Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Power Bank 10000mah 13ευρω (με "δωρεαν" θηκη)


iakoboss7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 412
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

η ροζ εχει αλλη τιμη πχ... επισης αν δεις το καθε χρωμα εχει αλλες "προσφορες"... δεν καταλαβαινω που κολλας...

Είδες καθόλου την εικόνα που έβαλα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ειδα, αφου βλεπεις οτι δεν ολοκληρωνετε σωστα οταν βαζεις διαφορετικα χρωματα γιατι επιμενεις σε αυτο?

εχει σημασια αν θα τα κανεις σε ξεχωριστη παραγγελια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την ειδα, αφου βλεπεις οτι δεν ολοκληρωνετε σωστα οταν βαζεις διαφορετικα χρωματα γιατι επιμενεις σε αυτο?

 

εχει σημασια αν θα τα κανεις σε ξεχωριστη παραγγελια?

Εσύ τώρα νιώθεις ότι βοηθάς εδώ μέσα; Εγώ είδα ότι έγινε κάτι περίεργο και το ανέφερα για να προσέξει κάποιος μην την πατήσει και πάρει τζάμπα θήκη χωρίς power bank. Επέμεινα κάπου; Ή είπα ότι δεν μπορώ να κάνω διαφορετική παραγγελία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα εκανες, απλα και εγω εξηγω (στο #31) τον πιθανο λογο που δεν γινεται... νομιζεις και εγω δεν ηθελα να τα παρω ολα μαζι?...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορει να μας φαινεται οτι αλλαζουμε απλα το χρωμα αλλα για αυτους ειναι πληρη αλλαγη προιοντος... πχ η ασπρη που σου αρεσε δεν εχει καν την "προσφορα" περα απο διαφορετικη τιμη...

η ροζ εχει και τον φακο πχ σε προσφορα (ασχετως αν δεν το εμφανιζει στο καλαθι γιατι ειναι βλαμμένοι... τον πηρα απο zapals πιο φθηνα ομως...).

1-1 χρωμα μην μπλεκουμε τα μπουτια μας...


την παραγγελια καταφερες να την ακυρωσεις? ρωταω επειδη δεν εχω προσπαθησει ποτε... πηρες αμεσα τα χρηματα πισω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9.42 το είχα πάρει πριν 1 μήνα. Είναι εξαιρετικο. Κάνει 5 ώρες να φορτισει στο Full με φορτιστη από tablet. Βγάζει 3 φορτισεις στο note 3 και είναι πάρα πολύ μικρό.

..για διευκρινηση, αναφερεσαι στο oneplus power bank η σε αυτο του θεματος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσύ τώρα νιώθεις ότι βοηθάς εδώ μέσα; 

Ναι βοηθαει μιας και που αυτος βρηκε την προσφορα και την εβαλε εδω για να το αγορασεις εσυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά peace and love!! :D

 

Μην ξεχνάμε ότι είναι 20% φθηνότερο από την φθηνότερη τιμή που είναι στο ίδιο το site και 34-40% φθηνότερο από τον γενικότερο ανταγωνισμό. (οκ αγοράζεις και μία θήκη μαζί)

 

Όλοι το ίδιο πράγμα θέλουμε οπότε δεν υπάρχει λόγος ανταγωνισμού μεταξύ μας για το "ποιος τα λέει καλύτερα"..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...