Προς το περιεχόμενο

cosmote - δωρο 1gb ιντερνετ για μια εβδομαδα.


patrickdrd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πληροφοριακά: το sms για την ενεργοποίηση της προσφοράς σε ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ πρέπει να σταλεί μέχρι και 27/04 (με βάση το sms που ήρθε για την προσφορά).

αντιγραφηκες στο αρχικο ποστ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καρτοσυμβολαιο στελνω στο 1256 ΔΩΡΑ δεν μπορω να κανω αποστολη γιατι τον τρεχων μηνα μου εχω εξαντλησει τα χρηματα αρα απο οτι καταλαβαινω η cosmote χρεωνει το μυνημα που στελνω!!ευχαριστω δεν θα παρω......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω καρτοσυμβολαιο στελνω στο 1256 ΔΩΡΑ δεν μπορω να κανω αποστολη γιατι τον τρεχων μηνα μου εχω εξαντλησει τα χρηματα αρα απο οτι καταλαβαινω η cosmote χρεωνει το μυνημα που στελνω!!ευχαριστω δεν θα παρω......

Δε νομιζω οτι χρεωνονται τα μνμ για αυτο το σκοπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, αλλα παιζει να πρεπει να εχεις υπολοιπο για να μπορεις να στειλεις ακομα κι ενα μνμ που δεν χρεωνεται,

ειναι ενα απ τα παραδοξα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστούμε patrickdrd μόλις ενεργοποίησα,ούτε πού θά τό έπαιρνα χαμπάρι άν δέν κοίταζα στό forum,καί ούτε ενημέρωσε η cosmote μέ γραπτό μήνυμα γιά αυτήν τήν προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ενεργοποίηση γίνεται και στις 01/05 μέχρι στις 00:00 που αλλάζει η ημερομηνία η πρέπει να γίνει μέχρι στις 30/04 00:00;

 

Κάτι άλλο...Μου έχει έρθει αυτό το μύνημα στις 18/04 σε What's Up,άλλη προσφορά.Μήπως είναι καλά να ανοίξουμε καινούριο θέμα στις προσφορές;Σας έχει έρθει εσάς;

 

ΠΡΟΣΦΟΡΑ #pare_filos: ΔΩΡΟ 500ΜΒ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΚΑΙ 500ΜΒ ΓΙΑ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΣΟΥ! ΨΗΝΕΣΑΙ; Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΙΣΧΥΕΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ MHNIAIΟΥ ΠΑΚΕΤΟΥ ΟΜΙΛΙΑΣ ΕΩΣ 4/5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ενεργοποίηση γίνεται και στις 01/05 μέχρι στις 00:00 που αλλάζει η ημερομηνία η πρέπει να γίνει μέχρι στις 30/04 00:00;

 

 

Λεει ξεκαθαρα 1/5. Γιατι κολλας στην ωρα? Μεχρι και 1/5 23:59 μπορεις να ενεργοποιησεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις καρτοκινητό τότε κάλεσε το 1330 που προφανώς είναι δωρεάν και πάτησε την επιλογή 0 !

ΠΑιδια το εκανα ευτο και ηλθε επιβεβαιωση αλλα και παλι δεν μπορω να μπω.Μηπως πρεπει να ενεργοποιησω και κατι αλλο (πχ διαχειριση δεδομενων) και αν ναι πως (Nokia 640XL).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...