Προς το περιεχόμενο

FREE !!! Χαρτες Ελλαδας,Αθηνας,Θεσσαλονικης για PC & GPS


jjjbond

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

H Hewlett Packard edine paliotera ena cd me odikous xartes ths europhs se osous agorazan melanakia ths. Htan to Route 66- Europe pou exei arketa kala tous ellhnikous dromous. Isws na exei akoma tetoia cd (isws lew ) giati e3allou autous tous symferoun tetoia programmata pou se anagkazoun na xrhsimopoihseis ton ektypwth..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dark_son20: Κατ'αρχήν δεν γκρίνιαξα. Έκανα μια ερώτηση, εύλογη γιατί είναι απορίας άξιον κάποιος (ποιος άραγε) να έφτιαξε ένα χάρτη της Αθήνας χωρίς καν τη δυνατότητα αναζήτησης. Η ερώτησή μου είχε σαν στόχο να δω μήπως εγώ απλά δεν κατάφερα να βρω αυτή την δυνατότητα (γιατί τα ονόματα των δρόμων υπάρχουν).

 

Κατά δεύτερο, η αξία ενός προγράμματος δεν έχει να κάνει με την τιμή του. Η μη δυνατότητα αναζήτησης σε έναν ψηφιακό χάρτη ακόμα και δωρεάν αν δίνεται (δίνεται όντως;) τον καθιστά σχεδόν άχρηστο.

 

Κατά τρίτο, είναι όντως δωρεάν ο χάρτης; Πολύ αμφιβάλλω. Από ποιον φτιάχτηκε; Και από ποιον διατίθεται; Ποιος έφτιαξε δωρεάν χάρτη της Αθήνας;;;;;;

 

Κατά τέταρτο, από τη στιγμή που δε με γνωρίζεις, πρόσεξε λίγο το ύφος σου. Δε θέλω να φανώ υπερβολικός, αλλά μου μιλάς λες και μπορούμε να παίζουμε και σφαλιάρες...

 

φιλικά, Γιάννης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Plirofories gia tin proeleysi ton harti !!!!!!!!!!!

 

Einai proion tis sinergasias tis Telenavis(kala paidia, alla) kai http://WWW.SKORDILIS.GR

opios to poylai 140 euro, :o kai

fortonetai mono sto GPS tis Garmin kai mono fortronetai kai mono sto GPS kai vevea to vrikate DEN ehei find gia dromoys oyte autorouting.

Kai gia ayto theloyn 140 euro.

:X

 

Ti lete gia ayto...

 

Apo kaloys anfropoys ehei ginei to Garmin MapSource Greece(thanx to Nautilus) kai to ehei ftiaxei gia MapSource tis Garmin.

 

Ego prosopika den eho dei toso elipes proionta(hartes).... 8)

Kai den mporo na katalavo pios eythinetai gia to oti

o Garmin kai alli ehei hartes gia oli tin Europi, Ameriki, Australia, Canada

kai den ehei mesa Ellada.

Kai gia harti OLIS tis Eyropis zitane mono 100-150 euro(plires dromoi, find kai alla).

 

:wink:

Tora poy xerete pios kai giati(arpagi) eftixe ayton ton harti, kai

pios sas ton prosfere free, pio poli gia na dixei kati.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...