Προς το περιεχόμενο

Η Microsoft αποκάλυψε ένα Xbox One designed by Stark Industries


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η Microsoft ανακοίνωσε μία νέα έκδοση του Xbox One (πιο συγκεκριμένα το τμήμα Xbox Γαλλίας), πάνω στην ώρα για την προβολή της κινηματογραφικής ταινίας Captain America: Civil War.

Πρόκειται για μία λευκή έκδοση της κονσόλας, η οποία διαθέτει στο πάνω τμήμα της διάφορα ανάγλυφα στοιχεία, το λογότυπο της εταιρείας Stark Industries και τον γνωστό, arc reactor που υπάρχει στην πανοπλία του Iron Man. Ο “αντιδραστήρας” φωτίζεται με την ενεργοποίηση της κονσόλας. Ένας μικροσκοπικός επίσης arc reactor υπάρχει και στο χειριστήριο, εκεί που κανονικά θα βρισκόταν το πλήκτρο Power On/Off, καθώς και ένα ακόμη λογότυπο της Stark Industries, για να θυμίζει την προέλευση του χειριστηρίου.

 

Δυστυχώς, αυτή η ειδική έκδοση του Xbox One, δεν πρόκειται να διατεθεί ευρέως, αφού έχουν κατασκευαστεί μόνο τρία μοντέλα, τα οποία βρίσκονται στην κατοχή του τμήματος Xbox France. Παρόλα αυτά, η εταιρεία θα χαρίσει και τα τρία, σε διαγωνισμούς που θα πραγματοποιήσει στα κοινωνικά δίκτυα Facebook, Twitter και Instagram.

 

 

Link.png Site: SlashGear

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 44
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

αντι να κοταξει η microsoft να φτιαξει καμια slim κονσολα με ενσωματωμενο (επιτελους) το τροφοδοτικο (και ισως και με δυνατοτερο hardware) , παει και βγαζει αυτες τις χαζομαρες για να μην το πω αλλιως

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αντι να κοταξει η microsoft να φτιαξει καμια slim κονσολα με ενσωματωμενο (επιτελους) το τροφοδοτικο (και ισως και με δυνατοτερο hardware) , παει και βγαζει αυτες τις χαζομαρες για να μην το πω αλλιως

Εντελώς fail το ενσωματωμένο τροφοδοτικό, για τον εξής λόγο,όπως συμβαίνει και με το ps3/ps4 θα ανεβάζει θερμοκρασίες, τα είχα και τα δύο και κάνανε το ίδιο πράμα,ενώ με το xbox one έχω απόλυτη ησυχία.

Στο θέμα μας,πραγματικά αυτό είναι πολύ ποιό καλύτερο από αυτά που βγάζει η σονυ με ένα απλό αυτοκολλητακι.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελώς fail το ενσωματωμένο τροφοδοτικό, για τον εξής λόγο,όπως συμβαίνει και με το ps3/ps4 θα ανεβάζει θερμοκρασίες, τα είχα και τα δύο και κάνανε το ίδιο πράμα,ενώ με το xbox one έχω απόλυτη ησυχία. Στο θέμα μας,πραγματικά αυτό είναι πολύ ποιό καλύτερο από αυτά που βγάζει η σονυ με ένα απλό αυτοκολλητακι.

Το σκεφτηκες πολυ και το εγραψες το παραπανω?? Εχεις ιδεα ποσο θα κοστιζε αυτο αν εβγαινε σε μαζικη παραγωγη? :rolleyes:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντελώς fail το ενσωματωμένο τροφοδοτικό, για τον εξής λόγο,όπως συμβαίνει και με το ps3/ps4 θα ανεβάζει θερμοκρασίες, τα είχα και τα δύο και κάνανε το ίδιο πράμα,ενώ με το xbox one έχω απόλυτη ησυχία. Στο θέμα μας,πραγματικά αυτό είναι πολύ ποιό καλύτερο από αυτά που βγάζει η σονυ με ένα απλό αυτοκολλητακι.

αυτο που λες το εχω συναντισει μονο σε ps3 fat, σε ps3 slim που ειχα δεν μου εβγαλε ποτε προβλημα οπως και σε ps4 που εχει φιλος μου και συν αυτου δεν νομιζω εν ετη 2016 να μην εχει βρεθει τροπος να τα βαλουν μεσα και να μπορεσουν να κρατησουν και τις θερμοκρασιες χαμηλες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...