Προς το περιεχόμενο

FREE !!! Χαρτες Ελλαδας,Αθηνας,Θεσσαλονικης για PC & GPS


jjjbond

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 100
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Mporei kapoios na balei ena link gai to Garmin MapSource Lite ? Einai to mono pou mou leipei!

Επαναλαμβάνω:

Το πρόγραμμα (Mapsource_lite), η αναβάθμιση (MapSource_54) και τα αρχεία με τους χάρτες (Garmin MapSource Greece) βρίσκονται στον ftp server ftp.compulaw.gr

username: test

password: test

 

Φυσικά υπάρχει και η νεότερη έκδοση του προγράμματος.

MapSource software version 6.1 as of May 24, 2004

arrowRed.gifupdate

arrowRed.gifchange history

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΕΝΟΣ GARMIN eTrex LEGEND,

 

ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΒΡΗΚΑ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΗΣ GARMIN

 

http://www.garmin.dk/files/downloads/

 

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ ΧΑΡΤΕΣ

ΕΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ξεκαθαρίσουμε κάτι, οι χάρτες δεν έχουν και πολύ νόημα αν δεν έχεις gps. Γιατί δεν έχουν αναζήτηση δρόμων κι άλλες επιλογές. Είναι απλά για να φορτώνεις το χάρτη σε gps της g***n. Είναι μόνο αθήνα -θεσσαλονίκη και ηράκλειο αναλυτικά η υπόλοιπη ελλάδα είναι το βασικό δίκτυο. έχω μεγάλη συλλογή από χάρτες και προγράμματα όλου του κόσμου (ισπανία, αγγλία, γαλλία, γερμανία, ελλάδα φυσικά) αλλά επαναλαμβάνω δεν έχει ιδιαίτερο νόημα αν δεν έχεις gps. Επίσης έχω τους αντίστοιχους χάρτες για ψάρεμα πάλι για gps της ίδιας εταιρείας. Για την κάβλα μου φτιάχνω τώρα μόνος μου τους βασικούς χάρτες νησιών αλλά έχω πολύ δουλειά και δεν έχω τελειώσει ακόμα.

Όποιος ενδιαφέρεται ας στείλει pm.

υ.γ η αναζήτηση δρόμων γίνεται για όλες τις χώρες εκτός της ελλάδας. η εταιρεία εδώ τον παίζει κανονικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Αλήθεια, αυτός ο χάρτης είναι επίσημος της Garmin ή τον έφτιαξε κάποιος;

 

Κάποιοι αλλοι custom-made χάρτες για την Ελλαδα (Βόρεια Ελλάδα, Πήλιο και Όλυμπος) για mapsource φυσικά στο http://www.elsinga.org/index.html?page=garmin-maps

 

Από τέλη Ιουνιου υπάρχει η έκδοση 6.3 διαθέσιμη από το site της Garmin.

 

Επίσης η εταιρεία Ανάβαση, έχει βγάλει δικό της χάρτη για τα Garmin (αλλά και για Magellan) για την Ελλάδα, με πλήρες οδικό και επαρχιακό δίκτυο, αλλά πρέπει να πας ο ίδιος το μηχανάκι σου στο κατάστημα για να τον περάσουν (Και δεν μπορείς μετά να τον κατεβάσεις στο mapsource). Κοστίζει 80ε και αξίζει τα λεφτά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 9 μήνες μετά...
  • 2 χρόνια αργότερα...

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...