Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με Διαχειριση συσκευων


Γιάννης Platano

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προσπαθω να μπω στη διαχειριση συσκευων και μου βγαζει μυνημα οτι:

 

aaaa.jpg

 

 

Τι ειναι παλι τουτο ρε παιδια????Εχω win xp gr pro. :twisted: :twisted: :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντος κάτι παρόμοιο (δεν θυμάμαι αν ήταν ίδιο ακριβώς το έλυσα με ghost.) :lol:

To δικό μου πρόβλημα πάντος σίγουρα δημιουργήθηκε με την εγκατάσταση απεγκατάσταση του f-secure antivarius.

Eίχα λάβει προληπτικά μέτρα όμως όπως είπα και όλα πήγαν καλά. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello ppl...Γιάννη κοιτα αρχικα αν το mmc.exe υπαρχει μεσα στο φακελο system32..περασες καμια συσκευη προσφατα?αυτο μπορει να τα αναστατωσε λιγο...:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hello ppl...Γιάννη κοιτα αρχικα αν το mmc.exe υπαρχει μεσα στο φακελο system32..περασες καμια συσκευη προσφατα?αυτο μπορει να τα αναστατωσε λιγο...:)

 

Η "ευερση" κι αυτη δεν λειτουργει!!!!!Λειπει λεει ενα αρχειο....Με μια ματια στο system32 βρηκα ενα αρχειο mmc χωρις καταληξη .exe.

 

Αν καποιος το εχει ας μου το στειλει στο email μου.Ευχαριστω.Συσκευη συνεδεσα το netmod χθες για να δοκιμασω ενα προγραμμα αναγνωρισης κλισης επειδη εχω dsl γραμμη.Λετε να μου την εκανε????

 

:oops: :oops: :oops:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, το οτι δεν βλέπει την κατάληξη .exe, ο Γιάννης, στο εν λόγω αρχείο, ίσως να φταίει οτι έχει ενεργοποιήσει το Hide extensions for known file types (απο τα folder options).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...