Προς το περιεχόμενο

ZTE Blade S6 στα 149 ευρώ @mediamarkt [Τέλος]


FKLDS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αφού τα έχει αγοράσει όλα λέει, τι δεν καταλλλαβαίνεις, τι ΔΕΝ καταλλλαβαίνεις;;; :P

χαλαρωσε ενα λαθος εκανα στα 1000 σωστα !- εσυ εκανες 5000 λαθοι και ενα σωστο το οποιο το εγραψε αλλος !  Οριστε η απαντηση εδω

http://www.digitaltrends.com/cell-phone-reviews/zte-blade-s6-review/

 

ιδια καμερα με του oneplus one

 

οπως και να εχει το κινητο ειναι καλυτερο απο τα ψευτικα κινεζικα που προτεινεται 2-3 ατομα.

παρτε meizu με την χαλια οθονη και το χαλια touch !

 

It’s a Sony IMX214 sensor, which is also used in phones such as the OnePlus One and the Huawei Ascend P7.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

It’s a Sony IMX214 sensor !!!

 

Για να μην τρελαθουμε η καμερα εχει και φακους - optics και software... που ειναι εξ' ισου αν οχι πιο σημαντικα απο τον σενορα... ε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

It’s a Sony IMX214 sensor !!!

 

Για να μην τρελαθουμε η καμερα εχει και φακους - optics και software... που ειναι εξ' ισου αν οχι πιο σημαντικα απο τον σενορα... ε?

Από όλα έχει, αλλά είναι καλή έκδοση της Sony, αυτό σου λέω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται καν να ρωτάς, s6 με 2gb ram με τα 1000...... 

ευχαριστω,αλλα το θεμα με την μπαταρια με προβληματιζει...to moto το εχει φιλος και του βγαζει με νορμαλ χρηση 2 μερες.για το zte διαβαζω οτι δεν τα παει καλα σε αυτον το τομεα.βεβαια οι φωτο που εχω δει απο το moto g 3 ειναι πολυ μετριες .για το zte δεν γνωριζω ,αλλα με ενδιαφερει μια αξιοπρεπεστατη καμερα.για την ραμ που λες,το g3 που εχω δουλεψει παει αρκετα καλα .οποια γνωμη δεκτη και σεβαστη! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνα με gsmarena το κινητό εχει ξεχωριστο slot για καρτα sd χωρις να καταλαμβανει της δευτερης sim. Ισχύει;

 

Φαίνεται να ισχύει (γράφω "φαίνεται", γιατί δεν έχω το συγκεκριμένο κινητό)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνα με gsmarena το κινητό εχει ξεχωριστο slot για καρτα sd χωρις να καταλαμβανει της δευτερης sim. Ισχύει;

 

περνει τις καρτες σε αλλο slot και σε τριτο slot την καρτα μνημης.Οποτε μπορεις να τα εχεις ολα πανω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δεν αναφέρθηκε αν έχει Led notification; κάποιος που το έχει ας απαντήσει, αν έχει και πόσα χρώματα βγάζει. Επίσης από μπαταρία πόσες ώρες οθόνη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η μπαταρία του όντως υστερεί (σε review αναφέρει πως "αν δεν θες να φορτίζεις το κινητό κάθε βράδυ, ψάξε για εναλλακτική λύση")

Τα παραλές. Εξαρτάτε και από την χρήση βέβαια... Με μέτρια χρήση βγάζεις 2 μέρες γεμάτες. Με πολύ χαλαρή χρήση βγάζεις 3,5 μέρες.

 

Τώρα αν το πάρεις και το ξεζουμίζεις όλη μέρα...λογικό είναι να αδειάσει στην μέρα. Όποιος κάνει τέτοια χρήση ας αγοράσει και ένα Powerbank και είναι καλυμμένος.

 

Το κινητό τα σπάει. Γενικά η ZTE έχει ανέβει πολύ με αξιόλογα κινητά και σε πολύ χαμηλές τιμές!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα ίδια λεφτά υπάρχει και το Huawei P8 Lite Dual...

Δεν είναι καλύτερο το Huawei????

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6954&idPhone2=7184&idPhone3=7201

το j5 γιατι το εβαλες ; ειναι εντελως μουφα....ετη φωτος πισω !

Τωρα αναμεσα στα 2 ....εγω εχω p8 lite αλλα ανετα επαιρνα σε ανταλλαγη το ZTE λογο της SD card .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το j5 γιατι το εβαλες ; ειναι εντελως μουφα....ετη φωτος πισω !

Τωρα αναμεσα στα 2 ....εγω εχω p8 lite αλλα ανετα επαιρνα σε ανταλλαγη το ZTE λογο της SD card .

 

Σύγκριση έκανα.... το ξέρω ότι δεν συγκρίνεται... απλά είναι Samsung...

 

Πούλα το P8 Lite Dual και πάρτο... αλήθεια πόσο θα το έδινες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...