Μετάβαση στο περιεχόμενο

Αποστολή στην IFA 2014
Φωτογραφία

Καταστηματα Η/Υ στην θεσσαλονικη ????

• Παρακαλούμε συνδεθείτε για να απαντήσετε
25 απαντήσεις σ'αυτό το θέμα

#1 jose

jose

Senior Member

• Members
  • 646 μηνύματα

Δημοσίευση 18 August 2004 - 11:15 AM

καλημερα , ξερεται που υπαρχουν καταστηματα Η/Υ στην θεσ/νικη
που να εχετε μεινει ευχαριστιμενοι ??

αν ξερετε και τηλ καλο θα ηταν...
thanks

Ad Bot

Ad Bot

#2 jeankoyg

jeankoyg

Senior Member

• Members
  • 264 μηνύματα

Δημοσίευση 19 August 2004 - 01:05 AM

Εγώ κάνω τις αγορές μου από το Zeroone, καλές τιμές, αξιοπιστία, ποικιλία, μεγάλο Stock.
http://www.zeroone.gr/

#3 Nemo

Nemo

Senior Member

• Members
  • 2024 μηνύματα

Δημοσίευση 19 August 2004 - 01:21 AM

καλημερα , ξερεται που υπαρχουν καταστηματα Η/Υ στην θεσ/νικη
που να εχετε μεινει ευχαριστιμενοι ??

αν ξερετε και τηλ καλο θα ηταν...
thanks

Σε αλφαβητικη σειρα (λατινικου)

kisware
www.kisware.gr
πλαισιο
www.plaisio.gr
zeroone
www.zeroone.gr

#4 as223

as223

Senior Member

• Members
  • 407 μηνύματα

Δημοσίευση 19 August 2004 - 10:28 AM

Εγω αγοραζα ανεκαθεν απο το Πλαισιο και ποτε μου δεν ειχα το παραμικρο προβλημα... Βεβαια υπηρξα τυχερος, δεν μου βγηκε ποτε μα ποτε προβληματικο καποιο προϊον οποτε δεν ξερω πώς θα αντιδρουσαν αν ζητουσα service ή αντικατασταση...

Τωρα που αγοραζω καινουρια οθονη ειπα να παω στη Zeroone ετσι για αλλαγη και επειδη ακουσα καλα λογια... Η παραγγελια εγινε στις 10 Αυγουστου και ακομα δεν με εχουν παρει τηλεφωνο... Θα παω σε λιγο να δω μηπως εγινε καμια στραβη οταν εγραψαν τον αριθμο μου και δεν με βρισκουν...

#5 ksessalonikios

ksessalonikios

Senior Member

• Members
  • 847 μηνύματα
  • LocationΘεσσαλονίκη

Δημοσίευση 19 August 2004 - 02:33 PM

εγω παλι αποφευγω το zeroone,1)ποτε απο οσες φορες εχω παει δεν εχω βρει κατι ετοιμοπαραδοτο 2) μια φορα που ειχα παραγγειλει μια 9700pro ενω στην αρχη μου ειχαν πει οτι θα μου την εχουν ετοιμη σε 3 μερες τελικα εκαναν πολυ παραπανω 3)μια φορα που ενδιαφερομουνα για ram μου ελεγαν κατι τρελα πραγματα για το αν ταιριαζει η συγκεκριμενη μνημη που ηθελα με την μητρικη (αυτοι ελεγαν οτι μαλλον δεν κανει) και επειδη φυσικα δεν την ειχαν ετοιμοπαραδοτη πηγα στο ματσουκα την αγορασα αμεσως και φυσικα κανενα προβλημα συμβατοτητας με τη μητρικη μου,παντως πρεπει να σημειωσω οτι εχει καλες τιμες.Εγω κυριως αγοραζω απο τον ματσουκα στη μητροπολεως,καλουτσικες τιμες,σχεδον παντα οτι εχω ζητησει το εχει την ιδια στιγμη και μια φορα που ειχα προβλημα με ενα CD-RW που ηταν εντος εγγυησης μου το αντικατεστησαν μετα απο λιγο καιρο με ενα ανωτερο μοντελο.Γενικως φαινονται ατομα που γνωριζουν το αντικειμενο.

#6 The_Judas

The_Judas

Senior Member

• Members
  • 3113 μηνύματα
  • LocationΘεσσαλονίκη

Δημοσίευση 19 August 2004 - 10:10 PM

http://www.matsoukas...m/index_gr.html

#7 nobody

nobody

Senior Member

• Members
  • 194 μηνύματα

Δημοσίευση 21 August 2004 - 01:18 AM

Προσωπικά προτιμώ το INFOVET που βρίσκτεται επί της Εθνικής Αμύνης, απέναντι περίπου από τα Goodys. Έχω αγοράσει 4-5 υπολογιστές, καθώς και αρκετά εξαρτήματα και οι τιμές του ειναι πολύ καλές ενώ παράλληλα έχει πολύ καλή εξυπηρέτηση.

#8 doc1000

doc1000

Senior Member

• Members
  • 1614 μηνύματα

Δημοσίευση 21 August 2004 - 01:43 AM

Εγώ μια φορά που πήγα στον Ματσούκα μου έδωσε την εντύπωση ότι μου έκανε χάρη και μόνο που μου απάντησε μια τιμή που τον ρώτησα...

Πολύ νευρόσπαστος μου φάνηκε. Φαντάσου να πήγαινα και με χαλασμένο εξάρτημα για αλλαγή!...

:lol:

#9 ksessalonikios

ksessalonikios

Senior Member

• Members
  • 847 μηνύματα
  • LocationΘεσσαλονίκη

Δημοσίευση 21 August 2004 - 01:57 AM

Εγώ μια φορά που πήγα στον Ματσούκα μου έδωσε την εντύπωση ότι μου έκανε χάρη και μόνο που μου απάντησε μια τιμή που τον ρώτησα...

Πολύ νευρόσπαστος μου φάνηκε. Φαντάσου να πήγαινα και με χαλασμένο εξάρτημα για αλλαγή!...

σ'αυτο συμφωνω 1000%,πιο κακοδιαθετο ανθρωπο δεν εχω ξαναδει,γι'αυτο παντα απευθυνομαι στα αλλα παιδια που ειναι στο μαγαζι :)

#10 pseira

pseira

Senior Member

• Members
  • 3340 μηνύματα

Δημοσίευση 21 August 2004 - 10:59 AM

Χεχε, ναι οντως... Όταν μπαίνεις στο μαγαζί του, νιώθεις οτι τον ενοχλείς!
Πάντως απο τιμές πάει αρκετά καλά...Εγώ το 90% των αγορών μου τις κάνω απο Infovet Applications στην Εθν. Αμύνης λίγο κάτω από τη βιβλιοθήκη. Πολύ καλές τιμές και στοκ, και, και, και.....

#11 Christos19

Christos19

Senior Member

• Members
  • 464 μηνύματα

Δημοσίευση 24 August 2004 - 01:10 AM

Για πιο ανατολικά, ευχαριστημένος από τιμές και συμπεριφορά στο Vision στη Βασ. Γεωργίου. 2310867054 το τηλέφωνο

#12 grigas

grigas

Senior Member

• Members
  • 1497 μηνύματα

Δημοσίευση 24 August 2004 - 01:14 AM

www.eland.gr

Όσον αφορά τον ματσούκα, η προτιμώ να απευθύνομαι στην όμορφη δεσποινίδα που δουλεύει εκεί....;)

#13 chrisdel

chrisdel

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 43 μηνύματα

Δημοσίευση 24 August 2004 - 05:39 AM

Δες και τo www.infoshop.gr.
Είναι στη Τούμπα κάτω από το γήπεδο του ΠΑΟΚ. Βοσπόρου αν δεν κάνω λάθος

#14 chrisdel

chrisdel

Member

• Members
  • PipPipPip
  • 43 μηνύματα

Δημοσίευση 24 August 2004 - 05:43 AM

www.infoshop.gr
χωρίς τελεία στο τέλος :D :)

#15 OPC

OPC

Senior Member

• Members
  • 479 μηνύματα

Δημοσίευση 24 August 2004 - 02:54 PM

Όσον αφορά τον ματσούκα, η προτιμώ να απευθύνομαι στην όμορφη δεσποινίδα που δουλεύει εκεί....;)

Έπαθα πλάκα μόλις είδα τέτοια δεσποινίδα να δουλεύει σε μαγαζί με υπολογιστές...
Πάρα πολύ καλό.. :D