Προς το περιεχόμενο

Kingston Hyper-X Cloud - e-shop.gr - 60.90€ [TEΛΟΣ]


giorgos147

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψιλοάσχετο...παραγγέλνω μέσω internet τα ακουστικά με πληρωμή στο κατάστημα...πάω στο κατάστημα, είπα θα πληρώσω με κάρτα... δίνω την κάρτα στον υπάλληλο(κακώς) και τι κάνει το παλικάρι;; μπαίνει ουσιαστικά στο site του eshop και πληρώνει με την κάρτα μου βάζοντας τα στοιχεία της κάρτας(CVC τα πάντα)...κύριος....παρεξηγήθηκαν κιόλας όταν τους είπα:

1. γιατί δεν έχουν μηχανηματάκι να περάσουν τις κάρτες σαν ένα μαγαζί που πουλάει τεχνολογικά προιόντα

2. ότι θα μπορούσε να ψωνίσει ότι γουστάρει με την κάρτα μου αντιγράφοντας απλά τους αριθμούς

3. ότι αυτό που έκανε αυτός θα μπορούσα να το είχα κάνει και μόνος μου

 

Δηλαδή τι να πεις....

 

Κατά τα άλλα...η συσκευασία των ακουστικών...έπος...δυστυχώς δεν έχω προλάβει να τα δοκιμάσω ακόμα.

Την επόμενη φορά απλά κάντο μόνος σου. Δεν θα σε κλέψει κανένας. Ή βγάλε μια prepaid έχοντας πολύ συγκεκριμένο ποσό μέσα κάθε φορά αν φοβάσαι τόσο πολύ για κάποιον ακατανόητο λόγο. Θα σε γλιτώσει από την κούραση του να τρέχεις στο κατάστημα και θα κερδίσεις και χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 68
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Τα δοκιμασα και με Voice Controller και χωρις και δουλευουν το ιδιο..

εγω απλα ειπα οτι καποιοι ειχαν προβλημα στο μικρφονο με τον controller... δεν ειναι απαραίτητο ολοι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα η ηχομονωση των ακουστικων οντως δεν παιζεται.
Τι τηλεφωνα να χτυπανε μπροστα μου,τι να ερχονται απο διπλα μου και να μου μιλανε,δεν ακους το παραμικρο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτη την τιμη εννοειται αυτα,και το γραφω αυτο σαν κατοχος των Cloud 2 φαντασου....

Συμφωνω.

Αν ηταν η διαφορα τιμης περιπου 10-15 ευρω τοτε καλυτερα να επαιρνε τα 2 αλλα ετσι οπως ειναι τωρα εννοειται αυτα του θεματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα 2 δεν αξιζουν επειδη εχουν υποχρεωτικά την δικη τους (σκαρτη) soundcard αναγκαστικα... και συνδέονται με usb!

 

και ιδια τιμη να ειχαν χαλαρα τα 1.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες, σκέφτομαι να τα πάρω (λίγο αργά το σκέφτηκα). Από την μία θέλω, αλλά από την άλλη σκέφτομαι ότι το χειμώνα άλλαξα ηχεία (πήγα σε 2.1) και δεν ξέρω αν αξίζει να πάρω και headset. Τόσα χρόνια παίζω παιχνίδια με ηχεία. Τι νομίζετε? Θα δω διαφορά? Ποιος ο λόγος να έχω και ηχεία και ακουστικά? Το έχω απορία χρόνια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος ο λόγος να έχω και ηχεία και ακουστικά? Το έχω απορία χρόνια!

Ηχομόνωση και δεν ενοχλείς κανέναν(ακούς και τέρμα την μουσική σου :P).Καλύτερος ήχος για σένα (και ειδικά στα FPS που χρειάζεται να ακούς βήματα και να καταλαβαίνεις την κατεύθυνσή τους).Έχεις το μικρόφωνο που είναι αρκετά καλό(στα θετικά του ότι είναι αποσπώμενο).Είναι πολύ βολικά και με την τσάντα μεταφοράς του μπορείς να τα πάρεις και μαζί σου αν χρειαστεί :D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, απλώς λέω ότι επένδυσα ένα 100αρι σχεδόν για 2.1 ηχεία και δεν ξέρω αν αξίζει να δώσω άλλο ένα 60αρι για headset.

Αξίζει με 1000 να τα πάρεις.

Είμαι σίγουρος ότι δεν θα το μετανιώσεις καθώς τα αξίζουν τα λεφτά τους από το πρώτο έως το τελευταίο ευρώ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...