Προς το περιεχόμενο

Kingston Hyper-X Cloud - e-shop.gr - 60.90€ [TEΛΟΣ]


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ηταν να παρω τα siberia 200 ειπειδη τα εβρισκα σε προσφορα και βγαιναν καπου στα 40-50 ευρώ, αλλα δεν εκανα την κινηση τελικα.. αξιζει ν δωσω 60 για να παρω τα cloud 1? στα 60 ευρω υπαρχει κατι καλυτερο?? σχετικα με το 7.1 που διαφημιζουν στα cloud 2, δεν υπαρχει στα cloud 1? γιατι παιζω cs go και θα μου αρεσε ειναι η αληθεια....ευχαριστω!

 

Το Surround που διαφημιζουν τετοιου ειδους Headset και αλλων εταιριων ειναι ενα μαρκετινγκ κολπο τιποτα παραπανω! Μπορεις να κατεβασεις το Razer προγραμμα που εχουν για 7.1 και θα εχει surround δωρεαν! Εναλλακτικα μπορει να το υποστηριζει και η μητρικη σου ριξε μια ματια! Οπως επισης μπορεις να δωσεις και 30-50 ευρω για μια καρτα ηχου η οποια θα ειναι και καλυτερη ισως για τον ηχο σου και το μικροφωνο σου!

Ρε παιδια για τον Θεο δηλαδη ορισμενοι παλι με τις ερωτησεις τους. Ο ανθρωπος εκτως απο ενημερωση ανεβασε και review για αυτα οταν ειχαν μαλιστα 95ευρω!!!

 

Και με μια απιστευτα γρηγορη αναζητηση στο google γραφοντας hyperx Cloud Insomnia θα εμφανιζε απειρες απαντησεις που εχουν δωθει πανω σε αυτα(το γραφει αλλωστε και παλι ο ts)

 

Το λεω λοιπον για τελευταια φορα γιατι οντως εχει κουρασει αυτο.Απο Ελλαδα μεχρι και 75-80ευρω ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει γενικα.

 

 

Σε ps4 τα περισσοτερα ακουστικα αποδιδουν χειροτερα απο οτι πρεπει αν τα συνδεεις στο dualshock.Σκεψου οτι τα HyperX Cloud αποδιδουν καλυτερα οταν ειναι συνδεδεμενα πανω στην καρτα ηχου

Να μαθουμε σιγα σιγα να χρησιμοποιουμε το google και το Internet ορισμενοι εκτως απο το facebook :)

Δεν θελω να σε ζαλισω φιλε μου.. Αλλα μιας και μπηκες στον κοπο και απαντησες για το PS4 εαν δεν τα συνδεσεις στο Dualshock και τα συνδεσεις πχ στην οθονη θα ειναι καλυτερα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Το Surround που διαφημιζουν τετοιου ειδους Headset και αλλων εταιριων ειναι ενα μαρκετινγκ κολπο τιποτα παραπανω! Μπορεις να κατεβασεις το Razer προγραμμα που εχουν για 7.1 και θα εχει surround δωρεαν! Εναλλακτικα μπορει να το υποστηριζει και η μητρικη σου ριξε μια ματια! Οπως επισης μπορεις να δωσεις και 30-50 ευρω για μια καρτα ηχου η οποια θα ειναι και καλυτερη ισως για τον ηχο σου και το μικροφωνο σου!

Δεν θελω να σε ζαλισω φιλε μου.. Αλλα μιας και μπηκες στον κοπο και απαντησες για το PS4 εαν δεν τα συνδεσεις στο Dualshock και τα συνδεσεις πχ στην οθονη θα ειναι καλυτερα??

Λιγο καλυτερα θα ακουγονται λογικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έσπασαν τα ακουστικά μου αν και λειτουργούν ακόμα οπότε ψαχνόμουν και νομίζω ότι δεν θα μπορούσα να πετύχω καλύτερη προσφορά την δεδομένη χρονική στιγμή. Τα παρήγγειλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια για τον Θεο δηλαδη ορισμενοι παλι με τις ερωτησεις τους. Ο ανθρωπος εκτως απο ενημερωση ανεβασε και review για αυτα οταν ειχαν μαλιστα 95ευρω!!!

 

Και με μια απιστευτα γρηγορη αναζητηση στο google γραφοντας hyperx Cloud Insomnia θα εμφανιζε απειρες απαντησεις που εχουν δωθει πανω σε αυτα(το γραφει αλλωστε και παλι ο ts)

 

Το λεω λοιπον για τελευταια φορα γιατι οντως εχει κουρασει αυτο.Απο Ελλαδα μεχρι και 75-80ευρω ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει γενικα.

 

 

Σε ps4 τα περισσοτερα ακουστικα αποδιδουν χειροτερα απο οτι πρεπει αν τα συνδεεις στο dualshock.Σκεψου οτι τα HyperX Cloud αποδιδουν καλυτερα οταν ειναι συνδεδεμενα πανω στην καρτα ηχου

Να μαθουμε σιγα σιγα να χρησιμοποιουμε το google και το Internet ορισμενοι εκτως απο το facebook :)

Γιατί αγανακτας ; Σε φόρουμ βρίσκεσαι , αν θες απαντάς αν θες δεν απαντάς και προσπερνάς  . δεν έχω καταλάβει την απάντηση υπάρχει και το Google . Αν έφτανε το google δεν θα βρισκόμασταν όλοι εδώ για να ανταλλάζουμε απόψεις .

Λίγη ευγένεια δεν έβλαψε ποτέ κανέναν .

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα cloud 2 που είχα πάρει ήταν προβληματικά όλα. Τουλάχιστον η πρώτη παρτίδα.Τα άλλαξα την ίδια μέρα με τα cloud 1. Εδώ και 5 μήνες είμαι κατευχαριστημένος

Στην τιμή των 86 ευρώ που τα πήρα  δεν υπήρχε κάτι καλύτερο. Φαντάσου στην τωρινή τιμή προσφοράς, που δεν έχει αλλάξει και κάτι στον χώρο!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα θα ειχες το προβλημα με το μικροφονο... ο λογος ειναι η ενσωματομενη καρτα ηχου της πλακας... γιαυτο τα 1 λενε πιο πολυ! αρκει να μην βαλει καποιος το ανταπτορακι για τον ηχο και να το κουμπωσει απευθείας το ακουστικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ ,ολοι καταλαβαμε οτι ειναι καλα ακουστικα.Εμενα ομως θα ηθελα ενας κατοχος (να τα εχει ομως κανα χρονο,οχι 1-2 μηνες)την οποια φθορα που ισως παρουσιασαν(μαξιλαρακια-καλωδιο κλπ)Για μενα ειναι σημαντικο,θελω και καποια αντοχη στο χρονο.Παραδειγμα τα razer του γιου μου,εχουν τρομερη αντοχη στο χρονο.Μετα απο εναμιση χρονο,νομιζεις οτι τα πηρε χθες.Και δεν ειναι και το πιο ηρεμο παιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ ,ολοι καταλαβαμε οτι ειναι καλα ακουστικα.Εμενα ομως θα ηθελα ενας κατοχος (να τα εχει ομως κανα χρονο,οχι 1-2 μηνες)την οποια φθορα που ισως παρουσιασαν(μαξιλαρακια-καλωδιο κλπ)Για μενα ειναι σημαντικο,θελω και καποια αντοχη στο χρονο.Παραδειγμα τα razer του γιου μου,εχουν τρομερη αντοχη στο χρονο.Μετα απο εναμιση χρονο,νομιζεις οτι τα πηρε χθες.Και δεν ειναι και το πιο ηρεμο παιδι.

Εγώ τα χρησιμοποιώ καθημερινά εδώ και ένα χρόνο και αυτή τη στιγμή είναι ακριβώς όπως τα αγόρασα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα χρησιμοποιώ καθημερινά εδώ και ένα χρόνο και αυτή τη στιγμή είναι ακριβώς όπως τα αγόρασα.

οκ φιλε,ευχαριστω.

χωρις να θελω να ξεφυγω απο το θεμα ,τι βασικη διαφορα εχουν αυτα http://www.e-shop.gr/hyperx-khx-h3cl-wr-cloud-headset-p-PER.503876 απο αυτα http://www.e-shop.gr/hyperx-khx-hscp-rd-cloud-ii-headset-red-p-PER.503880;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί αγανακτας ; Σε φόρουμ βρίσκεσαι , αν θες απαντάς αν θες δεν απαντάς και προσπερνάς  . δεν έχω καταλάβει την απάντηση υπάρχει και το Google . Αν έφτανε το google δεν θα βρισκόμασταν όλοι εδώ για να ανταλλάζουμε απόψεις .

Λίγη ευγένεια δεν έβλαψε ποτέ κανέναν .

Γιατι αφορα κατι που εχει απαντηθει απειρες φορες καθως μιλαμε για τα πιο δημοφιλη ακουστικα του insomnia,τα οποια μαλιστα εχουν ανεβει πολλες φορες σε προσφορα. Οκ σε forum ειμαστε να απαντησουμε σε προσωπικες ερωτησεις(οχι ομως συνεχεια στα ιδια και στα ιδια) οπως πχ αυτη 

 

ΟΚ ,ολοι καταλαβαμε οτι ειναι καλα ακουστικα.Εμενα ομως θα ηθελα ενας κατοχος (να τα εχει ομως κανα χρονο,οχι 1-2 μηνες)την οποια φθορα που ισως παρουσιασαν(μαξιλαρακια-καλωδιο κλπ)Για μενα ειναι σημαντικο,θελω και καποια αντοχη στο χρονο.Παραδειγμα τα razer του γιου μου,εχουν τρομερη αντοχη στο χρονο.Μετα απο εναμιση χρονο,νομιζεις οτι τα πηρε χθες.Και δεν ειναι και το πιο ηρεμο παιδι.

 

http://www.insomnia.gr/topic/559669-headset-kigston-hyperx-cloud-6790%E2%82%AC-e-shop-%CE%B5%CE%BE%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B5%CE%BD%CE%BF/

 

http://www.insomnia.gr/topic/581735-hyperx-cloud-gaming-headset-white-5990e-y-ougr/

 

και φυσικα απειρα θεματα οσον αφορα τα ακουστικα αυτα αλλα και δωθηκαν αλλωστε και αναλογες απαντησεις ακομα και στην αρχη του θεματος. Για τα περι ανταλλαγης αποψεων το προσπερναω καλυτερα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ φιλε,ευχαριστω.

χωρις να θελω να ξεφυγω απο το θεμα ,τι βασικη διαφορα εχουν αυτα http://www.e-shop.gr/hyperx-khx-h3cl-wr-cloud-headset-p-PER.503876 απο αυτα http://www.e-shop.gr/hyperx-khx-hscp-rd-cloud-ii-headset-red-p-PER.503880;

Τα cloud 2 έχουν ενσωματωμένη κάρτα ήχου που "δίνει" surround 7.1, μέσω usb.

Κατά τ' άλλα είναι 99% ίδια....

Κοινώς, προτιμάς τα απλά cloud γενικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τα χρησιμοποιώ καθημερινά εδώ και ένα χρόνο και αυτή τη στιγμή είναι ακριβώς όπως τα αγόρασα.

 

Same.

Εμπιστεύτηκα τα παιδιά από το φόρουμ πριν 1 χρόνο και τα πήρα πάλι από Crazy Sundays στα 70€. Σε 1 βδομάδα τα αδέρφια μου έτρεξαν να προλάβουν :P

Συνοψίζοντας, 1 χρόνο μετα 3/3 είναι σαν day 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρελαβα και εγω πριν από λιγο,ειχα τα tritton kama http://www.skroutz.gr/s/4397098/Mad-Catz-Tritton-Kama-Stereo-Headset-PS4.html

καμιά σχεση μεταξυ τους βεβαια όπως και η τιμη τους.

Ηθελα να ρωτησω αν γνωριζει καποιο παιδι,ειμαι χωρις καρτα ηχου,αν αγοραστει καποια ,εκτος από καλυτερη ποιοτητα μπορει να δωσει και ενταση η όχι?

 

τhanks στον ts.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...