Προς το περιεχόμενο

Man Bag


Dakonblackblade

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 169
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Κοτζάμ μαντράχαλος θα κυκλοφορει με eastpack ας πουμε;;;

Υπαρχουν και πολο.

 

Εχω δει κουστουματους στο συνταγμα να κυκλοφορουν με σακους παντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι η τσάντα δεν είναι αντρικό αξεσουάρ.

Κι εγώ σαν τον defacer αλλάζω τσάντα ανάλογα με την περίσταση.

 

Εχω μια καφέ δερμάτινη Samsonite την οποία φοράω συνήθως βράδυ με ένα μακρύ ριχτό φορεματακι και δεν πολυφαίνεται.

Για καθημερινή έχω μια μπλε luci στην οποία κουβαλάω τα πάντα, κλειδιά,κινητό,φωτογραφική,καθρεφτάκι,πούδρα και αθλητικά για την οδήγηση γιατί οι γόβες δεν βολεύουν με τα πεντάλ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ανθρωπος ειπε κινητα , ψιλα, κλειδια, αντε βαρια κανα βιβλιο.Σε λιγο θα του προτεινετε βαλιτσα  :-D


Tωρα αν το μικρο τσαντακι ειναι...καπως ας παρει βερμουδα στρατιωτικου τυπου με τσεπες  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ το σκεφτόμουν γιατί το καλοκαίρι δεν γινόταν με τόσα πράγματα να τα βάλω κάπου και τελικά πήρα ένα polo όχι δερμάτινο.σώθηκα και ας κοροιδεύουν οι υπόλοιποι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν και πολο.

 

Εχω δει κουστουματους στο συνταγμα να κυκλοφορουν με σακους παντως.

Polo στην ιδια κατηγορια ειναι και αυτη

 

Κουστουματοι με σχολικές τσάντες αποκλείεται... Με καμια δερμάτινη backpack ναι, εχω γνωστους απο το ΥΠΕΞ πχ, οπου εχουν μεσα έγγραφα , λαπτοπ κλπ. Δε κρατανε polo παντως :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω ότι η τσάντα δεν είναι αντρικό αξεσουάρ.

Κι εγώ σαν τον defacer αλλάζω τσάντα ανάλογα με την περίσταση.

 

Εχω μια καφέ δερμάτινη Samsonite την οποία φοράω συνήθως βράδυ με ένα μακρύ ριχτό φορεματακι και δεν πολυφαίνεται.

Για καθημερινή έχω μια μπλε luci στην οποία κουβαλάω τα πάντα, κλειδιά,κινητό,φωτογραφική,καθρεφτάκι,πούδρα και αθλητικά για την οδήγηση γιατί οι γόβες δεν βολεύουν με τα πεντάλ 

τον σκυλο,το ταπερ με το μεσημεριανο,ενα μισολιτρο λεμοναδα,1 τζην,ενα μπουφαν,γυαλια,ενα μαρτινι,348 τσιμπιδακια για το μαλλι,14 στυλους,την ρεζερβα του αυτοκινητου,χαρτι υγειας,4 πακετα χαρτομαντηλα,26 πακετα τσιχλες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πάντα χρησιμοποιούσα backpack. Ό,τι πιο βολικό κατά τη γνώμη μου. Ειδικά αν πάρεις ένα καλό (συνήθως πάει 50+ ευρώ) θα είναι σαν να μην το φοράς καν.

 

Για παράδειγμα χρησιμοποιώ ένα της North Face για δουλειά και ταξίδια και με έχει βολέψει πάρα πολύ, γιατί παίρνω σχεδόν παντού laptop, βιβλίο, φαϊ, νερό, γυαλιά, ομπρέλα και ό,τι άλλο χρειαστεί και δε μ' ενοχλεί καθόλου. Με την ταχυδρόμου με ενοχλούσε πάντα στους ώμους. Είναι αδιάβροχο επίσης, πράγμα πολύ χρήσιμο για εδώ που μένω και εμφανισιακά δε με χαλάει.

 

11.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Polo στην ιδια κατηγορια ειναι και αυτη

 

Κουστουματοι με σχολικές τσάντες αποκλείεται... Με καμια δερμάτινη backpack ναι, εχω γνωστους απο το ΥΠΕΞ πχ, οπου εχουν μεσα έγγραφα , λαπτοπ κλπ. Δε κρατανε polo παντως :P

Ε το ιδιο ελεγα οχι πολο με κουστουμι αλλα τετοιου τυπου, δεν γνωριζα οτι τις αποκαλουν backpack.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;)

 

Οι north face ειναι πολύ ποιοτικές. Εμένα μου αρέσουν και οι superdry οι οποίες ταιριάζουν με αθλητική και casual ένδυση, συγκεκριμένα έχω αυτή upload7294936747887796882.jpg

 

Γενικά ανάλογα με το μπατζετ υπάρχουν υπερβολικά πολλές προτάσεις... Κάποιοι άντρες έχω δει να έχουν και mcm , όταν τη βλέπω σε μένα μ αρέσει αλλά σε άντρα δεν... Γούστα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως πάντα χρησιμοποιούσα backpack. Ό,τι πιο βολικό κατά τη γνώμη μου. Ειδικά αν πάρεις ένα καλό (συνήθως πάει 50+ ευρώ) θα είναι σαν να μην το φοράς καν.

 

Για παράδειγμα χρησιμοποιώ ένα της North Face για δουλειά και ταξίδια και με έχει βολέψει πάρα πολύ, γιατί παίρνω σχεδόν παντού laptop, βιβλίο, φαϊ, νερό, γυαλιά, ομπρέλα και ό,τι άλλο χρειαστεί και δε μ' ενοχλεί καθόλου. Με την ταχυδρόμου με ενοχλούσε πάντα στους ώμους. Είναι αδιάβροχο επίσης, πράγμα πολύ χρήσιμο για εδώ που μένω και εμφανισιακά δε με χαλάει.

 

11.jpg

Πολυ ωραιο!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλοκαίρι κυκλοφορώ με βερμούδα (ή τζιν)+μακό ή πουκάμισο +μοκασίνι ή τζιν καλοκαιρινό

 

Φαντάζομαι ένα απλό καθημερινό μικρό τσαντάκι ταχυδρόμου θα κάνει τη δουλειά δεμένο στο χέρι ή περασμένο χιαστί. Μπανάνα με τίποτα. 

 

Δερμάτινο τσαντάκι φαίνεται too much για καλοκαίρι νομίζω. Θα πάω μάλλον σε πανί.

 

Τα σακίδια πλάτης είναι για εργένηδες που τους βρίσκει κάθε πρωί  και αλλού ή για κανένα διήμερο περιπέτειας.. Με παιδί και γυναίκα , είμαι πιο προβλεπέ και από τον ήλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

$_1.JPG

 

Τέτοιο μικρό. Είχα πάρει ένα από ένα μαγαζάκι γιατί με έπιασε βροχή και ήθελα κάπου να χώσω τη μηχανή, από τότε με έχει σώσει.

έχουμε το ίδιο αλλά σε άλλο χρώμα :P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...