Προς το περιεχόμενο

Skyrim - The Mod Project [TMP] v4.8


panoc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλά μπράβο για τον κόπο και επιμονή σου και είσαι πραγματικά άξιος συγχαρητηρίων. Μακάρι να είχα τις γνώσεις και την αφοσίωση να κάνω κι εγώ κάτι τέτοιο καθαρά για την ευχαρίστηση.

 

Μέχρι που ψήθηκα να βάλω πάλι το Skyrim, αλλά με το τρέχον μηχάνημά μου περισσότερα προβλήματα θα είχα παρά θα το απολάμβανα - αν δεν καιγόταν δηλαδή.

 

Υπάρχει κάποια εικόνα του τι είδους μηχάνημα χρειάζεται για να τρέχει ομαλά? Το καλύτερο που έχω πρόσβαση αυτή τη στιγμή είναι i5 - 2410 @2.3 (τετραπύρηνος), 8 GB RAM και μια AMD HD 6450. SSD δεν παίζει. Να το δοκιμάσω ή μπα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας κατεβασουμε οσοι μπορουμε απο το torrent ετσι ωστε να αλληλοβοηθηθουμε. Εγω θα ξεκινησω σε κανενα 2ωρο που θα γυρισω απο τη δουλεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ για την θερμή υποδοχη παιδιά.

Ελπιζω όσοι το δοκιμάσουν να αποζημιωθουν οι προσδοκίες τους.

Πολλά μπράβο για τον κόπο και επιμονή σου και είσαι πραγματικά άξιος συγχαρητηρίων. Μακάρι να είχα τις γνώσεις και την αφοσίωση να κάνω κι εγώ κάτι τέτοιο καθαρά για την ευχαρίστηση.

 

Μέχρι που ψήθηκα να βάλω πάλι το Skyrim, αλλά με το τρέχον μηχάνημά μου περισσότερα προβλήματα θα είχα παρά θα το απολάμβανα - αν δεν καιγόταν δηλαδή.

 

Υπάρχει κάποια εικόνα του τι είδους μηχάνημα χρειάζεται για να τρέχει ομαλά? Το καλύτερο που έχω πρόσβαση αυτή τη στιγμή είναι i5 - 2410 @2.3 (τετραπύρηνος), 8 GB RAM και μια AMD HD 6450. SSD δεν παίζει. Να το δοκιμάσω ή μπα?

Δε μπορώ να σου εγγυηθω οτι θα τρεξει στο μηχανημα που αναφερεις.

Η 6450 ηταν no-go gaming καρτα στην εποχη της οπότε σιγουρα δε θα το σηκωνει.

Σε καθε περιπτωση τα παντα μπορουν να διορθωθουν και εαν το κατεβασεις μπορω να φτιαξω ενα custom profile για το μηχανημα σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγχαρητηρια φιλε για την πολυ ωραια και νοικοκυρεμενη δουλεια.με εψησες να ξανασχοληθω με το skyrim.κατι κανω λαθος ομως στο shortcut για το skse για μη εγκυρη διαδρομη οταν γραφω το forcesteamloader 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...