Προς το περιεχόμενο

Facebook, κοινωνικότητα και likes.


mademoiselle

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 152
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

O Mέγας Ιεροφάντης* λείπει μόνο, μόλις έρθει ξεκινάμε την ομαδική συνεδρία

 

 

*ΤριΛοΒιτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' 'εχω δει κάπου, κάπου σε ξέρω..

 

Οn topic  για likes μιλώντας ο ζίο είναι ειδικός, έχει συμπληρώσει αρκετές φορές το όριο εδώ. Γατοκόριτσο και Ανναμπόμπα ακολουθούν σε 2η και 3η θέση αντίστοιχα αλλά αρκετά πιο πίσω.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω το πιστευω.... οι συγχρονες γυναικες έχουν ξεφυγει θα τις δεις σε ένα κλαμπ να εχουνε μαζευτεί 2-3 και να βγαζουν φωτογραφιες τις οποιες μετα θα ανεβάσουν στο φβ και θα μπαινουν κάθε λιγο να βλέπουν τα λαικ.... βλέπεις μια ωραια τυπισσα και πας να την θαυμασεις και μετα καταλαβαίνεις τι ματαιοδοξια κουβαλάει. Τι να πω ρε γμτ. Μηπως τα βλεπω εγω στραβα και δεν είναι ετσι? μηπως κανω εγω λαθος?

 

Άντε οι μικροτερες ηλικίες πάει κι έρχεται. Λίγο πριν τα 30; Δηλαδή πόσο μυαλό; Ποιος ξέρει τι ψυχολογικά προβλήματα κουβαλάνε αυτά τα άτομα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη η ιστορια με τις selfie εχει παρατραβηξει. βγαινεις για καφε, ολες οι γκομενες ποζαρουν καθε λιγο και τραβανε σελφι. βγαινεις για ποτο, τα ιδια. οι αντρες ευτυχως, σε πολυ μικροτερο ποσοστο. κυριως κατι κλαριν και πουστροσεξουαλ.

 

ολοι, μα ολοι ομως, με ενα κινητο στο χερι. selfie-post-like. και ξανα το ιδιο

 

αναθεμα τον εβραιο και το κωλοσαιτ του

 

ειχαμε βγει πριν λιγο καιρο να δουμε ενα live, ηταν και γαμω τις βραδιες, ωραια τραγουδια, ατμοσφαιρα, και ηταν 4 μουλαρες (απο 28 εως 35) οι οποιες χωρις καμια υπερβολη καθε 5 λεπτα βγαζανε selfie και καπακι ποσταρανε και κανανε like η μια στην αλλη. γτπ

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη η ιστορια με τις selfie εχει παρατραβηξει. βγαινεις για καφε, ολες οι γκομενες ποζαρουν καθε λιγο και τραβανε σελφι. βγαινεις για ποτο, τα ιδια. οι αντρες ευτυχως, σε πολυ μικροτερο ποσοστο. κυριως κατι κλαριν και πουστροσεξουαλ.

 

ολοι, μα ολοι ομως, με ενα κινητο στο χερι. selfie-post-like. και ξανα το ιδιο

 

αναθεμα τον εβραιο και το κωλοσαιτ του

 

ειχαμε βγει πριν λιγο καιρο να δουμε ενα live, ηταν και γαμω τις βραδιες, ωραια τραγουδια, ατμοσφαιρα, και ηταν 4 μουλαρες (απο 28 εως 35) οι οποιες χωρις καμια υπερβολη καθε 5 λεπτα βγαζανε selfie και καπακι ποσταρανε και κανανε like η μια στην αλλη. γτπ

 

Μετά απορουνε κάποιες γιατι θέλουμε να ειμαστε σινγκλ φιλε ... αντε να μπλέξεις με μια τέτοια και να προσπαθεις να συνενοηθεις :/ και γενικα πιστευω τέτοιες τυπισσες ειναι εκτος τοπου και χρονου θα θέλουν ο αντρας να πληρώνει για ολα ο αντρας να τρέχει για ολα να ξυριζεται παντού να ειναι σαν κλαρινο και να τρωει ολη τη μερα του στα γυμναστηρια για να φτιάξει κοιλιακους. Ελεος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά απορουνε κάποιες γιατι θέλουμε να ειμαστε σινγκλ φιλε ... αντε να μπλέξεις με μια τέτοια και να προσπαθεις να συνενοηθεις :/ και γενικα πιστευω τέτοιες τυπισσες ειναι εκτος τοπου και χρονου θα θέλουν ο αντρας να πληρώνει για ολα ο αντρας να τρέχει για ολα να ξυριζεται παντού να ειναι σαν κλαρινο και να τρωει ολη τη μερα του στα γυμναστηρια για να φτιάξει κοιλιακους. Ελεος.

κοιτα, ειμαστε και οι αντρες (κυριως οι πιο νεες γενιες) λιγο οτι να'ναι. ο,τι μοδα βγαινει εκει και εμεις. της μοδας το μουσι του παπα? γεμισαμε μουσατους. της μοδας η αποτριχωση? ολοι αποτριχωση. της μοδας τα τατου? το προφανες. της μοδας γυμναστηρια, πιλατες, personal trainer κ μαλακιες? μια απο τα ιδια. και ολα για τους λαθος λογους

 

Eπισης θανατος στον εφευρετη αυτου......  :devil:

 

 

Dollarphotoclub_79739943.jpg

η πιο ελεεινη εφευρεση της δεκαετιας. περιμενω τη στιγμη που θα πεσει πανω μου καποιος με το σελφοκονταρι του και θα το δει να φευγει ακοντιο μαζι με το κινητο του

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπισης θανατος στον εφευρετη αυτου......  :devil:

 

 

Dollarphotoclub_79739943.jpg

 

Ήταν ενα ζευγάρι το καλοκαιρι και ειχαν σελφοκονταρο οταν φιλιόντουσαν φιλε ... :/

κοιτα, ειμαστε και οι αντρες (κυριως οι πιο νεες γενιες) λιγο οτι να'ναι. ο,τι μοδα βγαινει εκει και εμεις. της μοδας το μουσι του παπα? γεμισαμε μουσατους. της μοδας η αποτριχωση? ολοι αποτριχωση. της μοδας τα τατου? το προφανες. της μοδας γυμναστηρια, πιλατες, personal trainer κ μαλακιες? μια απο τα ιδια. και ολα για τους λαθος λογους

 

η πιο ελεεινη εφευρεση της δεκαετιας. περιμενω τη στιγμη που θα πεσει πανω μου καποιος με το σελφοκονταρι του και θα το δει να φευγει ακοντιο μαζι με το κινητο του

 

Εγω δεν ακολουθω ποτε την μοδα φιλε βάζω οτι γουστάρω και γενικα οτι θέλω κάνω και τους γράφω ολους και ολες αμα λάχει. Ετσι εχω την ησυχια μου :D ΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ το κανεις για την πάρτη σου ουτε αναβολικα ουτε μλκιες τέτοιες για να δειχνεσαι γνωμη μου πάντα.

 

Ειμαστε και εμεις οτι να ναι συμφωνω αλλα δεν μπορεις να βγαινεις και να λες οτι οι αντρες δεν μας την πέφτουνε πια και να ασχολεισαι συνεχεια με ενα μαραφέτι και να εισαι νάρκισσος. Δε γινεται δουλεια έτσι.Ο αλλος για να στην πέσει θα πρεπει να δει και ενα μικρο ενδιαφερον απο τη μερια σου δεν ειναι ο μλκας που θα έρθει να στην πέφτει και εσυ θα εχεις υφακι 1000 καρδιναλιων.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπισης θανατος στον εφευρετη αυτου......  :devil:

 

 

Dollarphotoclub_79739943.jpg

 

 

 

Μοδάτο τέτοιο είναι, ρε καραμήτρο:

 

 

 

39_mygoskotostra_flyswatter_viomes.jpg

 

 

 

M' αρέσει που υποτίθεται ότι σκαμπάζεις κι από design...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Eπισης θανατος στον εφευρετη αυτου...... :devil:

 

 

 

Το πιστευετε οτι το ειδε η μανα μου αυτο και λεει τι ωραιο και βολικο που ειναι! Πηγαν εκδρομη με κατι οικογενειακους φιλους και ειχαν ενα τετοιο. Αντι να πει τι'ν'τουτο, με προετρεψε να παρω κιολας!

Ήταν ενα ζευγάρι το καλοκαιρι και ειχαν σελφοκονταρο οταν φιλιόντουσαν φιλε ... :/

 

Αυτοι πως νομιζεις οτι βγηκαν φωτο; Στηθηκε φωτογραφος με σκαλα απο πανω τους; Επεξ/σία από mary
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πιστευετε οτι το ειδε η μανα μου αυτο και λεει τι ωραιο και βολικο που ειναι! Πηγαν εκδρομη με κατι οικογενειακους φιλους και ειχαν ενα τετοιο. Αντι να πει τι'ν'τουτο, με προετρεψε να παρω κιολας!

Αυτοι πως νομιζεις οτι βγηκαν φωτο; Στηθηκε φωτογραφος με σκαλα απο πανω τους;

 

Καλα απαράδεκτος ο τυπάς εβαλε και το χαρουμενη επετειο απο κάτω χαχαχ αυτη ειναι η απαντηση μου

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...