Προς το περιεχόμενο

Panasonic tx-55cr430e [ΤΕΛΟΣ]


Olglek

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χθες το μεσημέρι πήγα στο κατάστημα Αμαρουσίου και μου είπε ένας πωλητής ότι ήταν όντως promo, ότι δεν πρόλαβε να βγει πουθενά διαφήμιση και περιμένουν νέα παραλαβή από Δευτερα ΑΛΛΑ άγνωστο σε ποια τιμή... Υπηρχε λίστα αναμονής και μπήκα κι εγώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αν μπορουμε να κανουμε μια παρενθεση

 

απο usb σε panasonic πως θα παιξω ταινιες?εχω την cx710, βαζω τον σκληρο πανω στο usb και δεν βλεπει τιποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν σήμερα από ΜΜ Αμαρουσίου και μου είπαν ότι αύριο θα φέρουν επειδή είχα γραφτεί στη λίστα αναμονής. Ρώτησα την τιμή και μου απάντησαν ότι αύριο θα με καλέσουν να μου την πουν κι αν είναι πρέπει να πάω να την πάρω άμεσα.

Τα παιδιά που την αγόρασαν τι γνώμη έχουν για την τηλεόραση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πήραν σήμερα από ΜΜ Αμαρουσίου και μου είπαν ότι αύριο θα φέρουν επειδή είχα γραφτεί στη λίστα αναμονής. Ρώτησα την τιμή και μου απάντησαν ότι αύριο θα με καλέσουν να μου την πουν κι αν είναι πρέπει να πάω να την πάρω άμεσα.

Τα παιδιά που την αγόρασαν τι γνώμη έχουν για την τηλεόραση?

 

Ενημέρωσέ μας αν μπορείς και ρώτα αν έχουν φέρει μόνο για όσους μπήκαν σε λίστα ή αν έχουν κι άλλες σε αυτή τη τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με πήραν σήμερα από ΜΜ Αμαρουσίου και μου είπαν ότι αύριο θα φέρουν επειδή είχα γραφτεί στη λίστα αναμονής. Ρώτησα την τιμή και μου απάντησαν ότι αύριο θα με καλέσουν να μου την πουν κι αν είναι πρέπει να πάω να την πάρω άμεσα.

Τα παιδιά που την αγόρασαν τι γνώμη έχουν για την τηλεόραση?

 

 

Μιας και την αγορασες 740 και την "διωχνεις", θες να μας πεις τι προβληματα ειδες ωστε να ξερουν τα μελη αν δεν αξιζει να μην παραλαβουν;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την πήρα 749, δεν την άνοιξα καν, οπότε δεν έχω να πω κάτι.

Τη δίνω γιατί θέλω τηλεόραση με λειτουργικό Android ή WebOS ή Tizen για να έχω κάποια συγκεκριμένα apps λόγω δουλειάς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την πήρα 749, δεν την άνοιξα καν, οπότε δεν έχω να πω κάτι.

Τη δίνω γιατί θέλω τηλεόραση με λειτουργικό Android ή WebOS ή Tizen για να έχω κάποια συγκεκριμένα apps λόγω δουλειάς.

Δεν Έχει webOS η τηλεόραση;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...