Προς το περιεχόμενο

Αυτή είναι η νέα σειρά DROID της Lenovo


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα κινητά που βλέπετε στην εικόνα που διέρρευσε ο Evan Blass (@evleaks) αναμένεται να ανακοινωθούν σε επερχόμενη εκδήλωση της Motorola τον Ιούνιο.

Πρόκειται για την νέα σειρά DROID, και αν και στην “πλάτη” διακρίνεται το λογότυπο της Motorola καθώς και η ονομασία DROID κάτω από τον φακό της κύριας κάμερας, αναμένεται κάπου στην πρόσοψη να διαθέτουν και το λογότυπο της Verizon, αφού πρόκειται για μία σειρά που κυκλοφορεί αποκλειστικά στις ΗΠΑ από το δίκτυο καταστημάτων της εταιρείας.

 

Πέρα από τις τρεις συσκευές, η Lenovo (που έχει εξαγοράσει την Motorola) αναμένεται να ανακοινώσει και ορισμένα swappable covers που ονομάζονται MotoMods, και που από τα αριστερά προς δεξιά σύμφωνα με τον Evan Blass είναι τα “the projector”, “JBL speakers” και “Hasselblad camera”.

 

Περισσότερα για την νέα σειρά DROID και τα MotoMods αναμένεται να μάθουμε στις 9 Ιουνίου, όταν και θα ανακοινωθούν επίσημα.


 

Link.png Site: Engadget

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή κίνηση αυτά τα covers...ξέρω ότι υπάρχουν και για άλλα τηλέφωνα παρόμοια αλλά αυτά σαν marketing θεωρώ ότι θα πιάσουν τόπο!

 

Καλύτερα δηλαδή από το modular τηλέφωνο της google

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βάρος πάλη... "άλλαξε σήμα από το s5" omg παιδιά ελεως.. σταματηστε έχει καταντήσει γελοίο, εμένα προσωπικά μ αρέσει και ελπίζω και από spec's να είναι καλό. Αν ή τιμή είναι λογική ίσως και τσιμπισω ένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεράστια απογοήτευση από την Lenovo. Είμαι κάτοχος του vibe z2 pro το οποίο μετά την αναβάθμιση του 4.4.2 σε 5.x το έχουν αχρηστεύσει. Ωραία τα droid αλλά δεν ξανά ασχολούμαι με Lenovo κινητό ποτέ ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεράστια απογοήτευση από την Lenovo. Είμαι κάτοχος του vibe z2 pro το οποίο μετά την αναβάθμιση του 4.4.2 σε 5.x το έχουν αχρηστεύσει. Ωραία τα droid αλλά δεν ξανά ασχολούμαι με Lenovo κινητό ποτέ ξανά.

γιατί τι έγινε και έχει αχρηστέψει? κολλάει πολύ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...