Προς το περιεχόμενο

Εμετικές διαφημίσεις


φραμπάλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε μπορώ άλλο!! Σιχάθηκα την διαφήμιση της κοκα κολα. Πάντα γλοιώδεις διαφημίσεις αυτό το αναψυκτικό με την περίεργη γεύση που για κάποιον περίεργο λόγο τρελαίνονται όλοι.Χτυπάει στα νεύρα αυτό το τραγούδι.

Καμία έμπνευση πλέον στις διαφημίσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αν και δεν την έχω δει διότι δεν βλέπω tv φαντάζομαι τι αηδία θα είναι. Γενικά εμετικες σχεδόν όλες απ'οτι θυμάμαι. Μου άρεσε παντως μια παλιά της coca cola μάλλον ξένη που έδειχνε το χωριό του Santa Claus και γενικά ωραίες εικόνες. Μετα υποθέτω πήρε την κατηφόρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γουστα ειναι αυτα ρε παιδια εγω σιχαινομαι ολα τα αναψυκτικα σιροπι με χρωμα και ενα τονο ζαχαρι.Χιλιες φορες εναν φυσικο χυμο.

Αλλα αν δω καποιον που να του αρεσουν δεν θα του πω καλα πως το πινεις αφου στην πλεοψηφια αρεσει σημαινει πως εγω ειμαι ο παραξενος

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε μπορώ άλλο!! Σιχάθηκα την διαφήμιση της κοκα κολα. Πάντα γλοιώδεις διαφημίσεις αυτό το αναψυκτικό με την περίεργη γεύση που για κάποιον περίεργο λόγο τρελαίνονται όλοι.Χτυπάει στα νεύρα αυτό το τραγούδι.

 

link;

 

αυτό είναι το τραγούδι;

 

https://www.youtube.com/watch?v=PasEQz4i9_k

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τον ντολμαδοπαρασκευαστη  :mad: είχε βγει και μια για το ροχαλητό...... Ο εμετος σε όλο του το μεγαλείο... 

 Την φάτσα του φαλακρου που είχε μόνο φαβοριτες ήθελα να ήξερα την εψαχναν πολύ καιρό.....  :shock:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτές οι διαφημίσεις με το Coca Cola Factory είναι ωραίες, που έριχνε κάποιος ένα κέρμα και ξεκίναγαν κάτι πλασματάκια τη διαδικασία για να παραδώσουν το μπουκάλι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλες οι κομματικές/προεκλογικές διαφημίσεις.

Έλα μη γίνεσαι ακραίος. Εκείνη με τον Καμμένο που θα μάθαινε στο μικρό Αλέξη να γράφει με το δεξί ήταν αστεία μέσα στην τραγικότητά της.  :-D

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...