Προς το περιεχόμενο

Gamestop: Καθυστερεί η διαθεσιμότητα του No Man's Sky


Rubenstilchkin

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To No Man’s Sky (PS4/PC) της Hello Games μας καλεί να λάβουμε μέρος σε μία περιπέτεια, να ταξιδέψουμε στα πιο απομακρυσμένα βάθη του Διαστήματος και να απαντήσουμε στο κάλεσμα ενός ακαταμάχητου μυστηρίου στο κέντρο του Γαλαξία.

Ο τεράστιος αυτό Sci-Fi τίτλος διαστημικής εξερεύνησης σας προκαλεί να χαράξετε πορεία μέσα από ένα “ζωντανό” σύμπαν, να ανακαλύψετε νέους κόσμους στους πιθανούς 18.446.744.073.709.551.616 μοναδικούς πλανήτες που βρίσκονται μέσα σε αυτό, νέα είδη πλασμάτων, να συλλέξετε πολύτιμους για την επιβίωσή σας πόρους και να συναντήσετε χιλιάδες άλλους κοσμοναύτες, μέσα από επικίνδυνα ταξίδια και διαστημικές μάχες επικών διαστάσεων.

 

 

Ο πολυαναμενόμενος τίτλος θα κυκλοφορούσε κανονικά στις 21 Ιουνίου, όμως η δημοφιλής αλυσίδα καταστημάτων Gamestop αντικάτεστησε την ημερομηνία αυτή με τη φράση "coming soon" και σύμφωνα με ανεπιβεβαίωτες πηγές, η διαθεσιμότητα του No Man’s Sky αναβάλλεται μέχρι νεοτέρας και τοποθετείται προς τα τέλη Ιουλίου, αρχές Αυγούστου.

 

Μέχρι στιγμής δεν έχει υπάρξει κάποια επίσημη ενημέρωση από την Hello Games ή τη Sony, με την Ε3 να μας "κλείνει το μάτι" στα μέσα Ιουνίου.

 

Link.png Site: PCGamer

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέποντας την εικόνα μου θύμισε το flashback στην amiga

τα γραφικα ισως φτιαξουν σε καποια αλλη εκδοση με τις νεες καρτες των 14nm ;)

αλλα οριστε ενα παιχνιδι για οσους φωναζαν οτι τα σημερινα games ειναι ολο φρου φρου χωρις ουσια!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γραφικα ισως φτιαξουν σε καποια αλλη εκδοση με τις νεες καρτες των 14nm ;)

αλλα οριστε ενα παιχνιδι για οσους φωναζαν οτι τα σημερινα games ειναι ολο φρου φρου χωρις ουσια!

μια χαρα ειναι τα games.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γραφικα ισως φτιαξουν σε καποια αλλη εκδοση με τις νεες καρτες των 14nm ;)

αλλα οριστε ενα παιχνιδι για οσους φωναζαν οτι τα σημερινα games ειναι ολο φρου φρου χωρις ουσια!

 

Η τιμή απαράδεκτη βέβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα παντός δεν μου γεμίζει και πολύ το μάτι..όλα αυτά με τους αμέτρητους μοναδικούς πλανήτες μου ακούγεται κάπως????????μακάρι παντός να ειναι καλό και να κυκλοφορίσει και κάποια στιγμή επιτέλους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γραφικα ισως φτιαξουν σε καποια αλλη εκδοση με τις νεες καρτες των 14nm ;)

αλλα οριστε ενα παιχνιδι για οσους φωναζαν οτι τα σημερινα games ειναι ολο φρου φρου χωρις ουσια!

Γιατί είναι ανίκανες οι ήδη υπάρχουσες ? δεν έχει να κάνει με τα νανομετρα αυτό.....εχουμε δει τρελα γραφικά σε αλλά παιχνίδια

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα παντός δεν μου γεμίζει και πολύ το μάτι..όλα αυτά με τους αμέτρητους μοναδικούς πλανήτες μου ακούγεται κάπως????????μακάρι παντός να ειναι καλό και να κυκλοφορίσει και κάποια στιγμή επιτέλους.

 

oh yes, overhyped game του κερατα. μην ξαφνιαστει κανεις αν αποδειχθει να εχει βαρετο, επαναλαμβανομενο gameplay...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως γουσταρα πολύ το αεροπλανακι απο την ειδική εκδοση και το παρήγγειλα. Αν και το παιχνιδι είναι τόσο καλό ακόμα καλύτερα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"να συναντήσετε χιλιάδες άλλους κοσμοναύτες"

 

Η πιθανότητα να συναντήσεις έστω και ένα είναι σχεδόν μηδενική. Δεν ξερω αν έχετε αντιληφθεί το μέγεθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...