Προς το περιεχόμενο

Xiaomi Power Bank 10000mah 13ευρω (με "δωρεαν" θηκη)


iakoboss7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 412
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά εγώ κάνω πληρωμή με PayPal αλλά δεν στέλνει τα χρήματα.

Ιάκωβε, εσύ με PayPal την έκανες κανονικά ή φόρτωσες πρώτα το balance σου και μετά την έκανες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εγώ κάνω πληρωμή με PayPal αλλά δεν στέλνει τα χρήματα.

Ιάκωβε, εσύ με PayPal την έκανες κανονικά ή φόρτωσες πρώτα το balance σου και μετά την έκανες;

Capital controls έχει ειπωθεί άπειρες φορές. Από Gearbest μονο με balance (είτε με έμβασμα είτε με request) ή με τρίτες υπηρεσίες (Revolut κτλ). Υπάρχει ολόκληρο νήμα στο forum που υπεραναλύει τα πάντα από ότι ανέφερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tο ταπεινό Galaxy S4 mini δεν το αναφέρει αλλά πάλι ούτε και ο 10400 που ήδη έχω.

Το 10400  δίνει Output: DC 5V - 2A

Το 10000  λες δίνει Output: DC 5.1V 2.1A ενώ ο φορτιστής του κινητού μου λέει 5.0V

Ειν' κακό αυτό;

 

 

Το ιδιο μοντελο εχω μια χαρα συνεργαζεται και μαλιστα νομιζω το φορτιζει πιο γρηγορα απο την μπριζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Capital controls έχει ειπωθεί άπειρες φορές. Από Gearbest μονο με balance (είτε με έμβασμα είτε με request) ή με τρίτες υπηρεσίες (Revolut κτλ). Υπάρχει ολόκληρο νήμα στο forum που υπεραναλύει τα πάντα από ότι ανέφερα.

Μωρε ξέρω για τα capital controls, αλλά λέω μην άνοιξε τίποτα, γιατί υπηρετώ τη μαμά πατρίδα και έχω χάσει πολλά επεισόδια.

Μπορείς να στείλεις λινκ για Revolut; αξίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε ξέρω για τα capital controls, αλλά λέω μην άνοιξε τίποτα, γιατί υπηρετώ τη μαμά πατρίδα και έχω χάσει πολλά επεισόδια.

Μπορείς να στείλεις λινκ για Revolut; αξίζει;

Τσέκαρε εδώ http://www.insomnia.gr/forum/20-internet/, γιατί υπάρχουν και πολλά fanboys με αυτά οπότε δεν θα με αφήσουν να είμαι αντικειμενικός. Αφιέρωσε λίγο χρόνο και θα βγάλεις πολύ γρήγορα άκρη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσέκαρε εδώ http://www.insomnia.gr/forum/20-internet/, γιατί υπάρχουν και πολλά fanboys με αυτά οπότε δεν θα με αφήσουν να είμαι αντικειμενικός. Αφιέρωσε λίγο χρόνο και θα βγάλεις πολύ γρήγορα άκρη.

Να 'σαι καλά φίλε μου, τώρα είδα ότι υπάρχει το λινκ στην πρώτη σελίδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα tracking, μου ήρθε με Sweden Post

Και εμένα με tracking  Sweden post ήταν αλλά φαίνεται ξέμειναν στην κίνα στις διακοπές.  Κρίμα.

 

Ενημέρωση ότι έφτασε Sweden ήρθε στις 15/02. Εσένα πόσες μέρες έκανε να μπει ελλάδα από την στιγμή που έλαβες αυτή την ενημέρωση; Πρώτη φορά μου στέλνουν με Sweden Post και θέλω να δω την συμπεριφορά του..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα με tracking  Sweden post ήταν αλλά φαίνεται ξέμειναν στην κίνα στις διακοπές.  Κρίμα.

 

Ενημέρωση ότι έφτασε Sweden ήρθε στις 15/02. Εσένα πόσες μέρες έκανε να μπει ελλάδα από την στιγμή που έλαβες αυτή την ενημέρωση; Πρώτη φορά μου στέλνουν με Sweden Post και θέλω να δω την συμπεριφορά του..

 

Δε μπορώ να δω αναλυτικό tracking, ίσως αφαιρέθηκε το tn από το σύστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...