδιος εμπειριες- πως αυτο ο χαμος η βαβουρα και η ανακατωσουρα των πελατων πανω απο τα ραφια (και το ξεκατινιασμα πανω απο την φρυτεζα) ειναι μερος της ολης αυτης υπερκαταναλωτικης φρενιτιδας!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέποντας αυτές τις εικόνες να τσακώνονται και να πλακώνονται ένιωσα στεναχώρια, κρίμα να χαλάς την μέρα σου και να μετατρέπονται οι χώροι αγοράς προϊόντων και αγαθών σε rodeo για μερικά κολoδολλάρια.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέποντας αυτές τις εικόνες να τσακώνονται και να πλακώνονται ένιωσα στεναχώρια, κρίμα να χαλάς την μέρα σου και να μετατρέπονται οι χώροι αγοράς προϊόντων και αγαθών σε rodeo για μερικά κολoδολλάρια.

Συμφωνώ, προσωπικά δεν θα το έκανα ποτέ αυτό (ειδικά αν μιλάμε για είδη "πολυτελείας" )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά είναι και άλλος που αγόρασε απο amazon.uk .de με κλασσική κάρτα ελληνική τράπεζας;

 

Μη ψάχνω άδικα και απογοητευτώ στο τέλος

 

 

 

 

Πήρα studio headphones και δεν εχω πάρει payment rejection email, ακομα.

 

 

 

Kατσε ρε αρχηγε, 5  ειναι ακομα εδω περα.....

 

Ιt will be a long day today, son.....  :-D

Τα κατάφερες?

Επίσης, έφυγα στις 23:30 απο το μαγαζί (οι υπόλοιποι έφυγαν στις 01:30) και τα μεγάλα μαγαζιά ειχαν κόσμο μεςα που προσπαθούσε να ξαναστήσει τις βιτρίνες...

 

#black_friday @greece

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφαγα ένα πρώτο άκυρο με debit εθνικής

 

Αν ξέρει κάποιος, στην εθνική λέει  a b vasilopoylos αντί για antonis vasilopoylos που γράφουν οι άλλες κάρτες, στο amazon τη περνάω με το πρώτο όπως ακριβός το γράφει η κάρτα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έφαγα ένα πρώτο άκυρο με debit εθνικής

 

Αν ξέρει κάποιος, στην εθνική λέει  a b vasilopoylos αντί για antonis vasilopoylos που γράφουν οι άλλες κάρτες, στο amazon τη περνάω με το πρώτο όπως ακριβός το γράφει η κάρτα;

Ή θα γράψεις Αντώνης β βασιλοπουλος ή Αντώνης (όλο το middle name) βασιλοπουλος.

 

#everything_in _latin

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ή θα γράψεις Αντώνης β βασιλοπουλος ή Αντώνης (όλο το middle name) βασιλοπουλος.

 

#everything_in _latin

 

Δοκίμασα το antonis vasilopoylos (δοκιμασμένο σε 2 στοιχηματικές) και δεν τη πήρε, τώρα έβαλα a b vasilopoylos όπως γράφει η κάρτα και αναμένω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα το antonis vasilopoylos (δοκιμασμένο σε 2 στοιχηματικές) και δεν τη πήρε, τώρα έβαλα a b vasilopoylos όπως γράφει η κάρτα και αναμένω!

 

Βαλε a b vasilopoulos και το αφμ του a b vasilopoulou να σου ερθει και σιγουρα και πιο φθηνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...