Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Power Bank 10000mah 13ευρω (με "δωρεαν" θηκη)


iakoboss7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 412
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το 10.000mAh είναι το καινουριο. Είναι κυρίως πιο ελαφρύ και μικρότερο. Δεν διαφέρει σε κάτι άλλο..

Το 10αρι έχει μια μπαταρία λιγότερη απο το 10400.... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει ακουστει οτι το 10000αρι ειναι ελαααχιστα χειρωτερο στην διαρκεια ζωης σε σχεση με το αλλο! αλλα τοσο που κερδιζεις σε μεγεθος δεν το συζηταμε...

μακαρι να μην ειχε μεταφορικα η oneplus να περναμε το oneplus powerbank που ειναι το καλυτερο ολων :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο price range αυτο και στην χωρητικότητα αυτη ναι, και 2 usb θυρες και ανωτερη μπαταρια εσωτερικα (Αντεχει παραπανω φορτισεις).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9.42 το είχα πάρει πριν 1 μήνα. Είναι εξαιρετικο. Κάνει 5 ώρες να φορτισει στο Full με φορτιστη από tablet. Βγάζει 3 φορτισεις στο note 3 και είναι πάρα πολύ μικρό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζω 2 θήκες στο καλάθι, με τα power bank, 26€ σύνολο. Checkout with paypal, pay κλπ κλπ. Congatulations you send a payment of 15€! Κοιτάω το mail που μου έστειλαν και βλέπω ότι αφαίρεσαν το ένα power bank χωρίς λόγο και ενώ στο paypal όταν πάτησα pay έγραφε ξεκάθαρα 27$. Έκανα cancel αμέσως, αλλά προσέξτε όσοι αγοράσετε 2 να χρεωθεί σωστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάζω 2 θήκες στο καλάθι, με τα power bank, 26€ σύνολο. Checkout with paypal, pay κλπ κλπ. Congatulations you send a payment of 15€! Κοιτάω το mail που μου έστειλαν και βλέπω ότι αφαίρεσαν το ένα power bank χωρίς λόγο και ενώ στο paypal όταν πάτησα pay έγραφε ξεκάθαρα 27$. Έκανα cancel αμέσως, αλλά προσέξτε όσοι αγοράσετε 2 να χρεωθεί σωστά.

Και γιατί σου χρέωσαν το ένα 17; δεν μετρήθηκε η προσφορά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη το ιδιο εκανα και εγω... μια χαρα μου τα εκανε παντως τα 2 απο το καθενα...

Ίδιο χρώμα θήκη ή διαφορετικο; Εγώ πήρα διαφορετικό οπότε ήταν 4 κομμάτια στο cart, όχι 2. Ξαναέκανα τώρα τη διαδικασία και πάλι μου αφαίρεσε το ένα power bank! Πήρα ίδιο χρώμα και πέρασε επιτέλους κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε προφανως πρεπει να ειναι ιδιο το χρωμα... αφου αλλαζει η τιμη!

οποτε αλλαζεις χρωμα πρεπει να κανεις νεα παραγγελια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εχει το καταστημα αυτο? ρωταω διοτι εχω διαβασει τα καλυτερα (σε σχεση με τα υπολοιπα), απλα εχουν μεγαλωσει τα delivery times...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε προφανως πρεπει να ειναι ιδιο το χρωμα... αφου αλλαζει η τιμη!

 

οποτε αλλαζεις χρωμα πρεπει να κανεις νεα παραγγελια...

Πως αλλάζει η τιμή; Εξήγησέ μου.

post-360606-0-76112600-1454070171_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...