Προς το περιεχόμενο

Καταστηματα Η/Υ στην θεσσαλονικη ????


jose

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Όσον αφορά τον ματσούκα' date=' η προτιμώ να απευθύνομαι στην όμορφη δεσποινίδα που δουλεύει εκεί....;)[/quote']

 

Συμφωνώ απόλυτα και εγώ αυτό κάνω συνήθως :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 χρόνια αργότερα...
Προσωπικά προτιμώ το INFOVET που βρίσκτεται επί της Εθνικής Αμύνης, απέναντι περίπου από τα Goodys. Έχω αγοράσει 4-5 υπολογιστές, καθώς και αρκετά εξαρτήματα και οι τιμές του ειναι πολύ καλές ενώ παράλληλα έχει πολύ καλή εξυπηρέτηση.

 

Και εγώ απο εκεί πήρα τον Η/Υ μου .

Έμεινα ευχαριστημένος .:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι τιμη ειναι αυτη οεο? θα μου πεσουν τα μαλλια!!

 

---------- Το μήνυμα προστέθηκε στις 00:50 ----------

 

steel.gr

 

το βρηκα απο το skroutz πριν 1χρονο ψαχνωντας για εναν φιλο και εχω παρει ολοκληρο pc (κομματια) απο εκει εκτος απο σκληρο ο οποιος ηταν πιο φθηνος στο eshop. πολυ καλη εξυπηρετηση και αντικατασταση 2 φορες τον επεξεργαστη παρακαλω! (ηταν προβληματικος ενας C2D ηταν δεν θυμαμαι καλα

 

επισης εχω παρει ηχεια Z5500 και εξ σκληρους κ.α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτος απο το Πλαισιο,

 

steel.gr και visionstudio.gr (υπαρχουν και φυσικα καταστηματα)

και πολυ καλες τιμες. το σερβις τους δεν ετυχε ποτε να το χρειαστω οποτε δεν μπορω να φερω γνωμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

steel.gr και visionstudio.gr (υπαρχουν και φυσικα καταστηματα)

 

Που είναι αυτά; Υποψιάζομαι ότι το steel είναι εδώ στη γειτονιά μου στους Αμπελόκηπους αλλά δε βρήκα τίποτα στο site.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.infoshop.gr

χωρίς τελεία στο τέλος :D :)

 

Μακριά κι αγαπημένοι παιδιά από αυτό το μαγαζί.Είχα πάρει pc κατά τη διάρκεια της informatica και το 1000μετάνιωσα.Για 100ευρώ λιγότερα,τράβηξα απίστευτη ταλαιπωρία με το service τους.Είχα φτάσει σε σημείο αρχικά να παρακαλάω και στη συνέχεια να απειλώ γιατί έβλεπα ότι δε με είχαν πάρει στα σοβαρά.Γενικά ευγενικοί πριν την αγορά,και μετά με έγραψαν στα @@ τους...Μακριααααα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που είναι αυτά; Υποψιάζομαι ότι το steel είναι εδώ στη γειτονιά μου στους Αμπελόκηπους αλλά δε βρήκα τίποτα στο site.

 

Όντως το steel είναι Αμπελόκηπους, δεν θυμάμαι ακριβώς την διεύθυνση, λίγο πιο πάνω από του Πεχλιβανίδη τα φροντιστήρια...εκεί κοντά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως το steel είναι Αμπελόκηπους, δεν θυμάμαι ακριβώς την διεύθυνση, λίγο πιο πάνω από του Πεχλιβανίδη τα φροντιστήρια...εκεί κοντά

 

Α μάλιστα :-) Τελικά κατέβασα την αίτηση πρόσληψης μπας και έχει την διεύθυνση και όντως:

STEELgr Κεντρικό: Μ. Αλεξάνδρου 45, Αμπελόκηποι Θεσσαλονίκη τηλ. 2310-720111

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά κι αγαπημένοι παιδιά από αυτό το μαγαζί.Είχα πάρει pc κατά τη διάρκεια της informatica και το 1000μετάνιωσα.Για 100ευρώ λιγότερα,τράβηξα απίστευτη ταλαιπωρία με το service τους.Είχα φτάσει σε σημείο αρχικά να παρακαλάω και στη συνέχεια να απειλώ γιατί έβλεπα ότι δε με είχαν πάρει στα σοβαρά.Γενικά ευγενικοί πριν την αγορά,και μετά με έγραψαν στα @@ τους...Μακριααααα

 

Και να ήθελε κανείς να ψωνίσει από εκεί, λίγο δύσκολο μιας και πάνε 2 χρόνια που έκλεισε, οπότε τη γλυτώσαμε μάλλον ε; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και να ήθελε κανείς να ψωνίσει από εκεί, λίγο δύσκολο μιας και πάνε 2 χρόνια που έκλεισε, οπότε τη γλυτώσαμε μάλλον ε; :P

 

Έκλεισαν;;!!!!Γιατί μου το πες αυτό τώρα...?στενοχωρήθηκα...παιδιά δεν είχα δει τόσο σταρχιδισμό ούτε σε ψιλικατζίδικο...Όποτε τελικά τίποτα δεν είναι τυχαία.Ευτυχώς που κλείσανε!!Πιάσανε οι κατάρες μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...