Προς το περιεχόμενο

Εμετικές διαφημίσεις


φραμπάλα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου θύμησες κάτι διαφημίσεις της κυβέρνησης εν μέσω κρίσης, που βγαίναν διάφοροι εργαζόμενοι και μίλαγαν για το πόσο τους αρέσει η δουλειά τους και η ζωή στην Ελλάδα και ότι παρά την κρίση συνεχίζουν να χαμογελούν, κάτι τέτοια τέλος πάντων.

 

Και ένας από αυτούς δούλευε στο Μουσείο της Ακρόπολης, ο άλλος οδηγός στο Μετρό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αυτές οι καινούργιες του Γερμανού. Ειδικά αυτή που είναι μια γυναίκα που ουρλιάζει όταν ανοίγει το δώρο της... ελεεινές διαφημίσεις.

  • Like 17
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι καινούργιες του Γερμανού. Ειδικά αυτή που είναι μια γυναίκα που ουρλιάζει όταν ανοίγει το δώρο της... ελεεινές διαφημίσεις.

Πω ρε φιλη, ναι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θυμάμαι ότι η κόκα κόλα είχε ωραίες χριστουγεννιάτικες διαφημίσεις πάντως! Την καινούργια δεν την είδα.

Ακριβως το ιδιο σκεπτομουν

Αν και σιχαινομαι την κοκα κολα οι διφημισεις παντα μου αρεσαν

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι διαφημισεις της κοκα κολα συνηθως βλεπονται.

 

Καποιες αλλες οπως αυτες των τυχερων παιχνιδιων που τις βαζουν και συνεχεια ειναι σκετη βαρεμαρα και αηδια.

 

 

Α και τους ελεϊνούς του 11880 με τις μπλε στολές...

 

Χαχαχα σωστα. Εξισου ελεϊνοι ειναι και οι τυποι που παιζουν συνεχως Στοιχημα, ξερουν ολες τις πολεις απ εξω και εχουν παει (ταμειο)...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω τηλεόραση και συνήθως μαθαίνω μόνο διαφημίσεις που γίνονται "διάσημες" και επαναλαμβάνουν πολλοί το σλόγκαν ή αυτες που παιζουν online και ραδιοφωνικά.

 

Οι πιό μισητές που θυμάμαι είναι: δε νομίζω Τάκη, Λίζα μπανάνα, να φύγετε να πάτε αλλού, ομορφάντρα μου, ομορφαίνει δεν παχαίνει, οτιδήποτε με Λάκτα.

 

Μου αρέσουν πάρα πολύ τα τελεμάρκετινγκ όμως.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...