Προς το περιεχόμενο

ECDL Greek Demo Test ???


petrostr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

get ready; ρε φίλε το είδα σε μια σχολή. Δεν έχει αυτά που λες. Άσε το περιβάλλον εξέτασης. Στα windows και στο Inetrnet δεν έχει σχεδόν καμία σχέση. Η ecdl τα άλλαξε, τα έκανε in-ates (ή κάπως έτσι το λένε), ενώ το get ready δεν τα έχει έτσι.

 

Εγώ προσπάθησα να κατεβάσω το TEST4U αλλά είναι μια παλιά έκδοση. Έχει κανείς καμία καινούργια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 95
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
get ready; ρε φίλε το είδα σε μια σχολή. Δεν έχει αυτά που λες. Άσε το περιβάλλον εξέτασης. Στα windows και στο Inetrnet δεν έχει σχεδόν καμία σχέση. Η ecdl τα άλλαξε, τα έκανε in-ates (ή κάπως έτσι το λένε), ενώ το get ready δεν τα έχει έτσι.

 

Εγώ προσπάθησα να κατεβάσω το TEST4U αλλά είναι μια παλιά έκδοση. Έχει κανείς καμία καινούργια;

 

Φίλε μου έχει 2 μήνες περίπου που οι σχολές πήραν το νέο εξεταστικό σύστημα με τις in-ates ερωτήσεις. Είναι λογικό ότι σε ένα πρόγραμμα που έχει στηθεί κατά 90% σε inates και 10% σε simates αυτο το 10% θέλει κάποιο χροκό διάστημα για να αλλάξει.

Αν η σχολή διατηρεί μια παλιά έκδοση του GetReady τότε λογικό δεν είναι να μην σε εξυπηρετεί; Τα πράγματα αλλάξαν πολύ.

 

Αλλά σημασία δεν έχει τόσο το inates όσο το ποσοστό που προεσεγγίζουν οι ερωτήσεις την εξέταση. Νομίζω οτι αυτό θέλουν όλοι. Να δουν τις πραγματικές εκφωνήσεις ή ότι τις προσεγγίζει καλύτερα. Κατέβασα ένα αντιστοιχο πρόγραμμα που παρέχεται δωεάν και ο ερωτήσεις είναι γελοίες. δεν προσεγγίζουν καθόλου την εξέταση. Έχεις δώσει εξετάσεις ECDL;

Αν όχι ακόμη κοίτα μη βρεθείς προ εκπλήξεων με το πόσο διαφορετικές θα είναι οι ερωτήσεις από το πρόγραμμα που χρησιμοποιείς.

 

Φυσικά ότι και να λέει ο καθένας στο τέλος εμείς αποφασίζουμε, τουλάχιστον να επιλέξουμε σωστά για να μην πληρώσουμε διπλά..αυτή είναι η άποψή μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

artemisalexa to demo logismiko tou www.test101.gr exei oles tis erotiseis se oles tis enotites tipou in-ates..mporeis katebaseis ekeino an de se kanei to logismiko getReady

 

get ready; ρε φίλε το είδα σε μια σχολή. Δεν έχει αυτά που λες. Άσε το περιβάλλον εξέτασης. Στα windows και στο Inetrnet δεν έχει σχεδόν καμία σχέση. Η ecdl τα άλλαξε, τα έκανε in-ates (ή κάπως έτσι το λένε), ενώ το get ready δεν τα έχει έτσι.

 

Εγώ προσπάθησα να κατεβάσω το TEST4U αλλά είναι μια παλιά έκδοση. Έχει κανείς καμία καινούργια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

το κατέβασα αυτό που λες. της πλάκας είναι. καμία σχέση με τις πραγματικές ερωτήσεις.

τελικά πήγα σε μια σχολή. έκανα ΔΩΡΕΑΝ το TEST4U (μόνο τα windows) μετά πήγα και έδωσα εξετάσεις. Αυτό μάλιστα. Ιδιες διατυπώσεις.

τα άλλα της πλάκας είναι.

 

ένα κακό μόνο. πρέπει να το αγοράσεις, δεν κυκλοφορεί σπασμένο πουθενά. :cry:

Οπότε αν δεν κάνω δωρεάν στη σχολή τις υπόλοιπες ενότητες θα πάω να το πάρω. φθηνό είναι τελικά. γλυτώνεις και χρόνο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 μήνες μετά...

Το νήμα κλειδώνεται, γιατί είχαμε κρούσματα ανόητων μηνυμάτων στυλ «Ευχαριστώ!!!» από χρήστες που μάλλον μπέρδεψαν το Insomnia με γνωστό ελληνικό MP3 albums forum, όπου πρέπει να κάνεις το ίδιο για να δεις το «μαγικό» link.

 

 

Όποιος εντοπίσει το thread κατόπιν αναζήτησης και θέλει να γράψει στο θέμα ένα σοβαρό μήνυμα, ας επικοινωνήσει με κάποιον από τους διαχειριστές για να το ξεκλειδώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...