Προς το περιεχόμενο

Πρώτη πτήση, πληροφορίες, pro tips κλπ


Dinos_12345

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα παίδες.

Στις 26 του μήνα έχω τα γενέθλια μου και λέω να ανέβω στη Θεσσαλονίκη. Είδα ότι τα εισητήρια για αεροπλάνο είναι ακριβά, εκτός από την ryanair με την οποία θα πετάξω κατά 99% λόγω τιμής. Αυτή θα είναι η πρώτη μου πτήση οπότε μπορείτε να μου πείτε τι να προσέξω στο αεροδρόμιο, και δίαφορα πράγματα που πρέπει να ξέρω; Θα πετάξω από Ελ.Βενιζέλος. Επίσης τα εισητήρια τα κλείνω από τώρα ή να πάω στο αεροδρόμιο; Ευχαριστώ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισιτηρια κλεινεις μονο ονλαιν.

Χειραποσκευη να εχεις στις διαστασεις που λεει στο σαιτ.

Να τυπωσεις την καρτα επιβιβασης.

Να εισαι εκει κανα 90λεπτο πριν την αναχωρηση αρκει.

 

Καλο ταξιδι!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες.

Στις 26 του μήνα έχω τα γενέθλια μου και λέω να ανέβω στη Θεσσαλονίκη. Είδα ότι τα εισητήρια για αεροπλάνο είναι ακριβά, εκτός από την ryanair με την οποία θα πετάξω κατά 99% λόγω τιμής. Αυτή θα είναι η πρώτη μου πτήση οπότε μπορείτε να μου πείτε τι να προσέξω στο αεροδρόμιο, και δίαφορα πράγματα που πρέπει να ξέρω; Θα πετάξω από Ελ.Βενιζέλος. Επίσης τα εισητήρια τα κλείνω από τώρα ή να πάω στο αεροδρόμιο; Ευχαριστώ :)

 

Δεν πρόκειται να καταλάβεις πτήση,σε 40 λεπτά θα είσαι Θεσσαλονίκη,με το που απογειωθεί το αεροπλάνο θα προσγειωθείς :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και η Helios ηταν χαμηλου κοστους εταιρεια..Τρενο λεμε! λολ

 

το αν ειναι low cost μια εταιρια δεν εχει σχεση με την επικινδυνοτητα. δωξα το θεω, εχουν γινει δυστυχηματα και στις καλυτερες εταιριες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αν ειναι low cost μια εταιρια δεν εχει σχεση με την επικινδυνοτητα. δωξα το θεω, εχουν γινει δυστυχηματα και στις καλυτερες εταιριες.

ναι βρε..τον πειραζω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισιτήρια online, check in online, κατέβασε και την εφαρμογή τους για να μη χρειαστεί να τυπώσεις την κάρτα επιβίβασης. Λίγο προσοχή στις αποσκευές όπως γράφτηκε (μπορείς να έχεις μια μικρή βαλίτσα και άλλη μια μικρή τσάντα, έχει πληροφορίες στο σάιτ τους).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα φτασεις Θεσσ/κη και παρεις 78αρι για να πας κεντρο προσεχε γιατι παιζουνε πολλα κλεφτρονια. Γενικα θα σε συμβουλευα να μην εχεις πολλα μετρητα πανω σου στα λεωφορεία και κυριως στο 78 απο και προς αεροδρομιο, καλυτερα να τα βγαζεις λιγα λιγα απο ΑΤΜ .

 

Αν και βλεπω οτι εισαι απο Αθηνα που λογικα και εκει θα εχετε καλα παιδια ..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...