Προς το περιεχόμενο

WD TV Mini media player Μόνο 9.90Ε


gherudos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

είναι καλό το συγκεκριμένο?

το έχει πάρει κάποιος?

 

 

YouTube is your friend... ;)

 

 

Μην ξεχνάμε ότι κοστίζει μόνο €23... ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 67
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλό το MXQ για να αλλάξω ένα amazon fire tv που μου έχει σπάσει τα νεύρα με το κλειδωμένο λογισμικό του ...

Αυτό του θέματος δεν αξίζει ούτε για CRT ... (my 2 cents)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για full hd σιγουρα δεν κάνει αλλά για hd δε νομίζω να εχει πρόβλημα, άλλωστε 9.90 κάνει μην περιμένουμε και πολλά. Εγω θα του δώσω μια ευκαιρία αν δεν κάνει κάτι θα σκεφτώ για να το χρησιμοποιήσω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το χτυπησα και εγω.

 

Στο χωριο χω ενα κινεζικο προτζεκτορα που παιρνει μονο AV σημα, αρκετες crt  και καμια 300αρια dvd με ταινιες, σειρες απο τα παλια σε divx format που δεν τα εχω ακουμπησει εδω και καμια 5ετια.

 

Οτι πρεπει για εκει! Θα τα περασω σε εναν παλιο εξωτερικο hdd και ειμαι αρχοντας! B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω μια hd ready του 2005-06 με καμενο hdmi & vga port οποτε το χτύπησα και εγω και ελπιζω να κανει τη δουλεια του οπως υποσχεται... μεχρι τωρα προσπαθούσα με το εξωτερικό δεκτη mpeg4 αλλα δεν επαιξε τον ηχο (dts) - αυτό θα τον παίξει ή ειναι τελειως αχρηστο;;;;

και θα παιζεις ταινιες μεσω rca?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το χτυπησα και εγω.

 

Στο χωριο χω ενα κινεζικο προτζεκτορα που παιρνει μονο AV σημα, αρκετες crt  και καμια 300αρια dvd με ταινιες, σειρες απο τα παλια σε divx format που δεν τα εχω ακουμπησει εδω και καμια 5ετια.

 

Οτι πρεπει για εκει! Θα τα περασω σε εναν παλιο εξωτερικο hdd και ειμαι αρχοντας! B)

 

 

Και γιατι δεν πετας τον hdd πανω στον dvb-t δεκτη των 15-20 ευρω που ετσι και αλλιως εχεις φανταζομαι αφου ο προβολεας σου και οι tv σου είναι προιστορικα χωρις δυνατοτητα ληψης καναλιων; Τον ιδιο Player και δυνατότητες θα εχεις και καλυτερο πιθανον. Με κοστος 0.0€. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και γιατι δεν πετας τον hdd πανω στον dvb-t δεκτη των 15-20 ευρω που ετσι και αλλιως εχεις φανταζομαι αφου ο προβολεας σου και οι tv σου είναι προιστορικα χωρις δυνατοτητα ληψης καναλιων; Τον ιδιο Player και δυνατότητες θα εχεις και καλυτερο πιθανον. Με κοστος 0.0€. :)

Καλη ιδεα βεβαια (οντως κατι turbo x αποκωδικοποιητες εχω) αλλα δεν ξερω τι παιζει με υποτιτλους, καποια anime σε real media format που υπαρχουν μεσα στα dvd και γενικοτερα με την ευκολια.

 

Αααα οτι ειναι turbo x οι αποκωδικοποιητες στο ειπα? :P

 

Ενω με το WD ειμαι σιγουρος οτι αυτα ειναι λυμενα.

 

Ενταξει μωρε οπως ειπα 15 ευρω βγηκε. Στην χειροτερη δεν θα ειναι και το τελευταιο γκατζετ που θα μεινει στο ραφι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν ξερω αν πρεπει να εισαι σιγουρος ότι αυτά ειναι λυμενα. Στο παλιο/πρωτο -"πληρες" των 100 ευρω- WDTV, που ειχα παρει Χριστουγεννα του 2008 (ελαχιστα παλιοτερο από του θεματος) και είναι από τα λιγα που βρίσκονται (από την πρωτη στιγμη σχεδόν) στο "ραφι", υπηρχε πχ πρόβλημα μετα τα "νεα" FW updates της εταιριας με τους υποτιτλους που εφευγαν οποτε ηθελαν, εμεναν 0.1sec στην οθονη κλπ. Στους δεκτες ολους παιζουν μια χαρα.

Turbox δεν ειχα ποτε στην κατοχη μου, αλλα φανταζομαι ότι και εκει θα παιζουν.

 

Μακαρι να παιξει καλα, απλα φοβάμαι/δεν ξερω μην απογοητευτείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακαρι να παιξει καλα, απλα φοβάμαι/δεν ξερω μην απογοητευτείς.

 

90% θα απογοητευτω πιστευω φιλτατε. Αλλα υπαρχει και ενα 10% να βρει καποια χρηση. Ειδικα αν μπορεις να εχεις mp3 και να τα παιζουν χωρις να χρειαζεται TV για να τα ξεκινησεις, οπως ειπε και ενας φιλος παραπανω ειναι και αυτο μια χρηση στο στερεοφωνικο.

 

Το stick απο το player του αυτοκινητου, τα ηχεια απο το παλιο στερεοφωνικο στην αυλη και ψησιμο οβελια με Dream Theater... :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...