Προς το περιεχόμενο

Σύμφωνα με φήμες, το Lumia 650 έρχεται στα τέλη Φεβρουαρίου με τιμή €200


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από αρκετές φήμες και πολλές διαρροές, το Microsoft Lumia 650 αναμένεται να κάνει το ντεμπούτο του στα μέσα του μήνα, ενώ προς τα τέλη Φεβρουαρίου αναμένεται να βρίσκεται στα καταστήματα.

Πριν ωστόσο την επίσημη ανακοίνωση, και χάρη σε μία διαρροή που προέρχεται από την Ιρλανδία, μαθαίνουμε ότι στα Ιρλανδικά καταστήματα θα πωλείται με τιμή €199,99 χωρίς συμβόλαιο.

 

Επίσης, από την ίδια πηγή επιβεβαιώνονται και τα τεχνικά χαρακτηριστικά της συσκευής, η οποία διαθέτει οθόνη 4,97”, τετραπύρηνο επεξεργαστή 1,3GHz, 16GB αποθηκευτικού χώρου, εμπρόσθια κάμερα 5,0 Megapixels και κύρια κάμερα 8,0 Megapixels ενώ μαθαίνουμε ότι είναι HD Voice Ready και διαθέτει το χαρακτηριστικό Glance Screen.

 

Το λειτουργικό σύστημα δεν θα είναι άλλο από τα Windows 10 Mobile ενώ γίνεται αναφορά και στο μεταλλικό πλαίσιο που διαθέτει η συσκευή.

 

Δημοσιευμένη Εικόνα

 

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 82
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Παιδια ειμαι πολυ hyped γι'αυτο το κινητο,στην αρχη κοιταγα το 640 αλλα δεν με πολυεπεισε..λετε να αξιζει αυτο ως αναβαθμιση απο το 1320? :\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο microsoft, ακομη περιμενουμε τα 10 στο 640 και εσυ τα δινεις στο 650. Α ρε δουλεμα που πεφτει! Και πολυ ωραιο chipset snapdragon 210 το οποιο ειναι πιο κατω απο το 400 που εχει το 640.

 

Καληνυχτα microsoft

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο microsoft, ακομη περιμενουμε τα 10 στο 640 και εσυ τα δινεις στο 650. Α ρε δουλεμα που πεφτει! Και πολυ ωραιο chipset snapdragon 210 το οποιο ειναι πιο κατω απο το 400 που εχει το 640.

 

Καληνυχτα microsoft

Δεν είναι χειρότερος ο sd212 από τον SD 400. Αν βιάζεσαι για τα 10 βαλε το insider.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες πάντως μας έδωσε το update .107 στο lumia 640 XL και πάνε πραγματικά σφαίρα τα windows 10.

τι εννοείς .107 ;  το δικό μου εχει την 10.0.10586.63 και στο update μου λέει ότι η συσκευή ειναι ενημερωμένη.

Με αυτή την έκδοση εμένα πάει σφαίρα εδώ και καιρό.

Δηλαδή με τα κανονικά 10άρια τι θα αλλάξει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοείς .107 ;  το δικό μου εχει την 10.0.10586.63 και στο update μου λέει ότι η συσκευή ειναι ενημερωμένη.

Με αυτή την έκδοση εμένα πάει σφαίρα εδώ και καιρό.

Δηλαδή με τα κανονικά 10άρια τι θα αλλάξει;

Μήπως εχει σβηστει η εφαρμογή insider? Γιατι η πιο προσφατη εκδοση είναι η .107 που βγηκε χτες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτά που είδα μπροστά είναι τα ηχεία,παίζει να χτυπησω ένα!!!

Από οτι έχει ακουστεί, ηχεία ειναι.

Παιδια ειμαι πολυ hyped γι'αυτο το κινητο,στην αρχη κοιταγα το 640 αλλα δεν με πολυεπεισε..λετε να αξιζει αυτο ως αναβαθμιση απο το 1320? :\

Η μπορεις να πας σε 640 XL που είναι κινηταρα και παμφθηνο. Ότι θες :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδεχομένως να μην έχεις αφήσει διαθέσιμο χώρο 1.5 GB που χρειάζεται για το update και σου ξέφυγε και το .71 που είχαν δώσει πριν δυο εβδομάδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι χειρότερος ο sd212 από τον SD 400. Αν βιάζεσαι για τα 10 βαλε το insider.

Ο sd8926 που εχει το 640LTE ειναι 4core στα 1,2 με gpu adreno 305 χρονισμενο στα 450Mhz. Ο sd212 εχει 4cores στα 1,3 και gpu adreno 304 @ 400Mhz. 

 

Οποτε φιλε για βαλτα κατω... Σου πουλαει ενα τηλεφωνο με chip αν οχι ιδιο κατωτερο απο το προηγουμενο μοντελο με σκοπο το κερδος. Το εχει ξανακανει αυτο... βλεπε πχ lumia 630 με lumia 640. Το μονο που αξιζει στο 650 ειναι τα 16gb τπτ αλλο.

 

Οσο για το Insider το γνωριζω αστο ... εγω μιλαω οτι περιμενουμε σαν μα... τοσο καιρο τα 10 officlal και μας εχει γραψει στα @@ της. Δηλαδη γιατι καταφερνει και τα δινει με τα νεα μοντελα 950, 550 650 και δεν βρισκει λιγο χρονο να τα δωσει και σε εμας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αυτή η εταιρεία ό,τι και να κάνει, που προσπαθεί δε λέω, στο θέμα των κινητών δεν λέει να ξεκολλήσει από τον πάτο. Μιλάμε έχει φάει μούτζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά τα καινούρια μοντέλα νομίζετε ότι έχουμε τα windows 10 τελειοποιημένα; την preview έκδοση έχουν κι αυτά

Αυτο λεω και εγω, μια ζωη μας δουλευει η μικροσοφτ. Θυμαμαι ειχα δει το lumia 640 σε διαφημηση οπως περιμενα για το λεοφωρειο στο manchester... Και εγραφε οτι θα ειναι απο τα πρωτα που θα παρει τα 10. Απο τοτε περασαν 7-8 μηνες. Αποτελεσμα το 550 εχει τα δεκα το 650 εχει τα 10 και φυσικα και το 950. Εμεις δηλαδη ειμαστε οι βλακες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...