Προς το περιεχόμενο

Telos oi epidotiseis gia kinita me sindesi?......


stamatoulis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως έγραψα και σε άλλο topic σήμερα πήγα και χτύπησα 6210 σύνδεση με Cosmote στο Γερμανό,μου είπανε εκεί ότι η Cosmote θα δίνει για κανένα μήνα ακόμα με επιδότηση.Οπότε όσοι θέλετε φτηνό κινητό τρέχτε!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tin gamisameeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. <BR>den 3ero ti allo na po.se 2 1/2 mines telionei i simvasi mou.na do ti kin tha paro pou to diko mou to exo gamisei...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν δεν ξέρω πως βγαίνουν οι τιμές στην Αθήνα ,αλλά ακού τι βρήκα εγώ και βγάλε αναλογίες.Λοιπόν πριν 1-2 εβδομάδες τα ΕΜΟΤΙΟΝ δίνανε 6210 με ΡΑΝΑFΟΝ 57000.Σήμερα που ρώτησα το δίνανε 129000!!!!! shocked.gif<BR>Από το Γερμανό που το πήρα έκανε 65000 με σύνδεση COSMOTE στον ΟΤΕ το δίνανε 56000 +ΦΠΑ δηλαδή κάπου 66000 δρχ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον μαγκες εδω στην χαλκιδα όπως λετε και εσεις για της αλλλες περιοχες πραγματη Telestet και Panafon τερμα ουτε multirama ουτε oneway ουτε τοπικα μαγαζια τιποτα. Ο μόνος που αντιστεκεται αλλά δεν ξερω για πόσες μερες είναι ο ΟΤΕ πήγα και πειρα το τευταιο!!! Nokia 7110 που ούτος ή άλλος απο καιρο το χαλβάδιαζα με 32,000 δρχ, για 3310 ουτε για αστείο, άντε να δουμε όμως τώρα ποιος θα πάρει κηνιτο ΤΟΥΣ Μ*******ΚΕΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6210 me 65000 xoris karta apo ton germano<P>Pragmati Panafon, Telestet terma i sindeseis<P>Afto einai en meri kalo giati tha pesoun simantika ta pagia kai oi monades. Lene oti se defteri fasi tha pesoun kato apo tis statheris tilefonias.<BR>Apla den tha mporoume na paroume tin siskevi pou theloume. Eimai sigouros oti i aples siskeves opos ta 32xx 33xx tis nokia kati ftina motorola klp tha ta dinoun sxetika ftina (giro stis 40-50 xiliades).<BR>Ta kala kai dinata montela omos tha einai aplisiasta.<P>APLA TELIOSE TO ONIRO.<BR>DEN MPOROUME NA KANOUME TIPOTA.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ne bre paidia.<BR>To oneiro terma.<P>Thymamai omos prin apo peripoy 2 h 3 xronia<BR>oti pali to idio eixe ginei.<BR>Sthn arxh tote ola htan panakriba, meta omos <BR>siga siga ftasame sto shmeio poy eimastan shmera.<P>Mporei kai tora na ginei to idio....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε smutsen <BR>ρωτόντας ενα τοπικό,(εδω στην Χαλκίδα) κατάστημα και εγω αυτή την ερώτηση, μου είπαν ότι σε 15 μέρες απο σημερα θα έχουν τελειώση ΟΛΑ. Αυτο επιβεβεώνετε απο το γεγονός ότι την επόμενη παραλαβή σε κηνιτά ο ΟΤΕ Χαλκίδας (συμφωνα με αυτά που λένε οι υπάληλοι) θα ειναι σε 15 μέρες. Απο εκει και πέρα με συγουρια κανείς δεν ξέρει.<BR>Οσο για αυτό που λένε ότι θα πέσουν τα πάγια μπωρεί να είναι πραγματικότητα, γιατί πως αλλιώς θα προσελκύσουν τώρα πελάτες που τελείωσε το τσαμπέ;;;;;<BR>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...