Προς το περιεχόμενο

64Bit s754 vs s939


paravatis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδία,εγώ επενδύω σε s939 μηχάνημα.Εχω αγοράσει το mobo:ΜSi K8N Platinum 54g και αγόρασα δίσκο και PSU.

 

Το επόμενο κομμάτι είναι ο επεξεργαστης.Τι να κάνω όμως;Να τσιμπήσω απο εδώ τον 3500 s939 130 nm ή απο έξω τον 3200 s939 90nm;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Δυστηχώς εδώ στην Ελλάδα υπάρχει μονο στα 130nm.Στα 90nm είναι πολυ πιο δροσερός,καλύτερα timings και γενικότερα πολυ πιο βελτιωμένος πυρήνας...Να είχε και ενα 1mb chache και θα μιλούσαμε για ενα πραγματικο κτήνος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μήπως κάποιος κάνει το καλό(γιατι εγω δεν έχω πιστωτική) και μαζευτούμε αρκετα άτομα και να κάνουμε μια ομαδική παραγγελία απο το εξωτερικό?Και να μην περιμένουμε τον αγιο βασιλη εδω στην ελλάδα πότε θα τις φέρει???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλη η ιδέα σου dreaming123....Mακάρι να μπορούσα αλλα απο μένα δε γίνεται...Ας φτιάξει κάποιος ενα νέο topic για να τα πούμε και να δούμε ποσοι μαζευόμαστε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχούν και τώρα καλές προτασεις...Εγω ας πούμε έχω πάρει την MSI K8N 2 platinum και περιμένω τον επεξεργαστη.... :( :( :shock: :shock: .......

 

Υπάρχει κανεις απο εδώ για να αναλάβει μια ομαδική παραγγελιά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν βλέπω ανταπόκριση για ομαδική και έτσι θα περιμένουμε την έλευση του 939 στην Ελλάδα(τουλάχιστον να κινηθεί κοντά στις τιμές του 754).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ομαδική,πόσα άτομα πρέπει να μαζευτούμε;Ήθελα να στείλω ενα mail στο http://www.e-shop.gr ώστε να δώ αμα παίζει να γίνει τιποτα...Αλλα το site είναι down...

 

Tι ημερομηνία λέτε εσείς;

 

Απο οτι φαίνεται πάω για μια προπληρωμένη πιστωτική και θα τον παραγγείλω απο έξω.θα έχω ομως πρόβλημα με την εγγύηση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το http://www.e-shop.gr δουλεύει. Άλλαξαν τη δομή του site χθες και μάλλον γι'αυτό δεν μπορούσες να μπεις. Δοκίμασε ξανά.

 

Για την ομαδκή το βλέπω λίγο δύσκολο να βρεθεί κάποιος που να τα χρεώσει όλα στη δική του πιστωτική. Γενικά είναι δουλειά με τρέξιμο... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

profitis θα έχεις την εγγύηση απο το μαγαζί που θα το πάρεις.

georgeadams έχεις απόλυτο δίκιο για αυτο που λές :(

και κάτι άσχετο πολύ ωραίο το site του e-shop :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...