Προς το περιεχόμενο

Car Steering Wheel Phone Mount Holders to Giveaway...zapals


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1.  Register a free account
2. Choose your Phone Holder from the items listed below and add to cart
3.  Enter coupon code ZAPALS160109 in your shopping cart or during checkout
4.  Complete checkout
5.  Receive your awesome free Phone Holder courtesy of Zapals!

*1 item per customer *First 10,000 customers only *Valid email address is required for order confirmation *Correct shipping address is required **No exchange or return *Order cannot be cancelled once confirmed *Shipping time 7 – 45 days (Non tracking) *Our general terms & conditions apply *Please contact our 24/7 Customer Service Team for any questions: [email protected].

 

http://www.zapals.com/car-steering-wheel-phone-mount-holder-16666.html

 

 

10000-car-steering-wheel-phone-m-1452326

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πρωτη φορα δοκιμαζω να παραγγειλω κατι απο τα τσαμπα που βγαζει τo site ,ελπιζω να τα καταφερω να το παραλαβω.Δεν το πηρα για το αυτοκινητο αλλα για την τιμονιερα στο pc και ps4 για να βαζω εκει το κινητο που χρησιμοποιω σαν κοντερ. Οσοι το βαλετε στο αυτοκινητο προσεχετε μην φυγει το κινητο απο την θηκη και το ψαχνεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας εχει ερθει τπτ απο ολα αυτα που εχετε παραγγειλει ?ρε παιδια ?"

Οχι 5 παραγγελίες ακόμη τίποτα . Κάποιοι όμως παρέλαβαν.

 

Ευχαριστούμε τον TS.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχη....οταν κανετε τη δευτερη φορα place order....παρατηρηστε οτι αλλαζει η χωρα και θα πρεπει να ξαναβαλετε ελλαδα.....ισως για αυτο καποιοι να μην εχετε παραλαβει ακομα....το στελνει αμερικη αυτοματα η μηχανη τους....και περιμενετε μετα τζαμπα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσοχη....οταν κανετε τη δευτερη φορα place order....παρατηρηστε οτι αλλαζει η χωρα και θα πρεπει να ξαναβαλετε ελλαδα.....ισως για αυτο καποιοι να μην εχετε παραλαβει ακομα....το στελνει αμερικη αυτοματα η μηχανη τους....και περιμενετε μετα τζαμπα!

 

ποσο δικαιο εχεις... μετα απο 7-8 "παραγγελίες" τωρα το πηρα πρεφα

 

το συγκεκριμενο το εχω και εμενα με βολευει (χανεις ομως επαφη με την οθονη του αυτοκινητου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου φαινεται επικινδυνο να βαζει κανεις το κινητο εκει στο τιμονι. Ουτε να με πληρωνανε δεν το κοτσαρα στο τιμονι μου  :fear:

 

Περιμενω κι εγω παντως 3 ΄δωρα' απο το ζαπαλς, μαλλον θα τα περιμενω για πολυ ακομη  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι η χώρα σ'εμένα σε 5 παραγγελίες που έχω κάνει, αλλά ακόμα τίποτα δεν έχω παραλάβει
Τώρα αυτό θέλει πάλι νέο account αναγκαστικά; Σε υπάρχον μου βγάζει coupon invalid
Σε προηγούμενη προσφορά που είχα κάνει νέο account, πάλι το ίδιο μου έβγαζε βέβαια, τζάμπα το έκανα το account

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το συγκεκριμένο με παίδευε από το πρωί, μόλις είχε βγει...μάλλον ήταν πρόωρη η προσπάθεια παραγγελίας (στη σελίδα "deal" έδειχνε ακόμη τα ακουστικά) και δεν έπιανε ακόμη το κουπόνι (νέος λογαριασμός κανονικα κοκ)...

...τώρα με τη μία...

 

Δεν είναι το πιο βολικό (δεν κάνει για GPS) αλλά είναι επαρκές για εύκολη σχετι΄κα πρόσβαση στο τηλέφωνο όταν οδηγάς,

- αντί να παίρνεις τα μάτια σου από την ευθεία τιμόνι>δρόμου

- αντί να χρειάζεται να κρατάς το τηλέφωνο (απλώς πατάς ό,τι χρειάζεσαι, πχ για αποδοχή κλήσης)

 

...εντάξει αυτά δεν θα τα κάνεις πάνω σε στροφή, αλλά γενι΄κα βολεύει επαρκώς.

 

EDIT

 

Η προηγούμενη παραγγελία μου από το μαγαζί (All in One Mini USB 2.0 Card Reader) είναι ακόμη σε status "processing" μία βδομάδα τώρα...

...που σημαίνει ότι όταν παραλαμβάνουν χιλιάδες παραγγελίες αργούν πολύ να τις στείλουν...οπότε η καθυστέρηση μπορεί να μην είναι στη μεταφορά, αλλά στη παράδοση στη μεταφορική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...