Προς το περιεχόμενο

Car Steering Wheel Phone Mount Holders to Giveaway...zapals


dobro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τρεις παραγγελίες που έχω κάνει, διαφορετικά προϊόντα, είναι ακόμα στο processing.

 

Σίγουρα είχες βάλει διεύθυνση ΠΡΟΤΟΥ πας στο checkout;

 

Δεν κρατάει στη "μνήμη" αν δεν έχεις προσθέσει πρώτα τη διεύθυνση στον λογαριασμό σου με τον προβλεπόμενο τρόπο...μια παραγγελία που έκανα έτσι, προσθέτοντας τα στοιχεία αποστολής μόνο κατά το checkout είχα δει στην εικόνα της παραγγελίας που σου βγάζει στο τέλος πως δεν είχε διεύθυνση.

 

Κι εγώ παρέλαβα σήμερα...

 

...δεν βλέπω τον μηχανισμό ελατηρίου να κρατάει πολύ, μου έδωσε την εντύπωση ότι μετράει αντίστροφα μέρες χρήσης, αλλά κρατάει σταθερά το κινητό προς το παρόν, ακόμα και στην κάθετη θέση (που δεν έχει στήριγμα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σίγουρα είχες βάλει διεύθυνση ΠΡΟΤΟΥ πας στο checkout;

 

Δεν κρατάει στη "μνήμη" αν δεν έχεις προσθέσει πρώτα τη διεύθυνση στον λογαριασμό σου με τον προβλεπόμενο τρόπο...μια παραγγελία που έκανα έτσι, προσθέτοντας τα στοιχεία αποστολής μόνο κατά το checkout είχα δει στην εικόνα της παραγγελίας που σου βγάζει στο τέλος πως δεν είχε διεύθυνση.

 

Κι εγώ παρέλαβα σήμερα...

 

...δεν βλέπω τον μηχανισμό ελατηρίου να κρατάει πολύ, μου έδωσε την εντύπωση ότι μετράει αντίστροφα μέρες χρήσης, αλλά κρατάει σταθερά το κινητό προς το παρόν, ακόμα και στην κάθετη θέση (που δεν έχει στήριγμα)

 

Η συγκεκριμένη παραγγελία έχει γίνει shipped και την περιμένω...

Στις υπόλοιπες έχουν κανονικά διεύθυνση και έχουν γίνει shipped τώρα που τις τσέκαρα. Απλά άργησαν να γίνουν shipped.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ήρθε σήμερα , μαύρα χάλια είναι :-D  ( δεν πρόκειται να πλήρωνα ποτέ να πάρω κάτι τέτοιο ) ...όπως και να έχει ευχαριστώ ξανά τον TS ( ελπίζω να δω άμεσα και τα άλλα ) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προτιμούσα αυτό που έμπαινε στους αεραγωγούς αλλά δεν το πρόλαβα. Έριξα μία γι' αυτό να δούμε αν θα έρθει. Ευχαριστώ!

Οποιος θελει ανταλλαγη ,εχω αυτο για τους αεραγωγους και θελω για το τιμονι,οπουδηποτε στην αθηνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι συσκευασία έρχονται. Ρωτάω για να δω αν χωράει να το βάλει ο ταχυδρόμος στο κουτί που υπάρχει ή το πήρε πίσω λόγο μέγεθους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι συσκευασία έρχονται. Ρωτάω για να δω αν χωράει να το βάλει ο ταχυδρόμος στο κουτί που υπάρχει ή το πήρε πίσω λόγο μέγεθους.

 

Eμενα στο κουτι το βαλε, ητανε ενας φακελος με το προιον μεσα σε ζελατινα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...