Προς το περιεχόμενο

tv box Mini M8S (2GB ram, 905) edit:35-37$ Gearbest


drdedus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπόν μετα το κράξιμο θα το στείλουν με nl αλλά το ωραίο είναι οτι ζήτησα μια καινούργια μικρή παραγγελία να συγχωνευτει με το box για να εχω tracking .

Mου είπαν δεν γίνετε αλλά θα την στείλουν με bl και τους ειπα ευχαριστώ.

Τους επισήμανα ξανα να εχουν στο νου οτι το bl ειναι άκυρο για Ελλάδα.

Και πήρα απάντηση οτι και τα 2 θα έρθουν με Νl χωρίς να έχω πληρώσει tracking στο δεύτερο.

Καλό.

Το μαγαζί αυτο με είχε φοβίσει από αναφορές φίλων εδω αλλά και από προσωπική εμπειρία με τα θυγατρικα του και είμαι επιφυλακτικός αλλά μετά από ένα δύο παρόμοια γεγονότα αλλά και μετά από ένα ακαριαίο refund έχω αρχίσει και το καλοβλεπω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολούθησα το θέμα μιας και ψάχνομαι για ένα tv box και είδα τα σχόλια σας για το gearbest.Eίχα παραγγείλει πιο παλιά κατι Xiaomi Power Bank και τα είχα βάλει κανονικά με tracking,nl post αν θυμάμαι καλά, και τα παρέλαβα κανονικά χωρίς κανένα πρόβλημα.Μια άλλη φορά που παρήγγειλα ενα Xiaomi power strip και δεν έβαλα tracking δεν το παρέλαβα ποτέ,μου έκανα refund βέβαια.

 

Τώρα εκτός απο box έλεγα να παρω και ενα tablet για δώρο που θέλω να το στείλω κατευθείαν εκεί που πρέπει να πάει και ένα φόβο τον έχω γτ δεν θέλω να μπλέκομαι με disputes και refunds γτ εκτός του ότι είναι ταλαιπωρία άντε να βγάλεις άκρη.Είδα στις επιλογές ότι μπορείς να επιλέξεις ταχυδρομείο όπως και το insurance.Άμα τους πω σε όλα τα notes να το στείλουν με nl και βάλω και το insurance λέτε να έχω θέμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα κι εγω την παραγγελια απο το gear μου βγηκε 32.63 ευρω.Πολυ καλη τιμη πιστευω για τα χαρακτηριστηκα του.Αν βρειτε κανα review η αν παραλαβει καποιος ας μας πει εντυπωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκανα κι εγω την παραγγελια απο το gear μου βγηκε 32.63 ευρω.Πολυ καλη τιμη πιστευω για τα χαρακτηριστηκα του.Αν βρειτε κανα review η αν παραλαβει καποιος ας μας πει εντυπωσεις.

Review για mini m8s

http://freaktab.com/forum/main-category/new-product-reviews-and-announcements/independant-reviews/563690-mini-m8s-tv-box-review-amlogic-s905-2gb-ram

Ενημερωτικα δεν εχουν στοκ.Χθες μου ειπαν οτι εχουν και το παρηγγειλα και σημερα μου λεν οτι δεν υπαρχει διαθεσιμο και να περιμενω 5 εργασιμες .Ψευτες .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτόμουνα να το παραγγείλω αλλά στο review που παραθέτεις δείχνει να κολλάει στα video 4k, που με ενδιαφέρει η αναπαραγωγή τους.

Υπάρχει κάποιο άλλο μηχάνημα που να μην έχει πρόβλημα στην αναπαραγωγή αρχείων 4κ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μετα το κράξιμο θα το στείλουν με nl αλλά το ωραίο είναι οτι ζήτησα μια καινούργια μικρή παραγγελία να συγχωνευτει με το box για να εχω tracking .

Mου είπαν δεν γίνετε αλλά θα την στείλουν με bl και τους ειπα ευχαριστώ.

Τους επισήμανα ξανα να εχουν στο νου οτι το bl ειναι άκυρο για Ελλάδα.

Και πήρα απάντηση οτι και τα 2 θα έρθουν με Νl χωρίς να έχω πληρώσει tracking στο δεύτερο.

Καλό.

Το μαγαζί αυτο με είχε φοβίσει από αναφορές φίλων εδω αλλά και από προσωπική εμπειρία με τα θυγατρικα του και είμαι επιφυλακτικός αλλά μετά από ένα δύο παρόμοια γεγονότα αλλά και μετά από ένα ακαριαίο refund έχω αρχίσει και το καλοβλεπω.

Χάρηκα χωρίς λόγο και την είπα την μ@λ@κ€! μου.

Το δευτερο το έστειλαν με nl αλλα χωρίς tracking.

Τουλάχιστον ισως ερθει γρηοροτερα απο το απλό κινέζικο

Σκεφτόμουνα να το παραγγείλω αλλά στο review που παραθέτεις δείχνει να κολλάει στα video 4k, που με ενδιαφέρει η αναπαραγωγή τους.

Υπάρχει κάποιο άλλο μηχάνημα που να μην έχει πρόβλημα στην αναπαραγωγή αρχείων 4κ;

Και εμένα με ενδιαφέρει τι μπορεί να παίξει χωρίς ούτε ενα σπάσιμο 4k .

Και πόσο έχει βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομίζω να κάνει σπασίματα ρε παιδιά, στο βίντεο ο άλλος το παίζει με mx player χωρίς να δούμε τι ρυθμίσεις έχει στην εφαρμογή κλπ, λογικά με Kodi μια χαρά θα παίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείτε να μου στείλετε ένα αρχείο 4k να το τεστάρω στο δικό μου M18, έχει ίδια specs (Cpu,Vga) με το συγκεκριμένο

off topic για τα παράπονα που έκανα για το m18 μάλλον έφταιγα εγω γιατι το είχα φορτώσει, θα δείξει βέβαια σε λιγες μέρες.

Το τροφοδοτικό βέβαια ηταν όπως το είχα περιγράψει χάλι μαυρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off topic για τα παράπονα που έκανα για το m18 μάλλον έφταιγα εγω γιατι το είχα φορτώσει, θα δείξει βέβαια σε λιγες μέρες.

Το τροφοδοτικό βέβαια ηταν όπως το είχα περιγράψει χάλι μαυρο.

 

Μέχρι στιγμής το δικό μου πάει καλά.... μήπως σου έκατσε ελαττωματικό ?

Το μόνο θέμα που είχα (όπου λύθηκε με το τελευταίο update) ήταν ότι δεν άνοιγε με το κουμπάκι του κουτιού αλλά μόνο απο το χειριστήριο...  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...