Προς το περιεχόμενο

Hawkers sunglasses Up to 73% OFF (Με ΔΩΡΕΆΝ μεταφορικά) (ΤΕΛΟΣ)


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φαντάζομαι δεν περνάει πληρωμή με Ελληνική κάρτα σωστά; Αν δεν έχεις δηλαδή balance ή δεν έχεις λεφτά μέσα σε Revolut κλπ μάλλον χάνεις την προσφορά. Dammit!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 619
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Φαντάζομαι δεν περνάει πληρωμή με Ελληνική κάρτα σωστά; Αν δεν έχεις δηλαδή balance ή δεν έχεις λεφτά μέσα σε Revolut κλπ μάλλον χάνεις την προσφορά. Dammit!

 

Κάνε μια δοκιμή. Εγώ είχα αγοράσει τις πρώτες μέρες των  CC με χρεωστική της Πειραιώς απευθείας από το site τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταρχην οποιος ξερει απο γυαλια θα γνωριζει πως και τα Rayban μια εποχη ειχαν πεσει στα 20ε.....Δυστυχως υπαρχει 1 εταιρεια που ελεγχει το 70% της παγκοσμιας αγορας (αγορασε και τη Rayban με την δικαιολογια πως κακως οι τιμες ειχαν γινε ιχωμα) και ενω παραδεχεται πως οι καλοι φακοι δεν κοστιζουν ουτε 5ε στο τελος πρεπει να πληρωσεις την μαρκα.

Απο εκει και περα αυτο Δεν σημαινει πως τα Hawkers ειναι καλα. Εμενα προσωπικα οσο καλος και να ειναι ο φακος αν ο σκελετος ειναι μαπε δεν μου κανει και τα Hawkers απο σχεδιο δεν λενε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είχα δοκιμάσει απο φίλο τα κλασικά μπλε και μου είχε κάνει εντύπωση πόσο ξεκουραστος ειναι ο φακός. 

 

Τώρα οσον αφορά την πληρωμη μου πέρασε κανονικά χρεωστικη εθνικής σε χρόνο 0.

Με paypal που είχα δοκιμάσει νωρίτερα δεν τα κατάφερα.

 

Στο επιβεβαιωτικό email αναφέρει οτι θα έρθει και αλλο email απο DHL με το tracking number το αργότερο την επόμενη ημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα είχα δοκιμάσει απο φίλο τα κλασικά μπλε και μου είχε κάνει εντύπωση πόσο ξεκουραστος ειναι ο φακός. 

 

Τώρα οσον αφορά την πληρωμη μου πέρασε κανονικά χρεωστικη εθνικής σε χρόνο 0.

Με paypal που είχα δοκιμάσει νωρίτερα δεν τα κατάφερα.

 

Στο επιβεβαιωτικό email αναφέρει οτι θα έρθει και αλλο email απο DHL με το tracking number το αργότερο την επόμενη ημέρα.

 

Πολυ ιδιοτροπα ειναι μερικα καταστηματα.Τοσο καιρο ειχα στην καρτα χρηματα και δεν γινοταν να παραγγελεις απο πουθενα παρα μονο με paypal.Βαζω χρηματα στο paypal και τελικα καποια καταστηματα απορριπτουν το paypal και δεχονται κανονικες καρτες.Γαμω τα cc δηλαδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...