Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν τα specs και φωτογραφίες του επερχόμενου low-end Samsung Galaxy J2 (2018)


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μία νέα low-end συσκευή αναμένεται να κυκλοφορήσει σύντομα η Samsung με την ονομασία Galaxy J2 (2018), της οποίας φωτογραφίες αλλά και οι προδιαγραφές διέρρευσαν πρόσφατα.

Η συσκευή διαθέτει 5,0 ιντσών οθόνη Super AMOLED ανάλυσης 540 x 960 pixels και βασίζεται στο Qualcomm Snapdragon 425 SoC που με τη σειρά του ενσωματώνει τετραπύρηνο επεξεργαστή Cortex-A53 συχνότητας λειτουργίας 1,4GHz.
To SoC συνοδεύεται από 1.5GB RAM και 16GB επεκτάσιμου αποθηκευτικού χώρου.

 

Η εμπρόσθια κάμερα του Galaxy J2 (2018) βασίζεται σε αισθητήρα 5,0 Megapixels ενώ η κύρια κάμερα της συσκευής σε αισθητήρα 8,0 Megapixels. Ενδιαφέρον έχει το γεγονός ότι και οι δύο συνοδεύονται από flash τεχνολογίας LED. Η συσκευή επίσης έρχεται με υποστήριξη dual SIM, με Bluetooth 4.2, WiFi 802.11b/g/n και LTE Cat.4 καθώς και με microUSB ενώ η μπαταρία της έχει χωρητικότητα 2600mAh.

 

Το Galaxy J2 (2018) βάρους 153 γρ. τρέχει Android 7.1.1 και θα διατεθεί στην αγορά της Ρωσίας και σε διάφορες αναπτυσσόμενες αγορές μέσα στις επόμενες εβδομάδες με τιμή περίπου €115.

 

Link.png Site: GSMArena

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε εσυ oukitel  και outepoythatousvreis αν χρειαστεις ποτε κατι

 

παρε εσυ oukitel  και outepoythatousvreis αν χρειαστεις ποτε κατι

σε κανα χρονο που ισως χρειαστει κατι δεν θα χρειαστει να ψαξει...απλα θα παρει αλλο..αλωστε θα του εχει τελειωσει κ η εγγυση...τουλαχιστον δεν θα εχει το αγχος να πεταξει ενα σαμσουνγκ στα σκουπιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε καν Samsung σε αυτό το pricerange , νομίζω πως πλέον μόνο ναυαρχίδα τύπου S8 ή Note αξίζει τον κόπο .. Στα "κοινά" τύπου low-mid range περνεις αρκετά καλύτερο Huawei ή Xiaomi ( που έχουν και καλό service στην Ελλάδα ) στα ίδια χρήματα .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να και κατι αξιοσημειωτο.

βαρεθηκαμε να βλεπουμε φλαγκσιπς των 1000 ευρω.

 

βεβαια σε αυτο το price range , η xiaomi προς το παρον ειναι βασιλισσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτά τα χρήματα και γενικά μέχρι 150€ θεωρώ πως παίζει μπάλα μόνο η Xiaomi και η Huawei

Ειδικότερα το P9 lite 2017 είναι εξαιρετικό κινητό και απίστευτα vfm

Το πήρα για συγγενικό μου πρόσωπο και το είχα σε χρήση εγώ για 2 μέρες μέχρι να το κρατήσει εκείνος και πραγματικά ελάχιστα πράγματα μου αισθάνθηκα πως μου λείπουν σε σχέση με το οποίο flagship έχω έχω κατά καιρούς

Από την άλλη το redmi note 4x στα ίδια χρήματα κάνει και αυτό εξαιρετικά τη δουλειά του και η μεγαλύτερη οθόνη είναι συνήθως ένα πολύ ευχάριστο συν με ότι άλλο αυτό συνεπάγεται

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φάση που καταργήσανε τα μισά μοντέλα της σειράς a αλλά βγάζουνε αυτό το πράγμα λες και μπορεί να ανταγωνιστεί τα xiaomi και ότι άλλο υπάρχει σε αυτήν την τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρε εσυ oukitel  και outepoythatousvreis αν χρειαστεις ποτε κατι

καλυτερα να ξερεις παρα να πετας κοτσανες, πρωτον τα ουκιτελ σε πληροφορω εχουν πολυ καλυτερη υποστηριξη σε σχεση με τον ανταγωνισμο και απο ανταλακτικα και απο σερβις δευτερον περνεις πολυ περισσοτερα με πολυ λιγοτερα χρηματα και αμα σου σπασει η οθονη δε δινεις ενα τα 2/3 της τιμης για να το φτιαξεις.

 

Σε αυτά τα χρήματα και γενικά μέχρι 150€ θεωρώ πως παίζει μπάλα μόνο η Xiaomi και η Huawei

Ειδικότερα το P9 lite 2017 είναι εξαιρετικό κινητό και απίστευτα vfm

Το πήρα για συγγενικό μου πρόσωπο και το είχα σε χρήση εγώ για 2 μέρες μέχρι να το κρατήσει εκείνος και πραγματικά ελάχιστα πράγματα μου αισθάνθηκα πως μου λείπουν σε σχέση με το οποίο flagship έχω έχω κατά καιρούς

Από την άλλη το redmi note 4x στα ίδια χρήματα κάνει και αυτό εξαιρετικά τη δουλειά του και η μεγαλύτερη οθόνη είναι συνήθως ένα πολύ ευχάριστο συν με ότι άλλο αυτό συνεπάγεται

φιλε μου με 110€ ulefone s8 pro ιδια χαρακτηριστικα με το P9 και βεβαια μεταλλικη κατασκευη και πιο φθηνα ανταλλακτικα.

 

 

Επιτελους ξεκοληστε απο τα κινητα που μολις τα φερνει μια μεγαλη αλυσιδα τα κανετε θεους, ημαρτον με τα xiaomi kai ta huawei που και η κουτση μαρια ερχετε και μου λεει για xiaomi huawei Οταν πριν λιγους μηνες ηξερε μονο σαμσουνγκ και iphone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...