Προς το περιεχόμενο

Σταυρόλεξο online


melody

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kali i prospatheia. epsaxna prin ligo kairo mia tetoia selida. euxomai na ananewneis syxna. kai kati alla mporeis na valeis kai ta stavroleksa kai se morfi jpg i kati allo wste na ektyponontai?

 

Ναι, φυσικά και εκτυπώνονται τα σταυρόλεξα και σε 2 τύπους.

ΜΕ τις απαντήσεις που έχεις δώσει (αν θες να το συνεχίσεις στην τουαλέτα), αλλά και ΧΩΡΙΣ γιανα το μοιράσεις στο γραφείο (στους άλλους δουλευταράδες).

 

Αν θα έχει ανανεώσεις; Μα γι'αυτό έχουμε πλακωθεί στο αντίστοιχο forum του. Υπάρχουν 3 συντάκτες και έτοιμα πάνω από 15 σταυρόλεξα που δνε έχουν βγει online, μαζί με τα 20 που ήδη υπάρχουν.

 

Το κακό είναι ότι οι συντάκτες (εθελοντές) φτιάχνουν συνεχώς (την έχουν καταβρει) και δεν υπάρχει χρόνος να μπούνε. Το κακό είναι ότι πολλοί αντί για διασκέδαση, έχουν παθιαστεί, με αποτέλεσμα να θέλουν να λύνουν το 100% στο καθένα και να αγχώνονται. Ζητάνε ΜΟΝΟ μια ανανέωση/εβδομάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 1 μήνα μετά...

Δεν θα μου άρεσε να κάνω το "γνωστό" up, αλλά από την άλλη είδα σήμερα λοτι 2 από τους 4 top-λύτες (που έχουν λύσει 100% και τα 34 σταυρόλεξα) προέρχονται από το insomnia.

 

Για περάστε για να δοκιμάσετε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Καλή εβδομάδα.

Νέο Σταυρόλεξο online (σύνολο 42 πια).

 

Παίξτε σαν guest, ή γίνετε μέλη για να υπάρχει αρχείο με τα σταυρόλεξα που έχετε λύσει.

 

http://www.artinoi.gr/crossword.html

 

καλή διασκέδαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Για να γίνει το Σταυρόλεξο μας, πιο ωραίο, να μοιάσει με αυτά των περιοδικών, δουλεύω στη νέα του έκδοση.

 

photo_crossword.jpg

Η διαφορά είναι στην ύπαρξη εικόνας. Έτσι μια ερώτηση θα παραπέμπει στην εικόνα, όχι πως θα προσθέσει κάτι, αλλά απλά θα είναι πιο όμορφο.

Ο κώδικας είναι σχεδόν έτοιμος, λείπει μόνο η εκτύπωση με εικόνα.

 

Θα ανοίξω νέο θέμα στα "Παιχνίδια",που νομίζω ότι είναι πιο κατάλληλη κατηγορία.

 

Καλό παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...
  • 2 χρόνια αργότερα...

Εεε έχω 2 χρόνια ακριβώς να σας το θυμήσω... Δεν το παράκανα έτσι;

 

http://crossword.artinoi.gr

 

Έχουμε φτάσει στα 122 Σταυρόλεξα, από εύκολα, μέχρι και πραγματικές σπαζοκεφαλιές... Κάποιοι συνεχίζουν με πάθος καιέχουν λύσει και τα 122...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω ότι παίζει πολύ google για να βρούνε τις απαντήσεις...

Μετά, μιας και οι ερωτήσεις είναι βασισμένες στο ΜΕΙΖΟΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΛΕΞΙΚΟ, οι παλιοί έχουν και άλλη βοήθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...