Προς το περιεχόμενο

Panasonic tx-55cr430e [ΤΕΛΟΣ]


Olglek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Assembled in Turkey by Vestel.

 

50Hz πανελ με επεξεργασια στα 400Hz

 

Δεν εχει Firefox OS οπως οι αλλες panasonic.

 

Ουσιαστικα προκειται για το κυρτο αδερφακι της CX400. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να την έχουνε τα σκρουτζομαγαζα 1500 με ημερομηνια σε αυτην την τιμη την 20/1, και με δεδομένο οτι ο πωλητης ειπε οτι την φερανε πριν απο λίγες μέρες μαλλον τους ξεφυγε ο άσσος στην αρχη της τιμης.

καλορίζικη στα παιδια που πρόλαβαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπαρχει πουθενα. Εγω που την εκλεισα τηλεφωνικα (ΜΜ θεσσαλονικης) για παραλαβη το απογευμα εφαγα ακυρο πριν 20 λεπτα καθως δεσμευτηκε απο την Αθηνα το αποθεμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφυγε ακυρούμπα. 1049 νομίζω μου είπαν απο το τηλέφωνο, ήταν λεει πρόμο για 2 μέρες, δε μπορεί να δοθεί στη χαμηλότερη τιμή. Καλή προσφορούλα για όποιον πρόλαβε, κατά τα άλλα νομίζω παίζουν κατα καιρούς αντίστοιχες προσφορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παιζει αυτο που λες με τιποτα. Διαβασε λιγο τα τελευταια ποστς. ;)

τα διαβασα αλλα δεν μπορω να φανταστω αλλο σεναριο. Εαν ητανε κανονικη προσφορα γιατι να μην την αφησουνε να τρεξει μεχρι να τελειωσει το στοκ?Και γιατι ο υπαλληλος να βγαλει το ταμπελακι της τιμης μολις ειδε οτι παιζει 1500 στο σκρουτζ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο σεκιουριτι που φυλαγε σε καταστημα Mediamarkt μου εχει πει οτι ανα διαστηματα βγαινουν μινι προσφορες για οσους ειναι μεσα στο καταστημα και οποιος προλαβει.Μπορει να ηταν κατι παρεμφερει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως και μένα η εντύπωση (που ήμουν ο τελευταίος που πήρα) ήταν οτι είχε γίνει λάθος. Γιατί μία που του λέω του πωλητή θέλω την τάδε, βλέπει τιμή, γουρλώνει μάτι, φεύγει και επιστρέφει και βγάζει ταμπελάκι... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως σκεφτειτε οτι αφου μπορουν να δινουν στα 740 την τηλεοραση, εστω και σαν promo, τι κερδος εχουν οταν την δινουν στα 1500...

 

οχι πως θα ψωνισει κανεις στα 1500 αλλα κουβεντα να γινεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως σκεφτειτε οτι αφου μπορουν να δινουν στα 740 την τηλεοραση, εστω και σαν promo, τι κερδος εχουν οταν την δινουν στα 1500...

 

οχι πως θα ψωνισει κανεις στα 1500 αλλα κουβεντα να γινεται

Αν έγινε λάθος μάλλον με ζημιά θα τη δώσανε στα 740.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρις να εχω στοιχεια...νομιζω οτι αυτο δεν παιζει...

ειναι αυτο που ειχε γραψει και ο ματριξ νωριτερα

55αρα 4κ στα 699 προσφορα για λιγο και τον υπολοιπο καιρο στα 1200

εχουν περιθωρια, απλα δεν θελουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^649 ηταν 55αρα 4K, 699 η 55αρα 4K 3D. 

 

 

Πάντως και μένα η εντύπωση (που ήμουν ο τελευταίος που πήρα) ήταν οτι είχε γίνει λάθος. Γιατί μία που του λέω του πωλητή θέλω την τάδε, βλέπει τιμή, γουρλώνει μάτι, φεύγει και επιστρέφει και βγάζει ταμπελάκι... 

 

2 φορες το εγραψες, θα νομιζει οποιος δεν προσεξει τα usernames οτι 2 μελη ειπαν το ιδιο πραγμα. :)

Ο πωλητης αν δεν εχει ιδεα θα το γουρλωσει το ματι, πρωτη φορα το βλεπεις; Παντου συμβαινει, πας να παρεις το οτιδηποτε και οι πωλητες "παθαινουν πλακα" με την τιμη που το μαγαζι πουλαει κατι και ρωτανε "αυτο το παίρνετε τοσο"; Δεν βγαζουν αυτοι τις προσφορες για να γνωριζουν. Δεν λεει κατι επομενως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...